Czego szukasz?
Zobacz także

Bliźniak w Legionowie

13 zdjęć

Sypialnia

W sypialni dominują kolory ciepłego dębu i butelkowej zieleni, dzięki czemu została stworzona relaksująca i odprężająca atmosfera, sprzyjająca wypoczynkowi. Dodanie za łóżkiem tapety w liście potęguję ten efekt. W sypialni została wydzielona garderoba, która z zewnątrz wygląda jak szafa połączona z podświetlanym regałem na zdjęcia.

Gabinet

W gabinecie znajduję się biurko z regałem na dwa stanowiska do pracy, w kolorze ciepłego dębu, a nad nim szafki w tym samym odcieniu. Ważną funkcję pełni biała, pojemna zabudowa meblowa na dokumenty.

Salon

Salon podzielony jest na część jadalnianą i wypoczynkową, w obu strefach dominują jasne kolory. W pierwszej z nich znajduję się duży, drewniany, rozkładany stół, a przy nim beżowe krzesła z drewnianymi nogami. W części wypoczynkowej główną rolę - ożywiającą pomieszczenie umieszczony został bordowy narożnik oraz drewniany, kawowy stolik. Zamiast telewizora, centrum pokoju stanowi kominek.

Kuchnia

Kuchnia z półwyspem, nad którym jest okap oraz wiszący ażurowy regał. Cała jest w ciepłym kolorze dębu połączonym z czerwonymi kafelkami. Nad zlewem i blatem wiszą białe, pojemne szafki kuchenne.

Pokój synka

Pokój synka został zaprojektowany w spokojnych kolorach - dominuje jasnoniebieski, błękitny i odcienie szarości. Pastelowe kolory grają tutaj główną rolę. Na ścianie pojawiła się jasna tapeta w liście bambusa. Łóżko poza funkcją wypoczynkowej, może służyć do zabawy - ze względu na możliwość stworzenia z niego ,,bazy” do zabawy, dodatkowo położony został dywan w statki, aby wygodniej było bawić się na podłodze.

Łazienka

Wnętrze łazienki jest spójne z wystrojem całego domu, utrzymana została dębowo-beżowa kolorystyka.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
100
Rodzaj wnętrza
Wnętrze domu
Rodzaj budynku
W domu
Liczba pokoi
4
Dominujący styl
Nowoczesny

Komentarze