Co szukasz?
Zobacz także

Projekty

Dom Słotwina

26 zdjęć

PROJEKT WNĘTRZA DOMU JEDNORODZIENNEGO – FUNKCJONALNA ARANŻACJA W JASNEJ TONACJI, OCIEPLONA KOLOREM DREWNA, SZAROŚCIAMI I BEŻAMI.

Przestronne i jasne wnętrze wybranych pomieszczeń nowobudowanego domu jednorodzinnego w dolnośląskiej Słotwinie. Projektowana przestrzeń cudownie uzupełniona o światło dzienne oraz krajobraz otoczenia, dzięki zastosowaniu w domu sporej ilości otworów okiennych. Kreowana stylistyka wnętrza nowoczesna, nawiązująca do stylu skandynawskiego oraz do projektów już przez nasze biuro wykonywanych. Ściany ozdobione panelami podłogowymi, dekoracyjną cegłą okładzinową w kolorze białym i szarą farbą. To kolejny temat, przy którym mieliśmy okazję oraz przyjemność pracować. Dzięki współpracy z Inwestorami udało nam się zaprojektować wnętrze nowoczesne i jasne, a zarazem przytulne i ergonomiczne. Projekt dotyczył 80,60 m2 powierzchni: pokoju dziennego, jadalni, kuchni, przedpokoju, wiatrołapu, klatki schodowej oraz dwóch łazienek.

Istotnym potencjałem projektowanego wnętrza była otwarta strefa dzienna. Połączenie pokoju dziennego, jadalni, kuchni i przedpokoju dało wrażenie przestrzeni i podkreśliło dodatkowo nowoczesny charakter wnętrza. Chcąc jeszcze intensywniej podkreślić przestrzeń i przestronność wnętrza, na podłodze zastosowany został tylko jeden materiał – panel podłogowy w kolorze ciepłego dębu. Aranżacyjnie wnętrze nawiązuje do stylistyki nowoczesnej z dominującymi odniesieniami do stylu skandynawskiego.

Kategoria
Projekt wnętrza mieszkalnego
Powierzchnia (m2)
90
Rodzaj wnętrza
Wnętrze domu
Rodzaj budynku
W domu
Liczba pokoi
Więcej niż 5
Dominujący styl
Nowoczesny
Dodatkowa przestrzeń
Z tarasem

Komentarze