Spoon Design - Artysta, designer

Spoon Design to marka powstała w 2012 roku. Każdy produkt oznaczony logo Spoon Design jest efektem wielogodzinnych prac. Kupując nasze produkty otrzymujesz więc rzecz unikatową- stworzoną przeze mnie dla Ciebie.

Do każdego produktu dołączam własnoręcznie wykonany certyfikat poświadczający jego oryginalność oraz najwyższy standard wykonania.

Moim głównym natchnieniem jest najdoskonalszy designer świata- Natura. Tworząc swoje pracę łącze to ,co w świecie odwieczne z tym, co powstało zaledwie przed chwilą.

Dzięki wielodniowym eksperymentom wszystkie produkty wykonane w ramach mojej marki są bezpieczne dla Ciebie, Twoich bliskich oraz środowiska ,w którym żyjesz.

Moją polityką jest dostarczenie ci produktu najwyższej klasy, spełniającego wszystkie standardy dotyczące bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Z naszą firmą współpracują artyści i designerzy z całej Polski. Wspólnym wyznacznikiem wszystkich prac, które możesz zobaczyć w naszym sklepie, jest potrzeba tworzenia rzeczy użytkowych na wysokim poziomie estetycznym.

Oprócz produktów umieszczonych w sklepie tworzymy również projekty według zindywidualizowanych potrzeb odbiorcy.

Dziękuję Ci za poświęcony czas i zainteresowanie. Mam nadzieję, że produkty, które wykonuje na stałe zagoszczą w Twoim życiu, gdyż zostały one stworzone właśnie dla Ciebie.

Tworząc nasze lampy chcieliśmy połączyć to, co nowoczesne z tym ,co było na Ziemi od zawsze. Efektem naszych starań jest stworzenie serii lamp wykorzystujących najnowocześniejsze oświetlenie ledowe, które to wszczepiliśmy do znalezionych przez nas gałęzi.

Lampy są w stu procentach ekologiczne.

Gałęzie, które wykorzystaliśmy do lamp zostały w całości zebrane na Warmii i Mazurach. Pragniemy również zaznaczyć, że w celu stworzenia naszych lamp nie zostało wycięte żadne drzewo. Każda z lamp została dodatkowo pokryta warstwą żywicy, co ma zarówno służyć walorom estetycznym jak i kwestiom bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty, zostały wykonane ręcznie i są z racji konstrukcji unikatowe.

Znajdź nas
Olsztyn
WWW
Spoon Design
Spoon Design
Spoon Design jest obserwowany przez Lux4home™
Spoon Design
Spoon Design jest obserwowany przez Ewa
Spoon Design
Spoon Design jest obserwowany przez Zuza Dominów
Spoon Design
Nowe zdjęcie od Spoon Design
-+zdj%C4%99cie+od+Spoon+Design
Spoon Design
Nowe zdjęcie od Spoon Design
-+zdj%C4%99cie+od+Spoon+Design
Spoon Design
Nowe zdjęcie od Spoon Design
-+zdj%C4%99cie+od+Spoon+Design
Spoon Design
Nowe zdjęcie od Spoon Design
Salon+styl+Nowoczesny+-+zdj%C4%99cie+od+Spoon+Design