Czego szukasz?
Zobacz także

Mieszkanie na Mokotowie osiedle „Przy Bażantarni”

5 zdjęć

Powierzchnia mieszkania: 70m2

Styl: skandynawski

Mieszkańcy: rodzina 2+2

Projektowane pomieszczenia: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, dwie łazienki Całe mieszkanie jest utrzymane w ciepłej i naturalnej kolorystyce: odcieniach beżu, bieli i szarości, z elementami drewna i miedzianymi akcentami.

Sypialnia

Powstała przez wydzielenie osobnego pomieszczenia z salonu. Aby umożliwić dopływ dziennego światła i świeżego powietrza, w górnej części ściany zastosowaliśmy ażurowy panel, który w razie potrzeby można zasłonić roletą. Żeby zaoszczędzić miejsce, w miejscu stolików nocnych pojawiły się półki.

Pokój dzienny z aneksem kuchennym

Salon jest podzielony na trzy strefy funkcjonalne: kuchnię, część jadalnianą i wypoczynkową. Kuchnia została oddzielona od reszty pomieszczenia wyspą z barkiem, który stanowi jednocześnie dodatkowe miejsce do siedzenia.

Ulubiony kolor właścicieli – miedziany został wprowadzony w postaci lamp, stolika kawowego oraz tapety w geometryczny wzór.

Mała łazienka

W łazience zdecydowaliśmy się na wybór niskiego stelaża podtynkowego do wc. Dzięki temu rozwiązaniu udało się półkę nad wc połączyć z półką nad umywalką, co wizualnie uporządkowało małą przestrzeń. W celu zwiększenia powierzchni do przechowywania, nad umywalką i wc zamiast zwykłego lustra pojawiła się szafka z lustrzanymi drzwiami.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
70
Rodzaj wnętrza
Wnętrza mieszkania
Rodzaj budynku
W bloku
Liczba pokoi
2
Dominujący styl
Skandynawski

Komentarze