Co szukasz?
Zobacz także

Projekty

Mieszkanie w Krakowie 62,60m2

22 zdjęcia

PONADCZASOWA STYLISTYKA Projektowanie wnętrz w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej od zawsze jest dla nas okazją do rozważań na temat trafności rozplanowania pierwotnego układu wnętrza. Bardzo często przestawienie lub zlikwidowanie jednej lub dwóch ścianek działowych, stanowi ogromną zmianę i pozwala nam na stworzenie korzystnych pod względem estetycznym i funkcjonalnym rozwiązań. Tym razem efektem naszej pracy stał się projekt mieszkania zlokalizowanego na krakowskim Podgórzu. Aranżacja funkcjonalna, znakomicie doświetlona światłem dziennym, utrzymana w duchu stylistyki nowoczesnej i ponadczasowej. Projekt dotyczył 62,60 m2 wnętrza mieszkania: salonu z jadalnią, kuchni, strefy komunikacyjnej, sypialni, gabinetu z funkcją pokoju gościnnego, łazienki oraz pralni.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego

Komentarze

Dzień dobry, Dzień dobry, Powtórzony materiał drewnopodobny w tym projekcie to Orzech - drzwi to: PORTA DRZWI KONCEPT K3 ORZECH DECOR i do nich zostały dopasowane elementy fornirowane mebli oraz panele podłogowe. Płytki: NAVARTI KOL. MIKONOS CREMA 60X60cm (produkt wybrany w Salonie Max-Fliz). Pozdrawiamy, Marengo Architektura Wnętrz
  • Dodano 2 lata temu
witam, Przepieknie urządzone mieszkanie. Mam pytanie co to za kolor frontów drewnianych oraz stolu plytek i drzwi? wszystko sie zgrało w identycznej tonacji. jaka jest nazwa tego koloru "drewna"?
  • Dodano 2 lata temu