stylowe agd - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "stylowe agd".

więcej produktów »

Produkty 63 produkty dla "stylowe agd"

140 zł Blender Xtract 3w1 BL237WG
Kompaktowy rozmiar i stylowy design pozwalają na stałe umieścić blender na blacie, nawet w mniejszych kuchniach.
290 zł Toster TCX751RD
Kenwood kMix TCX751 łączy funkcjonalność ze stylowym, ponadczasowym designem, dzięki któremu doskonale wpasuje się w wystrój każdej kuchni.
338 zł Toster TCX751RD
Kenwood kMix TCX751 łączy funkcjonalność ze stylowym, ponadczasowym designem, dzięki któremu doskonale wpasuje się w wystrój każdej kuchni.
290 zł Toster TCX751RD
Kenwood kMix TCX751 łączy funkcjonalność ze stylowym, ponadczasowym designem, dzięki któremu doskonale wpasuje się w wystrój każdej kuchni.
140 zł Blender Xtract 3w1 BL237WG
Kompaktowy rozmiar i stylowy design pozwalają na stałe umieścić blender na blacie, nawet w mniejszych kuchniach.
2599 zł Robot planetarny KENWOOD-AGD KVL4190W Limited 2018
Wielofunkcyjy robot planetarny o mocy 1200 W, metalowa misa o pojemności 6.7 l, płynna regulacja prędkości pracy, funkcja pulse, metalowa obudowa, odchylane od podstawy ramię, stabilna konstrukcja, gniazda wolnych i szybkich obrotów. Zestaw zawiera 3 rodzaje metalowych mieszadeł, sokowirówka, szatkownica do krojenia w kostkę, spiralizer z 5 stożkami do robienia makaronów z owoców i warzyw jak pappardelle, linguine, spaghetti, tagliatelle lub falistych wstążek, maszynkę do mięsa oraz koktajler.
290 zł KENWOOD-AGD 36386A
Metalowa misa z rączkami o pojemności 6.7 l, pasująca do wszystkich modeli robotów kuchennych Major.
549 zł Wyciskarka JMP600WH
Nowa jakość w przystępnej cenie! Wyciskarka wolnoobrotowa o mocy 150 W od firmy Kenwood. Tuba przystosowana do ćwiartek owoców, posiada również blokadę kapania. Doskonały system czyszczenia podczas pracy, obrotowy koszyk czyszczący. Gęstość soku regulowana przez sitko nakładane na pojemnik. Posiada wsteczny bieg. Czyszczenie poprzez nalanie wody do tuby. Cicha praca dzięki silnikowi szczotkowemu. Sprawdza się w wyciskaniu soków ze wszelkich owoców (nawet bananów!), warzyw i ziół, a także z orzechów takich jak np. migdały. Nie zwlekaj i zamów już dziś!
290 zł Toster TCX751BK
Przygotuj pyszne tosty na śniadanie dla całej rodziny z tosterem marki Kenwood! Urządzenie wyposażone jest w antypoślizgowe nóźki. Bezpieczeństwo gwarantuje również funkcja automatycznego wyłączania. Toster posiada wyjmowaną tackę na okruchy, dzięki czemu w szybki i prosty sposób wyczyścisz urządzenie z pozostałości pieczywa. Urządzenie posiada funkcję rozmrażania i podgrzewania.
290 zł Misa KENWOOD-AGD 36386A
Metalowa misa z rączkami o pojemności 6.7 l, pasująca do wszystkich modeli robotów kuchennych Major.
90 zł Waga KENWOOD-AGD DS400
Szklana waga kuchenna z dokładnością pomiaru do 2 g i funkcją tarowania.
119 zł Waga KENWOOD-AGD DS401
Szklana waga kuchenna z dokładnością pomiaru do 2 g i funkcją tarowania.
399 zł Przystawka do mielenia KENWOOD-AGD KAX950ME
Maszynka do mielenia mięsa, ryb i warzyw, przystosowana do robotów Kenwood z serii: Sense i kMix. W zestawie z nasadką do kebbe, 2 nasadkami do robienia kiełbas oraz 3 rodzajami metalowych sitek 3, 4.5 i 8 mm.
290 zł Misa KENWOOD-AGD 36386A
Metalowa misa o pojemności 6,7L, pasuje do robotów Kenwood z serii Major. Ergonomiczne uchwyty ułatwiają napełnianie i opróżnianie misy.
100 zł Wyciskarka KENWOOD-AGD JE280
Wyciskarka do cytrusów o mocy 60 W, z wbudowanym 1 litrowym pojemnikiem na sok, zmiennym kierunkiem obrotów oraz z pokrywą chroniącą przed kurzem.
130 zł Czajnik SJM 490
Czajnik KENWOOD SJM490 Czajnik elektryczny o pojemności 1.7 l i mocy 2200 W. Posiada on obrotową podstawę, wskaźnik poziomu wody, filtr antywapienny oraz schowek na przewód.
379 zł Przystawka do szatkowania KENWOOD-AGD AT340
Przystawka z 7 rodzajami tarcz: 2 do cięcia na plasterki ( 2 i 4 mm), 2 do ścierania ( na grubo i drobno), 1 do ścierania, np. ziemniaków, 1 do krojenia w słupki julienne, 1 do krojenia na frytki. Współpracuje z robotami Kenwood z serii: Cooking Chef, Titanium, Sense, Premier, Classic.
1690 zł Okap kuchenny Altara 90.3 White
Zalety i korzyści dla użytkownika okapu Altara 90.3 White... Prawdziwa perełka wśród sprzętów AGD Przeznaczenie:... Okap skośny Altara 90.3, to nie tylko element funkcjonalny, ale także prawdziwa ozdoba kuchni stylowej i eleganckiej
178 zł Blender Xtract 3w1 BL237WG
Kompaktowy rozmiar i stylowy design pozwalają na stałe umieścić blender na blacie, nawet w mniejszych kuchniach.
1650 zł Okap kuchenny Vintio 90.2 Black
Ta stylowa iluminacja oświetli nam płytę grzewczą podczas przygotowywania kolacji, a także przyczyni się do wykreowania miłej atmosfery w czasie wieczornych rozmów w kuchni. Przeznaczenie:... Okap przyścienny skośny Vintio 90.2 Black to urządzenie przeznaczone do nowoczesnych i przestronnych pomieszczeń kuchennych, w których ważny jest także wygląd AGD
Więcej inspiracji »

Inspiracje 189 zdjęć dla "stylowe agd"

APARTAMENT STYLOWY BIG - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u, styl klasyczny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z kremowymi frontami, z kompozytowym blatem, z laminowanym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z dwukomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem wykonanym z tworzywa sztucznego, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: APARTAMENT STYLOWY BIG - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u, styl klasyczny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
stylowa kuchnia - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Średnia zamknięta wąska kuchnia w kształcie litery u, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z drewnianymi frontami, z kamiennym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z farba na ścianie nad blatem kuchennym, z farbą tablicową na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z beżowymi ścianami, z czarnymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: stylowa kuchnia - MIKOŁAJSKAstudio.
Projekt strefy dziennej i łazienki w mieszkaniu w Chorzowie - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą, styl nowoczesny - zdjęcie od RESE Architekci Studio Projektowe - Produkt na zdjęciu: Stylowy stół dębowy jasnobrązowy 150x85x78 cm MAXIMA ze sklepu Homebook_Beliani. Mała otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z frontami na wysoki połysk, z białymi frontami, z kompozytowym blatem, z laminowanym blatem, z drewnem na ścianie nad blatem kuchennym, z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z beżowymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl nowoczesny
kabaty metamorfoza 60m2 - Średnia otwarta kuchnia dwurzędowa, styl skandynawski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: Stylowy stół dębowy jasnobrązowy 180x85x78 cm MAXIMA ze sklepu Homebook_Beliani. Średnia otwarta kuchnia dwurzędowa, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z betonem na ścianie nad blatem kuchennym, z drewnem na ścianie nad blatem kuchennym, z dwukomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , z ceramicznym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z płytkami na podłodze, styl skandynawski
Stylowe szarości - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl klasyczny - zdjęcie od Fabryka Nastroju - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z białymi frontami, z szarymi frontami, z kamiennym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z niebieskimi ścianami, z roletami, z płytkami na podłodze, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Stylowe szarości - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl klasyczny - Fabryka Nastroju.
nowoczesna stylowa kuchnia - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Mała otwarta kuchnia jednorzędowa z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, ze strefą jadalnianą, z matowymi frontami, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, ze zlewozmywakiem wykonanym z tworzywa sztucznego, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z roletami, z płytkami na podłodze, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: nowoczesna stylowa kuchnia - MIKOŁAJSKAstudio.
Stylowe szarości - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie, styl klasyczny - zdjęcie od Fabryka Nastroju - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z matowymi frontami, z białymi frontami, z szarymi frontami, z kompozytowym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z jednokomorowym zlewozmywakiem , z kwadratowym zlewozmywakiem , z wbudowanym zlewozmywakiem , ze zlewozmywakiem z ociekaczem, z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z roletami, z płytkami na podłodze, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: Stylowe szarości - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u w aneksie, styl klasyczny - Fabryka Nastroju. LIBRA - Kuchnia... Kuchnia - Wszystkooooo ;)... kuchnie - kuchnia
Kuchnia metamorfoza w stylu prowansalsko skandynawskim - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, styl prowansalski - zdjęcie od Grafika i Projekt architektura wnętrz - Produkt na zdjęciu: Nowoczesne, stylowe krzesło 752! Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery l w aneksie, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, z białymi frontami, z drewnianym blatem, z płytkami na ścianie nad blatem kuchennym , z kwadratowym zlewozmywakiem , z nakładanym zlewozmywakiem , z granitowym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z wolnostojącym sprzętem adg, z białymi ścianami, z kolorowymi ścianami, z roletami, z drewnianą podłogą, styl prowansalski moja łazienka - kuchnia 3... Kuchnia - fronty... kuchnia - 11
Stylowe szarości - Hol / przedpokój, styl klasyczny - zdjęcie od Fabryka Nastroju - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: Stylowe szarości - Hol / przedpokój, styl klasyczny - Fabryka Nastroju.
stylowy pokój dziecka - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Aranżacje wnętrz - Pokój dziecka: stylowy pokój dziecka - MIKOŁAJSKAstudio.
ascetyczna stylowa kawalerka - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Aranżacje wnętrz - Salon: ascetyczna stylowa kawalerka - MIKOŁAJSKAstudio.
Stylowe szarości - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym, styl klasyczny - zdjęcie od Fabryka Nastroju - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Stylowe szarości - Średnia łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym, styl klasyczny - Fabryka Nastroju.
Apartament Novum - Łazienka, styl klasyczny - zdjęcie od AgiDesign - Produkt na zdjęciu: Stylowe lustro w ramie srebrnej ze sklepu lustradesign.pl.
Stylowe szarości - Duża łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym jako salon kąpielowy z oknem, styl klasyczny - zdjęcie od Fabryka Nastroju - Aranżacje wnętrz - Łazienka: Stylowe szarości - Duża łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym jako salon kąpielowy z oknem, styl klasyczny - Fabryka Nastroju.
Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk - zdjęcie od Artema Pracownia Architektury Wnętrz Agnieszka Krawczyk - Produkt na zdjęciu: Stylowy stół dębowy kuchnia salon jadalnia 150cm jasny NATURA ze sklepu Homebook_Beliani.
Mieszkanie w bieli - Mały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od TK Architekci - Produkt na zdjęciu: LAMPA wisząca STYLO MD 1220-1BK Azzardo stylowa OPRAWA ZWIS sopel TUBA dzwon bell czarny ze sklepu mlamp.pl.
APARTAMENT STYLOWY BIG - Mała otwarta wąska kuchnia w kształcie litery u, styl klasyczny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Mała otwarta wąska kuchnia w kształcie litery u, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z kremowymi frontami, z wbudowanym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z beżowymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: APARTAMENT STYLOWY BIG - Mała otwarta wąska kuchnia w kształcie litery u, styl klasyczny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
APARTAMENT STYLOWY BIG - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl klasyczny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z kremowymi frontami, z laminowanym blatem, z kompozytem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: APARTAMENT STYLOWY BIG - Średnia otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl klasyczny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
APARTAMENT STYLOWY BIG - Średnia otwarta kuchnia, styl klasyczny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Średnia otwarta kuchnia ze strefą zmywania, z frontami na wysoki połysk, z kremowymi frontami, z laminowanym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, z drewnianą podłogą, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: APARTAMENT STYLOWY BIG - Średnia otwarta kuchnia, styl klasyczny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
APARTAMENT STYLOWY BIG - sesja dla BoConcept - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl klasyczny - zdjęcie od MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, ze strefą gotowania, ze strefą zmywania, ze strefą przechowywania, z frontami na wysoki połysk, z laminowanym blatem, z kamiennym blatem, ze szkłem na ścianie nad blatem kuchennym, z kompozytem na ścianie nad blatem kuchennym, z wbudowanym zlewozmywakiem , ze sprzętem agd w zabudowie, z białymi ścianami, styl klasyczny Aranżacje wnętrz - Kuchnia: APARTAMENT STYLOWY BIG - sesja dla BoConcept - Mała otwarta kuchnia w kształcie litery u z wyspą, styl klasyczny - MANGO Studio Architektury Wnętrz i Ogrodów.
Więcej artykułów »

Artykuły 34 artykuły dla "stylowe agd"

Płyty gazowe – modnie i… bezpiecznie
Nie dziwi więc, że i producenci AGD cały czas doskonalą tę gałąź produktową, nieustannie pracując nad wyrugowaniem tych z jej wad, które dla użytkowników są najbardziej dotkliwe. Każda z tych płyt wyposażona jest dodatkowo w solidne i stylowe **żeliwne ruszty**. -
BLACK FRIDAY i więcej! Skorzystaj z atrakcyjnych zniżek i odmień swoje wnętrze przed Świętami
Już w ten piątek będą czekać na Ciebie modne dodatki i akcesoria, stylowe meble oraz nowoczesny sprzęt RTV i AGD. -
Nowoczesna kuchnia, czyli jaka?
**... ... Każdy z nas pragnie posiadać nowoczesną i stylową kuchnię, niewielu jednak wie, co to właściwie oznacza Jak zaaranżować ją, aby była wygodna i stylowa? Jej **eleganckie, stylowe i minimalistyczne wzornictwo doskonale pasuje do nowoczesnej kuchni**. Punktem wyjścia jest ustawienie mebli, sprzętu AGD oraz powierzchni służących do przygotowywania posiłków w taki sposób, by każdy użytkownik miał zapewnioną swobodę poruszania się. Czy szukając kulinarnych inspiracji, możemy również wesprzeć się pomocą urządzenia AGD? -
Nowa kuchnia? Wybieramy z Wami najlepsze AGD!
Wybieramy z Wami najlepsze AGD! Jedni cenią praktyczność i możliwość lepszej organizacji kuchennego rozgardiaszu, inni decydują się na stylowe rozwiązania, kosztem funkcjonalizmu. -
Jak zadbać o piękne wnętrze?
Innowacyjność współczesnych sprzętów AGD potrafi zaskoczyć! Nieestetyczna miotła w zestawie z wiadrem czy nieporęczne AGD z kłębowiskiem kabli i rur będzie zagracało małe mieszkanie lub schowek pod schodami. --... ... Stojąc w sklepie przed półką z artykułami AGD od ilości dostępnych funkcji, udogodnień, oraz stylowych detali, możemy złapać się za głowę -
O jakich łazienkach marzą Polacy? Zobacz nowoczesne rozwiązania i przydatne funkcjonalności
Po ciężkim dniu pragniemy wrócić do czystej przestrzeni, gdzie nowoczesny sprzęt AGD przejmie nieco kuchennych wyzwań i będzie pogromcą bałaganu. Taka jest właśnie łazienka w marzeniach Polaków – stylowa i praktyczna, dająca poczucie odprężenia i idąca z duchem czasu. Poczucie przyjemności zapewniają udogodnienia zarówno ergonomicznie, jak i stylowe. -
Inteligentne baterie? Zobacz technologię przyszłości!
Od baterii, po większe AGD i armaturę. Wśród nowych, wyrazistych form i inteligentnych rozwiązań, znajdziesz zachwycające wyjątkową estetyką, niebywałą funkcjonalnością i trwałością baterie bezdotykowe, które uczynią wnętrze praktycznym i stylowym. -
Nowoczesna kuchnia - postaw na stylową funkcjonalność!
Nowoczesna kuchnia - postaw na stylową funkcjonalność! Taka idea przyświeca szwedzkiemu producentowi sprzętu AGD - Electrolux, który w swoich produktach stawia na funkcjonalny minimalizm, pasujący do każdego wystroju wnętrz.**... ... Odnalezienie harmonii pomiędzy stylem kuchni i praktycznością jej użytkowania, zachowując przy tym elegancki wygląd, to prawdziwa sztuka Electrolux jest specjalistą od innowacyjnych rozwiązań, ubranych w stylową, jednak nienachalną szatę. -
Projekt dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 mkw - wakacyjny styl przez okrągły rok
Biuro projektowe HOKUM podjęło wyzwanie i tak, w dwupokojowym mieszkaniu, powstała aranżacja stylowa, świeża i niezwykle harmonijna.**... Ile kosztował remont mieszkania? Najdroższym punktem w kosztorysie jest oczywiście wyposażenie, czyli drzwi, płytki, podłogi, osprzęt łazienkowy, AGD, meble oraz oświetlenie - wszystko to wygenerowało koszt **28 tysięcy**. - Stylowy przedpokój... --... Przedpokój należy raczej do tych przestronnych, dlatego projektanci nie bali się zastosowania intensywnych barw
Prawdziwe dzieło sztuki... w Twojej kuchni!
W efekcie powstają produkty świeże, unikatowe i stylowe, które urozmaicają aranżacyjną rzeczywistość. Przy pomocy unikatowego agd nawiązującego do stylu lat 50 wprowadzimy do naszego wnętrza zaskakujący oraz przyciągający uwagę element. Połączenie ochronnego panelu ściennego i odpowiednio dopasowanego okapu kuchennego sprawi, że staną się one stylowym centrum każdej kuchni. -
Jak łączyć kolory w kuchni? Poznaj sprawdzone triki na modne wnętrze!
Przy takiej bazie sprawdzą się wyraziste dodatki w postaci hokerów, frontów szafek lub sprzętów AGD. Odpowiednie połączenie kolorów sprawi, że kuchnia stanie się efektowna i stylowa, a przebywanie w niej czystą przyjemnością. Warto postawić na odcienie uniwersalne, ale stylowe, jak np. nowy kolor w ofercie zlewozmywaków BLANCO – ciepły i egzotyczny muszkat. --... W kuchennej kompozycji kolorystycznej często wyzwaniem jest dopasowanie poszczególnych sprzętów AGD z meblami -
Jaki blat wybrać do kuchni?
**Duet czerń i brąz** w szczególności wykorzystywany jest w nowoczesnych kuchniach, oszczędnych w dekoracjach, a uzupełnianych o [stylowe baterie](https://www.homebook.pl/produkty/baterie-kuchenne) czy [sprzęt AGD](https://www.homebook.pl/produkty/male-agd-do-kuchni). -
7 pomysłów na aranżację nowoczesnej szarej kuchni
Z powodzeniem możesz zatem postawić na AGD oraz armaturę o chromowanych elementach. Za pierwszy aspekt odpowiedzialne są innowacyjne rozwiązania, o drugi dbają natomiast stylowe wzornictwo i trafiony dobór kolorystyczny. - Taki niebanalny mariaż ubrany w szarą tonację, będzie najbliższy stylowi fusion, który jest nowoczesną odmianą XIX-wiecznego eklektyzmu.
Nowoczesna armatura kuchenna – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Spędzamy w niej sporo czasu, dlatego z dużą dokładnością dobieramy każdy jej element — od mebli i dodatków, po urządzenia AGD i armaturę.**... ... Ostatni wspomniany składnik idealnej kuchni — armatura — jest szczególnie ważny Dobry design — wybierz stylową prostotę... --... Styl nowoczesny — począwszy od surowego industrializmu, geometrycznego minimalizmu, po przytulny charakter skandynawskich aranżacji — jest prosty, pozbawiony nadmiernych dekoracji, a jednocześnie nieszablonowy Ekologia – zużywaj mniej wody i ograniczaj rachunki... --... W dzisiejszych czasach racjonalne gospodarowanie zasobami wody jest priorytetem, dlatego wybierana armatura musi być nie tylko stylowa i praktyczna, ale i ekonomiczna -
Jak wygląda doskonała kuchnia?
Niezależnie, czy wybierzesz minimalizm i prostotę czy stylową praktyczność zawsze doskonałym pomysłem jest to samo wzornictwo. Klasyczny design dużego AGD i armatury w nowoczesnym tonie doda szczyptę elegancji każdej stylizacji kuchennej. -
Jak dopasować włączniki do stylu wnętrza? Poradnik
Wybieramy kolory ścian, meble do salonu i kuchni, sprzęty AGD oraz stylowe dodatki, zapominając, że – popularnie nazywane kontakty – to szczegół o niebagatelnym znaczeniu, wpływającym na estetykę wnętrza.**... ... Dziś oferta producentów osprzętu elektrycznego jest ogromnie różnorodna i pozwala na zupełną swobodę, tak by włącznik scalał wystrój pokoju, ściśle do niego nawiązywał lub – wręcz przeciwnie – był akcentem wyróżniającym się na tle pozostałych elementów Warto przemyśleć, jak dopasować włącznik do aranżacji, by wykreować niepowtarzalną i stylową przestrzeń.** -
4 funkcje piekarnika, dzięki którym gotowanie stanie się przyjemnością!
Jeśli kochasz eksperymentować w kuchni, przygotowując smakołyki dla siebie i bliskich, z pewnością docenisz nowoczesne systemu zastosowane w urządzeniach AGD, takich jak piekarniki marki Siemens. Teraz kuchnia może być stylowa, oszczędna i – przede wszystkim – niezwykle funkcjonalna.** -
Trendy kuchenne 2017 - jakie kuchnie będą modne w tym roku?
Sezonowa moda niesie ze sobą bowiem morze intrygujących inspiracji, a innowacyjne pomysły najlepszych światowych designerów sprawiają, że przestrzenie mieszkalne z roku na rok stają się piękniejsze, bardziej stylowe i funkcjonalne.**... ... W tym roku nowe trendy z przyjemnością zaglądają również do kuchennych wnętrz Osoby, które cenią sobie pragmatyzm mogą zatem wybrać stylową imitację marmuru - np. trwały kompozyt. Istotnym elementem okażą się także szafki z LED-owym oświetleniem i nowoczesne, ergonomiczne AGD. Na zgrabnych, niezabudowanych półkach możesz z powodzeniem wyeksponować np. ulubione kuchenne akcesoria, takie jak kamionkowe pojemniki, stylowy komplet kawowy czy urokliwe emaliowane doniczki pełne aromatycznych ziół. - 5-częściowy komplet garnków Korfu marki Fissler GROHE Bateria GROHE Start Edge Wylewka U 31369 31369 marki Grohe Blanco PANOR 60 514486 (z jednym otworem) (biały połysk) marki Blanco
Jak funkcjonalnie zagospodarować kuchnię?
Piekarnik na wysokości oczu, przestrzeń do przyrządzania posiłków umieszczona w pobliżu kuchenki, zmywarka obok szafki na naczynia, by szybko schować czyste talerze, zabudowany sprzęt AGD i innowacyjne rozwiązania są priorytetem. Rozwiązania KUNGSBACKA znakomicie wpisują się w standardy nowoczesnych, funkcjonalnych przestrzeni, gdzie ciekawy odcień płyty gwarantuje nie tylko stylowy efekt, lecz także praktyczność, dzięki specjalnej folii odpornej na czynniki zewnętrzne. -
Kuchnia w stylu klasycznym – jakie meble wybrać?
W katalogu Verle Küchen możemy znaleźć szeroki wybór stylowych uchwytów Ale nie znaczy to, że nowoczesna bateria, najbardziej zaawansowany sprzęt AGD np. -
Więcej profili »

Specjaliści 4 profile specjalistów

Płuciennik Meble

Płuciennik Meble

Firma Płuciennik od roku 1997 projektuje, produkuje oraz aranżuje i montuje meble kuchenne oraz wyposażenie AGD. Od roku 2011 oferujemy także solidne kuchnie niemieckie firmy Häcker. Nasza szeroka oferta jest skierowana do Klientów szukających sp ...

WFM Kuchnie Żywiec

WFM Kuchnie Żywiec

WFM KUCHNIE ŻYWIEC to meble kuchenne oraz szafki w nowoczesnym designie. Stylowe i eleganckie elementy na wymiar połączone ze sobą tworzą niepowtarzalną kuchnię. Bogata oferta sprzętu AGD oraz dodatków kuchennych w jednym miejscu zadowoli nawet najba ...

Studio Mebli Impuls Kuchnie

Studio Mebli Impuls Kuchnie

Wykonujemy zabudowę mebli do kuchni, mebli do salonu lub mebli łazienkowych na indywidualne zamówienie Klienta. Tworzymy wnętrza kompletne: stylowe, funkcjonalne, ergonomiczne, nowoczesne. Oferujemy kompleksową obsługę Klienta zaczynając od projektu ...

Forum 1 wątek dla "stylowe agd"

Kuchnia styl Tradycyjny - zdjęcie od Zadora Meble

Piękna realizacja! Co to za płytki na ścianie?