Co szukasz?
Zobacz także

Projekty

Dom w Rudniku

22 zdjęcia

PROJEKT WNĘTRZA WYBRANYCH POMIESZCZEŃ DOMU JEDNORODZINNEGO W RUDNIKU POD KRAKOWEM

Nowoczesna i zarazem przytulna stylistyka i funkcjonalne rozwiązania zaproponowane we wnętrzu to efekt owocnej współpracy z Inwestorami. Jasne kolory, wyważone dodatki, przemyślane kontrasty. Dzięki temu po raz kolejny możemy pochwalić się pięknym i stylowym projektem wnętrza. Projekt dotyczył 102,00m2 wybranych pomieszczeń domu jednorodzinnego poddanego pracom związanym z rozbudową i kapitalnym remontem: pokoju dziennego, kuchni z jadalnią i pokoju córki.

Układ funkcjonalny projektowanego wnętrza został dostosowany do układu zastanego podczas inwentaryzacji wnętrza. W ramach prac projektowych w strefie dziennej powstała przestronna i dobrze zorganizowana kuchnia z półwyspem, jadalnia ze stołem na min. 8 osób oraz pokój dzienny z kominkiem, narożną sofą i miejscem do oglądania tv (telewizor oraz ekran z rzutnikiem). W pokoju córki wyzwaniem, jak to zwykle bywa na poddaszu były skosy. Udało nam się jednak zaprojektować tam miejsce do spania, nauki, spotkań, dodatkowo wytyczone zostało osobne pomieszczenie pełniące funkcję garderoby.

Priorytetem w tworzeniu projektu było wykorzystanie palety barw oraz gamy materiałów dobranych tak, aby wnętrza było jasne, eleganckie i przestronne. W strefie dziennej wybraliśmy paletę stonowanych bieli, jasnych beży, jasnych szarości, które to kontrastują z dębowymi panelami podłogowymi i odważnymi dodatkami w kolorze czarnym. W pokoju córki delikatne biele i szarości idealnie prezentują się w towarzystwie pastelowej mięty i pastelowej brzoskwini. Dodatkowymi materiałami wykorzystanymi w projekcie są tynk imitujący beton oraz płyty naturalnego kamienia – trawertynu. Trawertyn wykorzystany do wykończenia kominka oraz wybranych ścian kuchni bardzo dobrze komponuje się z pozostałymi materiałami oraz dodatkami. Istotną ozdobą wnętrza są lampy (sufitowe, podłogowe, kinkiety ścienne, oświetlenie dodatkowe led) oraz duże obrazy drukowane na płótnie.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
1022
Rodzaj wnętrza
Wnętrze domu
Rodzaj budynku
W domu
Liczba pokoi
1
Dominujący styl
Nowoczesny
Dodatkowa przestrzeń
Z ogródkiem

Komentarze