Projekty

Projekt łazienki Kraków

6 zdjęć

PROJEKT WNĘTRZA NOWOCZESNEJ ŁAZIENKI W BIELI I DREWNIE.

Bardzo lubiana i często wybierana przez naszych Klientów kolorystyka – biel w połączeniu z drewnem we wnętrzu łazienki. Białe płytki o satynowej powierzchni, skomponowane zostały z gresową płytką imitującą drewno. Projekt dotyczył wnętrza łazienki 4,20m2 zlokalizowanej w mieszkaniu jednego z nowobudowanych, krakowskich osiedli mieszkaniowych.

Układ funkcjonalny wnętrza został delikatnie zmieniony, w porównaniu do układu zaproponowanego przez dewelopera. Przede wszystkim z pomieszczenia usunięta została pralka. Dzięki temu działaniu zyskaliśmy dodatkową przestrzeń i mogliśmy pozwolić sobie na wydłużenie blatu podumywalkowego oraz przesunięcie miski ustępowej. Funkcja wanny uzupełniona została o miejsce na prysznic, poprzez zastosowanie szklanego parawanu wannowego z drzwiami przesuwnymi oraz deszczownicy. Efekt nowoczesnego, ale przyjemnego dla oka i przytulnego w odbiorze wnętrza zapewniają korzystnie zestawione ze sobą płytki ścienne ( w tym strukturalne) oraz drewnopodobna płytka o ciepłym odcieniu. Odpowiednio dobrane oświetlenie wnętrza i duże lustro dają pożądane złudzenie optycznego powiększenia przestrzeni. Wnętrze uzupełniają dodatki w kolorze szarym oraz sztuczne rośliny.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Rodzaj wnętrza
Łazienka
Rodzaj budynku
W apartamentowcu
Liczba pokoi
3
Dominujący styl
Nowoczesny
Dodatkowa przestrzeń
Z tarasem

Komentarze

Witam, chciałabym dopytać gdzie mogę dostać takie drzwi. Z góry dziękuje.
  • Dodano 3 miesiące temu
Dzień dobry, Drzwi dostępne w sieci salonów BEL-POL. Pozdrawiamy, Marengo Architektura Wnętrz
  • Dodano 2 miesiące temu
Dzień dobry, meble pod umywalkę są wykonane na zamówienie? Czy jest możliwość dostania informacji gdzie można takie nabyć?
  • Dodano 26 dni temu