Stylhen - Artysta, designer

Przez epoki sztuka rzemieślnicza wyznaczała najwyższe standardy jakości dostarczając produkty ściśle dopasowane do potrzeb odbiorców. Dziś wykorzystanie procesów produkcyjnych wspomaganych komputerowo, nowoczesnych narządzi i materiałów przenosi produkcję rzemieślniczą na nowy poziom.

Czerpiąc to co najlepsze z, sięgającej początków XX wieku, rodzinnej tradycji meblarskiej, przykładając wagę do detalu i zaspokajania indywidualnych potrzeb, wykorzystując najnowsze technologie, kreujemy trendy zapraszając Ciebie do współdziałania. Bo design to zabawa, to radość kreowania przedmiotów i miejsc.

Daj się porwać magii wzornictwa, kreuj przestrzeń wokół siebie, baw się formą i kolorem. Każdy nasz mebel niesie ze sobą wiele możliwości nie ograniczając Twojej wyobraźni. Dobieraj materiały, żongluj fakturami, zmieniaj moduły, stwórz własną, niepowtarzalną kompozycję i ciesz się wygodnym, solidnym meblem o indywidualnych charakterze.

STYLHEN to idea wyrosła z poszanowania tradycji, z pokory wobec natury, z miłości do tworzenia i potrzeby radosnej kreacji. To meble zmienne jak Ty. Niezależnie czy jesteś miłośnikiem prostych form i surowych materiałów, koneserem elegancji i wielkomiejskiego szyku czy marzycielem poszukującym barw i kolorów, jeśli masz w sobie radość poznawania, szukasz niestandardowych rozwiązań, niebanalnych form i i indywidualnego stylu, witamy Cię w progu Twojego Domu.

Projektujemy i produkujemy sofy, fotele, szezlongi, pufy a także stoły jadalniane i kawowe.

Znajdź nas
Warszawa
WWW
Stylhen jest obserwowany(a) przez Lux4home™.
Stylhen jest obserwowany(a) przez Dom-Art.
Stylhen jest obserwowany(a) przez roza999.
Stylhen jest obserwowany(a) przez Palette CAD.
Stylhen przesłał(a) nowe zdjęcie.
Stylhen przesłał(a) nowe zdjęcie.
Stylhen przesłał(a) nowe zdjęcie.
Stylhen przesłał(a) nowe zdjęcie.
Stylhen przesłał(a) nowe zdjęcie.