remont starego domu przed i po - pomysły, inspiracje z homebook

Kolekcja RÓŻA STARE ZŁOTO idealnie wpisze się w różnorodne trendy wnętrzarskie. Lampy te idealnie wpasują się do domów, jak i do pomieszczeń komercyjnych jak restaura Pokaż więcej
Kolekcja RÓŻA STARE ZŁOTO idealnie wpisze się w różnorodne trendy wnętrzarskie. Lampy te idealnie wpasują się do domów, jak i do pomieszczeń komercyjnych jak restaura Pokaż więcej
Kolekcja RÓŻA STARE ZŁOTO idealnie wpisze się w różnorodne trendy wnętrzarskie. Lampy te idealnie wpasują się do domów, jak i do pomieszczeń komercyjnych jak restaura Pokaż więcej
Zdzierak to narzędzie... którego użyjesz podczas generalnego remontu w domu – umożliwia pozbycie się starych posadzek Nie pęka podczas mocnego docisk Pokaż więcej
Uniwersalna belka... będąca elementem zestawu ościeżnicy drzwiowej... pozwoli Ci stworzyć zabudowę dla dowolnych wejść w Twoim domu Doskonale sprawdzi się przy wszelkiego typu otworac Pokaż więcej
I to nie tylko przy dużych remontach, ale i przy tych drobnych rzeczach do zrobienia w domu, jak np. usuwanie starego kleju, okleiny z drzwi czy mebl Pokaż więcej
Przyda Ci się zarówno podczas remontu... jak i wykańczania nowego domu
Zdzierak to narzędzie niezastąpione podczas generalnych remontów mieszkań – umożliwia sprawne i szybkie usunięcie starych powłok tynkarskich.
Zastosowanie fugi elastycznej stanowi świetny sposób na wykonanie drobnego remontu w Twoim domu.
Farbę strukturalną wykorzystasz podczas remontu domu lub mieszkania... a także w czasie zmiany aranżacji wnętrza
Jeśli potrzebujesz uniwersalnego narzędzia... które sprawdzi się podczas remontu i wykańczania mieszkania lub domu... zwróć uwagę na prezentowany młotek
Przy użyciu praktycznego kołka przechylnego z łatwością wykonasz drobny remont Twojego domu.
Produkt wykorzystasz podczas budowy lub remontu swojego domu bądź mieszkania – wyrób zamontujesz w przeznaczonym do tego otworze.
Wykorzystując praktyczne skrzydło pełne bez trudu wykonasz drobny remont Twojego domu.
Praktyczny kołek doskonale sprawdzi się podczas wykonywania drobne remontu Twojego domu.
Szczotka druciana tarczowa doskonale sprawdzi się w każdym przydomowym warsztacie... ponieważ jest przydatna podczas remontów oraz majsterkowania Dzięki niej możesz z łatwością wyczyś Pokaż więcej
Może być zastosowana w trakcie remontu w Twoim domu lub mieszkaniu.
Dzięki wykorzystaniu polecanego profilu ściennego CW75 będziesz mógł przeprowadzić prace związane z budową lub remontem domu.
Olej ochronny pielęgnuje drewno tekowe oraz egzotyczne wewnątrz i na zewnątrz domu. Pokrycie preparatem starego... wysuszonego drewna jest dobrym pomysłem – olej odży Pokaż więcej
Takie też są panele podłogowe DĄB STARY GUAIANA EXTRAVAGANT DYNAMIC II, które wyglądem przypominają stare deski. Prosty system montażu sprawia, że podłoga jest gotowa Pokaż więcej

Wyszukiwania podobne do "remont starego domu przed i po".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 171 zdjęć dla "remont starego domu przed i po"

Projekt modernizacji przedwojennego domu. - zdjęcie od Pracownia OFFee - Przebudowa, remont starego, przedwojennego domu. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Projekt modernizacji przedwojennego domu. - Pracownia OFFee.
Projekt modernizacji przedwojennego domu. - zdjęcie od Pracownia OFFee - Przebudowa, remont starego, przedwojennego domu. Aranżacje wnętrz - Salon: Projekt modernizacji przedwojennego domu. - Pracownia OFFee.
Projekt modernizacji przedwojennego domu. - zdjęcie od Pracownia OFFee - Przebudowa, remont starego, przedwojennego domu. Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Projekt modernizacji przedwojennego domu. - Pracownia OFFee.
Modernizacja starego, przedwojennego domu. - zdjęcie od Pracownia OFFee - Przebudowa, remont starego, przedwojennego domu. Aranżacje wnętrz - Salon: Modernizacja starego, przedwojennego domu. - Pracownia OFFee.
Centrum Warszawy, stara kamienica. - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - zdjęcie od Voight Interiors - Projekt łazienki po remoncie generalnym. Centrum Warszawy, stara kamienica. - Mała łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna - Voight Interiors.
Centrum Warszawy, stara kamienica. - Średnia łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - zdjęcie od Voight Interiors - Projekt łazienki po remoncie generalnym. Centrum Warszawy, stara kamienica. - Średnia łazienka w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl skandynawski - Voight Interiors.
Stary dom w nowym wydaniu - Jadalnia, styl klasyczny - zdjęcie od in2home - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stary dom w nowym wydaniu - Jadalnia, styl klasyczny - in2home.
Stary dom w nowym wydaniu - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od in2home - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Stary dom w nowym wydaniu - Kuchnia, styl nowoczesny - in2home.
Stary dom w nowym wydaniu - Hol / przedpokój, styl klasyczny - zdjęcie od in2home - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Stary dom w nowym wydaniu - Hol / przedpokój, styl klasyczny - in2home.
Stary dom w nowym wydaniu - Salon, styl klasyczny - zdjęcie od in2home - Aranżacje wnętrz - Salon: Stary dom w nowym wydaniu - Salon, styl klasyczny - in2home.
Stary dom w nowym wydaniu - Jadalnia, styl klasyczny - zdjęcie od in2home - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: Stary dom w nowym wydaniu - Jadalnia, styl klasyczny - in2home.
Stary dom w nowym wydaniu - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od in2home - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Stary dom w nowym wydaniu - Łazienka, styl nowoczesny - in2home.
Dom w Krakowie - zdjęcie od Femberg Architektura Wnętrz - Strefa dzienna domu jednorodzinnego pod Krakowem. Wnętrza w ciepłych kolorach ziemi, połączone z ciemnym drewnem i akcentami w kolorze starego złota i czerni. Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w Krakowie - Femberg Architektura Wnętrz.
remont domu z lat 70-tych - Łazienka - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz - Aranżacje wnętrz - Łazienka: remont domu z lat 70-tych - Łazienka - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
generalny remont domu - Jadalnia, styl eklektyczny - zdjęcie od bm2 brzostek maciej - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: generalny remont domu - Jadalnia, styl eklektyczny - bm2 brzostek maciej.
remont domu z lat 70-tych - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od ajaje - architekci & projektanci wnętrz - Aranżacje wnętrz - Łazienka: remont domu z lat 70-tych - Łazienka, styl nowoczesny - ajaje - architekci & projektanci wnętrz.
Remont -Dom jednorodzinny Kiełpino-realizacja 2013 - Kuchnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Mogho-Design - Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Remont -Dom jednorodzinny Kiełpino-realizacja 2013 - Kuchnia, styl nowoczesny - Mogho-Design.
dom a - zdjęcie od przepisnadom.com - Produkt na zdjęciu: RZEŹBIONA RAMKA NA ZDJĘCIA -STARE SREBRO ze sklepu DekoracjaDomu. Aranżacje wnętrz - Sypialnia: dom a - przepisnadom.com.
Dom jednorodzinny Majdan Stary - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Auraprojekt - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Dom jednorodzinny Majdan Stary - Łazienka, styl nowoczesny - Auraprojekt.
Niewielki salon. - zdjęcie od Interio-Desi Pracownia Projektowa - Tylko jedna rzecz została wzięta ze starego domu.
Więcej artykułów »

Artykuły 33 artykuły dla "remont starego domu przed i po"

Od czego zacząć metamorfozę salonu?
Wejdź do swojego salonu, usiądź na starej, niewygodnej sofie i wyobraź sobie, że za kilka miesięcy po remoncie… nie będzie tych kolorów na ścianie, a mało estetyczna tapicerka na niezbyt komfortowym wypoczynku będzie tylko wspomnieniem. **... Co trzeba wiedzieć przed remontem? ---... Feng shui, czyli starożytna nauka przodków to kopalnia informacji o tym, jak prawidłowo urządzić dom, by pozytywne fluidy wypełniły nas optymizmem każdego dnia -
Nasz dom - jak się zaczęło
Nasz dom - jak się zaczęło... **Po wielu ciężkich miesiącach przeprawy z bankami (i nie tylko) udało mi się zostać właścicielką działki położonej w pięknej okolicy o nazwie Rumia (koło Gdyni) Szmelta Kiedyś ten teren to była bajka, nad rzeką o nazwie Zagórska Struga mieściły się młyny, a rzeką spławiano też drewno.**... Obecnie po starej zabudowie już prawie nic nie zostało, ale rzeka nadal jest i to dwa kroki od naszego przyszłego domu Najbliższe miesiące pokażą nam, na co się porwaliśmy, ponieważ na działce znajdują się 2 budynki i oba do generalnego remontu. Przyjdzie nam rozwiązać wiele dylematów i podjąć wiele decyzji, ale wybór budynku na nasz dom było kluczowe :). Zapraszam do śledzenia naszych zmagań ze starą materią, a poniżej chciałam Wam pokazać kilka zdjęć do tematu o którym jest tu mowa. -
Dachówka czy blachodachówka? Które rozwiązanie wybrać?
**Dachówka vs. blachodachówka: decydujące starcie**... ... Po decyzjach związanych z projektem domu, czekają nas kolejne Dzięki temu na tego rodzaju pokrycie możemy się zdecydować przy dowolnej konstrukcji więźby dachowej, także w przypadku remontu starego dachu. Dachówka z kolei nadaje się na większość nowo projektowanych budynków czy domów - różnorodność modeli i wzorów zaspokaja gusta nawet najbardziej wymagających klientów. -
Inteligentne instalacje – inwestycja, która się opłaca!
Każdy z nas może wymienić jeszcze wiele różnorodnych gadżetów oraz sprzętów elektronicznych, które bywają w domu niezastąpione, lecz niestety pochłaniają dużo energii i – co za tym idzie – generują znaczne koszty. Dziś jednak coraz częściej goszczą we wielu domach czy nawet małych mieszkaniach w bloku. W systemie Gira KNX, dzięki funkcji wyłączania centralnego, po wyjściu z domu odłączymy od zasilania wszystkie urządzenia lub zminimalizujemy pobór energii, dostosujemy temperaturę do warunków panujących za oknem, a także z pomocą Gira Control Clients zoptymalizujemy zużycie i wyeliminujemy straty energii. Dziś, w świecie pełnym zabiegania i pośpiechu, każda minuta jest na wagę złota, dlatego możliwość zdalnego uruchomienia ogrzewania w drodze do domu, stworzenia nastrojowych warunków przy użyciu światła, świadomość ekologicznej postawy oraz pełna kontrola sytuacji gdy jesteśmy poza miejscem zamieszkania są aspektami przemawiającymi na korzyść współczesnych udogodnień. -
Narożnik czy sofa? Co wybrać?
--... ... Nadszedł ten dzień gdy remontujemy pierwsze mieszkanie, moment gruntownego remontu wnętrza lub po prostu wymiany starego mebla na nowy Trendy w urządzaniu salonu... --... -
Całkowita przeróbka mieszkania bez generalnego remontu? To możliwe!
Całkowita przeróbka mieszkania bez generalnego remontu? Nie masz czasu albo pieniędzy na generalny remont domu? Przy niewielkim wysiłku osiągniesz spektakularne efekty bez remontu domu! Warto przy okazji wymienić uchwyty szafek – stare po metamorfozie mogą zupełnie nie pasować. Treść artykułu pojawiła się w serwisie dzięki uprzejmości [dom.wp.pl](https://dom.wp.pl/). - Szał renowacji... --... Odnawiania przez malowanie można spróbować z niemal wszystkimi meblami w domu, nie tylko szafkami kuchennymi Nowa stara lodówka... --... Oklejanie to prosty sposób na metamorfozę mieszkania
Jak odmienić wnętrze za pomocą sofy? Inspirujemy
W Twoim domu panują tylko Twoje zasady! --... ... Kupujesz mieszkanie lub właśnie zamarzył Ci się remont salonu, ale nie masz pomysłu na jego zaaranżowanie Wykorzystaj stare meble malując je świeżym lakierem lub farbą w odświeżającej bieli. -
W domach czytelników: "Lubię rzeczy nieszablonowe"
Wszystko się zmieniło w momencie wprowadzenia się do własnego domu, które wymagało remontu. Zaczęłam też wprowadzać do domu trochę innych barw w postaci dodatków. Które z pomieszczeń w Twoim domu lubisz najbardziej? Czy masz w swoim domu jakieś nietypowe dekoracje? I dlatego tak stworzyłam swoje wnętrze, żeby zawsze z radością do niego wracać, żeby powiedzenie „wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” miało sens. - Stylowa poduszka z jeleniem marki Satina Folk KONSIMO - NEREA Krzesło marki Konsimo.
Malowanie ścian – prosty sposób na metamorfozę wnętrza
Wnętrze domu powinno być oazą, do której z przyjemnością będziesz wracać i nabierać pozytywnej energii. Nie zawsze wiąże się z gruntownymi remontami, kuciem ścian, zmianą mebli na nowe. Szybko odkryjesz, że odświeżenie ścian i odmalowanie starych mebli przełoży się na inne aspekty życia – większą energię do działania, kreatywność i zadowolenie domowników. Dla tych, którzy uwielbiają swoją pracę z pewnością spodoba się trend balansujący pracę-dom. A jednak czasem wystarczy bardzo niewiele, aby zamienić stare w nowe. -
Stara podłoga: wymieniać czy odnawiać?
Stara podłoga: wymieniać czy odnawiać? Nawet „szczęśliwe” domy pełne gwaru i dobrej energii w końcu zaczynają wymagać gruntownego remontu albo chociaż powierzchownego odświeżenia. Na co zatem zwrócić szczególną uwagę planując remont podłogi? ---------... Miłośnicy rzeczy leciwych doskonale wiedzą, jak ciężko rozstać się ze starą, drewnianą podłogą Stare podłogi na ogół były kładzione na legarach czyli drewnianych belkach układanych na stropie lub ceglanych słupkach. - Poszewka bawełniana Maroko czarne 40x40 marki Bella Storia
Mieszkanie w kamienicy - jakie barwy dobrać?
Dzięki nim mieszkania w kamienicach mają niezwykły klimat.**... Jesteś szczęśliwym posiadaczem takiego lokum i planujesz jego remont? W domach „z duszą” najchętniej zamieszkują artyści, przedstawiciele wolnych zawodów, osoby sentymentalne, które źle czują w minimalistycznych, nowoczesnych przestrzeniach. Owszem, włączenie elementów nowoczesnych sprawdza się, ale zawsze jako kontrastujące ze starą tkanką mieszkania dopełnienie. Po prawdzie, takie połączenia nowego ze starym sprawdzają się najlepiej – tworząc oryginalne, eklektyczne wnętrza. Tak jak połyskująca miedź i stare złoto. -
Odnawiamy ściany – farba głęboko matowa czy matowa z subtelnym połyskiem?
**... ----... Minęło kilka lat od ostatniego remontu i nadszedł czas, aby odświeżyć pomieszczenia w naszym domu Nie musimy jednak decydować się na generalny remont, aby gruntownie odmienić wnętrze. Produkt idealnie ukrywa wszelkie niedoskonałości powierzchni, dlatego możemy pomalować nią nawet stare ściany z ubytkami. **... ----... Znając właściwości obu rodzajów farb, możemy odpowiednio dopasować każdą z nich do różnych pomieszczeń w domu -
Sprytny sposób na remont? Poznaj Berker one.platform
Sprytny sposób na remont? Poznaj Berker one.platform... **Remont to zawsze wielkie wyzwanie dla naszej cierpliwości i dla naszego portfela -------------------------------------------... Nie, to nie nazwa urządzenia, które wykona remont za nas To nic innego jak gniazdka, łączniki światła i wszelkie pstryczki elektryczki, które przecież trzeba zamontować w każdym domu. Dzięki temu omija nas wątpliwa przyjemność skuwania tynków czy gipsowania i szlifowania miejsc po starych mechanizmach. -
Co nam dają systemy inteligentnego domu? Podpowiadamy dlaczego warto
Co nam dają systemy inteligentnego domu? Bez kabli i remontów, w domu i bloku! Zarówno mieszkańców starych kamienic, jak i właścicieli rodzinnego domu na wsi. Systemy inteligentnego domu. Idąc z duchem czasu, systemy inteligentnego domu za kilka lat będą normą. - Inteligentny dom w 24 godziny! --... ... Dom inteligentny jest wyznacznikiem nowoczesności Obecnie, takie rozwiązania są przystępne cenowo i coraz częściej goszczą nie tylko w domach jednorodzinnych, lecz także blokach. FIBARO w myśl hasła kampanii "Inteligentny dom w 24 godziny" udowadnia, że wystarczy doba, by dom był w pełni zautomatyzowany.
Jak oszczędzić na urządzeniu pierwszego mieszkania - 5 sposobów
**... ... O remontach mówi się, że są studnią bez dna i niestety wiele w tym prawdy Zanim jeszcze zaczniesz remont mieszkania, uważnie przyjrzyj się promocjom. Rozporządzenie mówi, że z udogodnienia mogą skorzystać osoby fizyczne, których mieszkanie nie przekracza 150 metrów kwadratowych, zaś dom, 300 metrów. Czynności takie jak np. zdarcie starych tapet, zagruntowanie ścian i ich późniejsze pomalowanie naprawdę nie należą do grona tych niewykonalnych. Po piąte: dlaczego warto dawać starym meblom drugie życie? -
Ile może nas kosztować wymiana okien?
Jeżeli wymieniasz okna, musisz liczyć się również z kosztami demontażu starych modeli, a także pracami dodatkowymi, takimi jak obróbka otworów okiennych czy montowanie parapetów. Dzięki temu uda Ci się wybrać najkorzystniejszą opcję dla Ciebie, Twojego domu i - co równie istotne - dla Twojego portfela. Nie zapominaj jednak, że inwestycja w wysokojakościowe modele zawsze się opłaca, a Ty nie ryzykujesz kolejnego remontu, który po dokonaniu nietrafionych wyborów, może kosztować Cię o wiele więcej. - Lampa podłogowa, stojąca LW18-01-17 marki Lightwood Czajnik DE LONGHI KBOV2001.BG marki De Longhi GROHE Bateria GROHE Start Edge Wylewka U 31369 31369 marki Grohe AZzardo Lampa Cosmo Chrome AZzardo
Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować?
Planujemy remont łazienki – jak się do niego odpowiednio przygotować? **Łazienka musi się znaleźć w każdym domu – trudno sobie wyobrazić życie we współczesnym mieszkaniu bez wanny, kabiny prysznicowej, umywalki. Przygotujmy przestrzeń łazienki na remont... --... Jeśli zależy nam na ograniczeniu kosztów remontu możemy samodzielnie wykonać podstawowe czynności, związane z przygotowaniem łazienki na wizytę specjalistów Na tym etapie konieczne jest usunięcie starych elementów wyposażenia i oczyszczenie ścian z materiałów wykończeniowych. Usuńmy stare rury i zmieńmy system grzewczy na nowszy i bardziej innowacyjny. -
Jak wyrównać podłogę pod panele?
**... ... Z nierównymi wylewkami, zmieniającymi poziom co kilka metrów możemy spotkać się w starych, remontowanych domach i mieszkaniach – kilkadziesiąt lat temu wykonawcy nie dysponowali jeszcze materiałami pozwalającymi na precyzyjne wykonanie podłogi Wyrównywanie podłogi pod panele to zadanie, z którym poradzą sobie nawet ci, którzy dopiero co zaczynają przygodę z samodzielnym remontem. -
Jak pozbyć się wilgoci z domu?
Jak pozbyć się wilgoci z domu? **Rozwój pleśni i grzybów, złe samopoczucie, wrażenie stęchlizny to niektóre skutki zbyt wysokiej wilgotności powietrza w domu. W domu dochodzi do tego para z czajnika i gotowanych potraw, kąpieli w wannie, mytych podłóg, podlewanych kwiatów itd. Problemy z nadmierną wilgotnością powietrza często pojawiają się w starych domach po modernizacji, wymianie okien i drzwi wejściowych. Łagodzą objawy, a nie rozwiązują źródła problemu, ale w wynajmowanym czy czekającym na remont obiekcie bywają nieocenione. - Budowane kilkadziesiąt lat temu domy często nie mają odpowiedniej – albo wręcz żadnej – hydroizolacji fundamentów. W przypadku wiekowych budynków uszkodzenia wywołane przez wilgoć mogą skomplikować remont i podnieść znacząco jego koszty, roboty z reguły są też czasochłonne.
Izolacja balkonu krok po kroku
... ... W niektórych przypadkach spółdzielnie zgadzają się na samodzielne ocieplenie balkonu z częściowym zwrotem kosztów remontu. Jeśli nie ocieplamy balkonu w bloku czy kamienicy, a jesteśmy na etapie budowania własnego domu, balkon można skutecznie zaizolować na etapie wykonawstwa. Przygotowanie podłoża ##... ... Aby prawidłowo wykonać izolację, należy usunąć warstwy podłogi balkonowej – płytki, starą wylewkę, papę - Folia Fundamentowa Kubełkowa 1 x 20m Plast Master marki Psb

Specjaliści 1 profil specjalisty

we-ska

we-ska

Projektant wnętrz - aranżacja domów, mieszkań, biur i lokali użytkowych. Od projektu do realizacji. Twoja decyzja o zakupie nowego domu lub mieszkania czy remoncie starego to dopiero początek drogi do niezwykłego, unikalnego i funkcjonalnego wn ...

Więcej wątków »

Forum 8 wątków dla "remont starego domu przed i po"

#metamorfozaVOX

Jesteśmy młodą rodziną, która niedawno odziedziczyła połowę pięknego domu, z okresu modernistycznego. Pięknego, ponieważ jako architekt, widzę ogromny potencjał, potrafię docenić bryłę tego budynku i jego historię. Obiekt ten, niestety, prawie w cało ...

Pokój informatyka ;)

Pokój informatyka, nastolatka z fototapeta New York,taśma led- LED Strip Light, Great Ways Firmy które będą zainteresowane reklamą w moich filmach będą zmuszone zwracać się bezpośrednio do mnie :) Koniec z reklamami przed po i podczas filmów, dotycz ...

Szafarek Tomasz - inspiruje

Kanał You Tube - https://www.youtube.com/user/OnlyExclusiveRenov - Szafarek Tomasz - Aranżator , projektant jednocześnie wykonawca jak i wykończeniowiec oraz wizjoner jednym słowem człowiek renesansu w wolnych chwilach w zamian śniadania jest też pom ...