sufit do łazienki - pomysły, inspiracje z homebook

Nadaje się do użytku na zewnątrz lub w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności i kurzu, takich jak łazienki, piwnice, garaże lub schody. Oprawa może być instalowana na ścianie lub suficie.
Nowoczesne oświetlenie, które nadaje się do łazienek lub również do sufitów w domu albo do oświetlenia tarasu.
Uniwersalna i tania lampa idealna do łazienki lub przedpokoju montowana na suficie lub na ścianie.
Duży i mocny plafon sprawdzi się zarówno do kuchni, łazienki czy dużego przedpokoju. Odległość od sufitu: 9cm... Polecane żarówki E14 LED dostępne w naszym sklepie
Proste oświetlenie na sufit nadaje się do łazienki.Delikatnie rozproszone światło LED wiernie zachwuje kolor skóry.8W dioda LED świeci jak standardowa żarówka 58W.Kla Pokaż więcej
Nowoczesne oświetlenie, które nadaje się do łazienek lub również do sufitów w domu albo do oświetlenia tarasu.
IP23, dzięki takiemu stopniu ochrony światło można zamontować na sufit do łazienki.
Dzięki ochronie tej można światła zastosować na suficie w łazience.
Proste oświetlenie na sufit nadaje się do łazienki.Delikatnie rozproszone światło LED wiernie zachwuje kolor skóry.8W dioda LED świeci jak standardowa żarówka 58W.Kla Pokaż więcej
Oprawa Profi nadaje się do łazienki. Podczas montażu na sufit jest chroniona nie tylko przed wilgocią ale również przed tryskającą wodą.
W miejscu, gdzie oprawa jest najczęściej używana to mniejsze pokoje z niskimi sufitami, łazienki lub przedpokoje.
Nowoczesny, prosty wygląd ładnie skomponuje się z wystrojem łazienki. Po prostu rozwiń roletę, gdy zajdzie potrzeba ochrony podłogi, a następnie zwiń ją, wówczas pozostanie niewidoczn Pokaż więcej
Za pomocą farby uzyskasz dekoracyjne powłoki na powierzchni ścian i sufitów w Twojej łazience lub kuchni.
Plafon LED Warerlily Philips styl nowoczesny tworzywo sztuczne jest rozwiązaniem dedykowanym łazienkom, w których styl i praktyczne względy bynajmniej się nie rozmijają. Harmonia zost Pokaż więcej
Drzwi z tulejami to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki i innych pomieszczeń... w których panuje wysoka wilgotność Otwory w dolnej części skrzydła umożliwiają prawidłow Pokaż więcej
Praktyczna zewnątrzna oprawa, która może być montowana na ścianie lub suficie. Dzięki IP44 jest odporna na wilgoć, dzięki czemu idealnie nadaje się jako oświetlenie w łazience.
Plafon Tahoe idealnie nadaje się zarówno do łazienki jak i na zewnątrz pomieszczenia. Stopień szczelności IP65 gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania nawet... nad kabiną prysznicową w Twojej łazience Moż Pokaż więcej
Jasność: 1500Lm... Średnica: 35cm... Odległość od sufitu: 12,5cm Idealna lampa zarówno do łazienki, jak i przedpokoju czy kuchni.
Wybierając do łazienki w swoim domu drzwi z tulejami zmniejszysz ryzyko powstawania pleśni na ścianach i suficie tego pomieszczenia.
Uniwersalna i tania lampa idealna do łazienki lub przedpokoju montowana na suficie lub na ścianie.

Wyszukiwania podobne do "sufit do łazienki".

Więcej inspiracji »

Inspiracje 1666 zdjęć dla "sufit do łazienki"

Mieszkanie M&M - Duży szary biały salon z bibiloteczką, styl nowoczesny - zdjęcie od 081 architekci Mieszkanie M&M - Tuż obok nich ustawiono wysoki do sufitu regał stanowiący integralną część kuchni. W łazience wystój oparto o biel i drewno, uzupełnione gresem na części ścian i posadzce.
Sufity napinane DPS, http://www.grupadps.com - zdjęcie od GRUPA DPS sp. z o.o. Łazienka - Sufity napinane DPS - Nowoczesna łazienka kolorze bieli i czekolady. Sufity napinane DPS, http://www.grupadps.com Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sufity napinane DPS, http://www.grupadps.com - GRUPA DPS sp. z o.o.. łazienka z błędami - koszmarna mała klitka
Duża łazienka - zdjęcie od OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska Osiedle Moderna Mieszkanie 80m2 - Dzięki zmianie w układzie pomieszczenia, w łazience udało się zmieścić dwie umywalki. Ozdobą tego pomieszczenia są kafle nad blatem oraz sufit pokryty tynkiem ozdobnym, imitującym płyty... betonowe Aranżacje wnętrz - Łazienka: Duża łazienka - OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska. DĄBCZE - łazienka... Łazienka - półki we wnękach
łazienka, jasna, nowoczesna, calacatta, marmur, elegancka, sufit podwieszany, wanna wolnostojąca - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury JOLIOT-CURIE - łazienka, jasna, nowoczesna, calacatta, marmur, elegancka, sufit podwieszany, wanna wolnostojąca Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka, jasna, nowoczesna, calacatta, marmur, elegancka, sufit podwieszany, wanna wolnostojąca - Ludwinowska Studio Architektury.
łazienka, łazienka połączona z sypialnią, drewno, teak, cegła, drzwi szklane, czarne szprosy, kamień, tubądzin monolyth, okrągłe lustro, sufit drewniany, deski w łazience, chors box, wykładzina - zdjęcie od Ludwinowska Studio Architektury SHIRE - łazienka, łazienka połączona z sypialnią, drewno, teak, cegła, drzwi szklane, czarne szprosy, kamień, tubądzin monolyth, okrągłe lustro, sufit drewniany, deski w łazience, chors box, wykładzina Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka, łazienka połączona z sypialnią, drewno, teak, cegła, drzwi szklane, czarne szprosy, kamień, tubądzin monolyth, okrągłe lustro, sufit drewniany, deski w łazience, chors box, wykładzina - Ludwinowska Studio Architektury.
PROJEKT WNĘTRZ DOMU JEDNORODZINNEGO W ŁOMIANKACH - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Równo pod Sufitem Projektowanie Wnętrz PROJEKT WNĘTRZ DOMU JEDNORODZINNEGO W ŁOMIANKACH - Łazienka, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Łazienka: PROJEKT WNĘTRZ DOMU JEDNORODZINNEGO W ŁOMIANKACH - Łazienka, styl nowoczesny - Równo pod Sufitem Projektowanie Wnętrz.
schody - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku.
Sufity napinane DPS, http://www.grupadps.com - zdjęcie od GRUPA DPS sp. z o.o. Łazienka - Sufity napinane DPS - Biel, róż i czerń sufitu napinanego DPS w małej łazience. Sufity napinane DPS, http://www.grupadps.com Aranżacje wnętrz - Łazienka: Sufity napinane DPS, http://www.grupadps.com - GRUPA DPS sp. z o.o..
Łam zasady 55 m w standardzie BOLD - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od Perfect Space Interior Design & Construction Łam zasady 55 m w standardzie BOLD - Łazienka, styl nowoczesny Szklane drzwi łazienkowe i sypialniane , kuchnia z chłodziarka do alkoholi czy lustro na suficie w sypialni - to mieszkanie kryje sobie wiele nietypowych rozwiązań i... to też czyni je tak ciekawym. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łam zasady 55 m w standardzie BOLD - Łazienka, styl nowoczesny - Perfect Space Interior Design & Construction. Łazienki - Ciekawy sposób rozwiązania problemu braku brodzika - czy nie będzie za bardzo zmniejszało optycznie przestrzeni w tak małej łazience? łazienka - :)
42 m,Stare miasto, Krk - Średnia biała sypialnia małżeńska na antresoli, styl nowoczesny - zdjęcie od DZIURDZIAprojekt 42 m,Stare miasto, Krk - Mieszkanie jest na tyle wysokie, że dla zwiększenia wygody użytkowania, to właśnie z antresoli najłatwiej zarządzać schowkiem, który mieści się tuż pod sufitem. Warto jednak zwrócić uwagę na szczegół - w zabudowie ukryte są także drzwi do łazienki, która mieści się za kuchnią.
ŁAZIENKA_dla_M_wersja_z_zielonym_sufitem - Jadalnia, styl eklektyczny - zdjęcie od DOLAŃSKA WNĘTRZA ŁAZIENKA_dla_M_wersja_z_zielonym_sufitem - Aranżacje wnętrz - Jadalnia: ŁAZIENKA_dla_M_wersja_z_zielonym_sufitem - Jadalnia, styl eklektyczny - DOLAŃSKA WNĘTRZA .
ŁAZIENKA_dla_M_wersja_z_zielonym_sufitem - Łazienka, styl eklektyczny - zdjęcie od DOLAŃSKA WNĘTRZA ŁAZIENKA_dla_M_wersja_z_zielonym_sufitem - Łazienka, styl eklektyczny Aranżacje wnętrz - Łazienka: ŁAZIENKA_dla_M_wersja_z_zielonym_sufitem - Łazienka, styl eklektyczny - DOLAŃSKA WNĘTRZA .
Łazienka, styl skandynawski - zdjęcie od Az po sufit. - Łazienka, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Łazienka: Łazienka, styl skandynawski - Az po sufit..
schody - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku.
łazienka - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Średnia beżowa czarna łazienka z oknem, z beżowymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wiszącą szafką pod umywalkę, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego w Koninie. Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku. Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka - Fabryka Wnętrz.
łazienka - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Mała czarna szara łazienka na poddaszu w domu jednorodzinnym z oknem, z wanną, z wc, z toaletą, z szarymi płytkami, z czarnymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, z wiszącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego w Koninie. Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku. Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka - Fabryka Wnętrz.
łazienka - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Mała biała szara łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, przy sypialni, z szarymi płytkami, z płytkami na ścianie, ze stojącą szafką pod umywalkę, ze sztorcową / natynkową baterią, z jednouchwytową baterią, z podblatową umywalką, z jednostanowiskową umywalką, z prostokątną umywalką, z płytkami na podłodze, z ledowym oświetleniem, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego w Koninie. Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku. Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka - Fabryka Wnętrz.
łazienka - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Łazienka, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego w Koninie. Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku. Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka - Fabryka Wnętrz.
łazienka - zdjęcie od Fabryka Wnętrz Dom w Koninie 2 - Łazienka, styl nowoczesny Wnętrza domu jednorodzinnego w Koninie. Bogate wzory jasnego i ciemnego kamienia z gładkim wzorem drewna, bielą schodów i sufitów, tworzą udaną kompozycję w tym eleganckim i ponadczasowym wnętrzu. Czarne sufity w łazienkach zaskakują nie mniej niż wspomniany kominek i zachęcają do relaksu w prywatnych strefach wypoczynku. Aranżacje wnętrz - Łazienka: łazienka - Fabryka Wnętrz. łazienka - umywalka
Projekt łazienki dla CeramCity - Mała biała łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - zdjęcie od Dom-Art Projekt łazienki dla CeramCity - Mała biała łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, z wanną, z wc, z dużym lustrem, przy sypialni, z toaletą, z białymi płytkami, z płytkami na ścianie, z wanną w zabudowie , z prostokątną wanną, ze stojącą muszlą wc, z podtynkową spłuczką, z płytkami na podłodze, z drewnianą podłogą, z ledowym oświetleniem, z lampą wiszącą, styl nowoczesny W tym projekcie chcąc uzyskać efekt eleganckiej, stylowej i zarazem charakternej łazienki zestawiliśmy płytkę drewnopodobną przypominającą swą kolorystyką egzotyczne drzewo z ażurowymi stalowymi elementami. Bazą do całości jest jasna płytka w pozostałej części łazienki. Uwagi warty jest złoty akcent profilu który pojawia się na ścianie i suficie oraz tworzy pewnego rodzaju ramę, przechodząc przez sufit. Całość łazienki dopełnia eleganckie oświetlenie pojawiające się w sferze wanny oraz chromowa armatura. Aranżacje wnętrz - Łazienka: Projekt łazienki dla CeramCity - Mała biała łazienka na poddaszu w bloku w domu jednorodzinnym bez okna, styl nowoczesny - Dom-Art.
Więcej artykułów »

Artykuły 122 artykuły dla "sufit do łazienki"

Montaż sufitu podwieszanego – 13 najczęstszych błędów
Jak rozpoznać niepoprawnie podwieszony sufit? Jak zatem nie montować sufitów? Źle dobrane płyty** – do pomieszczeń, w których występuje większa wilgoć (np. łazienki czy kuchnie), wybierajmy płyty wodoodporne (zielone), a do pozostałych zwykłe, białe... ... **7 Brak izolacji sufitu przed wilgocią** – podwieszony sufit w łazience należy zabezpieczyć przed wilgocią, przyklejając folię paroizolacyjną. Co więcej, brak paroizolacji sufitu w łazience sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów, dlatego tak ważne jest zabezpieczenie konstrukcji... ... **12 - Płyty gipsowe dobieramy do rodzaju pomieszczenia... montaż płyt gipsowych na suficie... W podwieszanym suficie można łatwo ukryć przewody instalacji
Ile kosztuje remont małej łazienki?
Ile kosztuje remont małej łazienki? **Wyremontowanie łazienki nie jest ani błahym, ani tanim zadaniem - i to bez względu na jej metraż! Od czego zacząć remont łazienki? Remont łazienki należy zacząć od usunięcia starej armatury oraz skucia płytek. Mając wykończone ściany możesz zlecić malowanie sufitu. - Należy jednak pamiętać, że cena usługi zależy od rodzaju ścian, rozlokowania konkretnych punktów oraz tego, ile z ich pragniesz wymienić (mogą być to włączniki światła, lampa sufitowa, oświetlenie boczne oraz gniazdka elektryczne w różnych punktach łazienki). łazienka minimalistyczna z drewnianymi wykończeniami... łazienka industrialna w bloku... niewielka biała łazienka w stylu minimalistycznym
Romantyczne i przytulne wnętrze. Zobacz minimalistyczny loft na Litwie
Tutaj także ulokowano pomieszczenie z prysznicem, sypialnię oraz łazienkę. Stąd decyzja o ograniczeniu palety barw do czerni, bieli oraz szarości oraz wprowadzeniu odrobiny naturalnych, drewnianych tekstur – te są obecne na podłodze w wersji parkietu z fakturą wybielonego drewna oraz w łazienkach gdzie jest ono znacznie cieplejsze. Tak samo okna w suficie – wpuszczają do środka słoneczne światło, które pomaga budować zmienne efekty i nastroje w domu. - sypialnia w stylu industrialnym z metalowym łóżkiem... łazienka w stylu industrialnym z szarymi płytkami... metalowe schody w holu
Jak wybrać ogrzewanie? Praktyczne porady
Wśród nowoczesnych rozwiązań brylują **grzejniki dekoracyjne**, które stanowią ciekawy akcent w łazience, salonie czy kuchni. Powiedźmy sobie szczerze – duże okna idące od podłogi do sufitu mogą wpłynąć na poczucie ciepła i komfort w pomieszczeniu. - grzejnik łazienkowy w stylu skandynawskim... dekoracyjny grzejnik do łazienki... prosty grzejnik łazienkowy
Bohater nowoczesnych aranżacji, czyli jak ratować podłogi i ściany przed banalnością
Może być stosowany praktycznie wszędzie i na wiele sposobów: na podłogach, ścianach, sufitach, jako tło aranżacji, jej składnik główny lub element dekoracyjny. Zastąpienie betonowymi płytami tapety, paneli podłogowych, kafelek w łazience czy kuchni pozwoli na nadanie charakteru każdej, nawet najbardziej banalnej przestrzeni. W salonie, kuchni czy łazience może stanowić jednolite tło dla aranżacji lub być po prostu elementem dekoracyjnym, nadającym pomieszczeniu charakter. Pokryte specjalnymi impregnatami okładziny można stosować w kuchniach, łazienkach czy pokojach, stosunkowo łatwo utrzymać je w czystości. -
5 zasad stylu industrialnego
Myśląc o stylu industrialnym, wyobrażamy sobie **pomieszczenia o wysokich sufitach**, w których poszczególne funkcje mieszkaniowe płynnie się ze sobą zazębiają. Wysokie sufity i duże okna podkreślą przestrzenny charakter pomieszczenia. Zasada numer 3 – SUROWE MATERIAŁY... --... Dobrym pomysłem jest zastosowanie **płytek imitujących drewno** – ze względu na swoją wytrzymałość będą doskonałym wyborem nie tylko do kuchni lub łazienki, ale także do często użytkowanego salonu Dobrym wyborem są również lampy, które przypominają zwyczajne **żarówki** zawieszone na widocznych, kontrastujących ze ścianą i sufitem kablach. -
Modny trend: Żarówki w roli lamp
Takie lampy pasować będą do każdego wnętrza - od przedpokoju poprzez salon i sypialnię, kończąc na kuchni i łazience. Wystarczy wybrać ulubiony, pasujący do wnętrza kolor, zamontować na suficie i przykręcić jedyne pasujące do oprawy oświetlenie, czyli zakręconą żarówkę Plumen 001. - białe kafelki w kuchni, lampy wiszące na kablu... drewniana podłoga, różowa sofa narożna, biały stół... okrągłe lustro bez ramy, tapeta w pepitkę, biało-czarna łazienka
Dlaczego warto postawić na biel? Zobacz rozwiązania do 5 pomieszczeń
Na tle użytej przez nas farby lateksowej z dodatkiem silikonu Śnieżka Kuchnia-Łazienka w kolorze 800M Śnieżnobiały każdy akcent w pomieszczeniu jest wyrazisty i łatwo zauważalny. Białe ściany i sufity znakomicie współgrają również z naturalnymi surowcami, takimi jak drewno, kamień, czy skóra, ponieważ nie odwracają uwagi od ich ciekawej faktury i naturalnego zabarwienia. -
Zabudowa łazienki płytami g-k – poradnik remontowy
Płyty gipsowe do łazienki – co warto wiedzieć przed montażem? Niektórzy fachowcy zalecają obudowę łazienki podwójną płytą gipsową. Wykonanie hydroizolacji płyt gipsowych to bardzo ważny etap zabudowy łazienki. Zabudowa łazienki płytami gipsowymi – co możemy obudować, zakryć? * **Sufit z płyt gk**... ... Obniżenie sufitu regipsami to najpopularniejsza forma wykorzystania płyt w łazience - Płyta gipsowa zielona – cena, wymiary, zastosowanie... --... Zamontowanie zwykłej płyty gk w łazience groziłoby rozwojem pleśni i grzybów, a także zawaleniem się całej konstrukcji – płyty szybko wchłonęłyby parę z łazienki i obciążyłyby stelaż z profilów. Dlatego tak ważne, aby do zabudowy łazienek wybierać płyty w zielonym kolorze oznaczone symbolem H. * **Zabudowa wanny i wc**... ... remont łazienki... remont łazienki... remont łazienki płyty gk zielone do wanny... Dzięki płytom łazienkę możemy ciekawie zaaranżować... płyta gipsowa do łazienki
Funkcjonalny i stylowy - jaki grzejnik dekoracyjny wybrać do łazienki?
Funkcjonalny i stylowy - jaki grzejnik dekoracyjny wybrać do łazienki? ------------------------... W eleganckiej łazience w tonie glamour wszystko musi być pierwszoligowe! Te ostatnie potrafią dodać łazience wyjątkowego splendoru! -------------------... Do dużych łazienek o wysokich sufitach świetnie pasują okazałe grzejniki pionowe Kosmiczny design - do jakich łazienek? - Warto pamiętać, że modele typu Favier, podobnie jak grzejniki pionowe, najlepiej odnajdują się w loftowych łazienkach o dużej kubaturze. łazienka eklektyczna z wanną retro... betonowo-drewniana aranżacja łazienki... biała łazienka z wykończeniem industrialnym
Dom w szczegółach- zobacz jak urządzić komfortowe mieszkanie w bloku
Strefę tę podkreśla sufit wykończony barizzolem oraz tapeta Impulse (prod. **ŁAZIENKA**... ---... Czarno-białą tonację łazienki przełamuję umiejętnie dobrane oświetlenie oraz grafika pod prysznicem Łazienka to wnętrze z licznymi schowkami. - **RZUT MIESZKANIA**... ---... --- mała kuchnia... blat z korianu... żółty fotel
Jak zrobić sufit podwieszany LED? Poradnik zrób to sam
Jak zrobić sufit podwieszany LED? Jak zrobić sufit podwieszany z oświetleniem led? Do łazienek zaleca się **stworzenie prostokątnej lub okrągłej wyspy** na środku sufitu, po której krawędziach rozmieścimy halogeny. Z w kuchniach czy salonach warto podwiesić sufit w formie **opaski dekoracyjnej**, którą montuje się po obrysie sufitu. Jakie ledy do sufitu podwieszanego? - Oświetlenie ledowe w suficie jest bardzo popularnym uzupełnieniem podwieszonego sufitu... opaska dekoracyjna z ledami jak zrobić... Kolory oświetlenia ledowe dobieramy do reszty pomieszczenia
Mieszkanie na poddaszu. Wady i zalety
Zwykle pod jętkami budowany jest sufit podwieszony, a nad jętką znajduje się zazwyczaj metr wolnej przestrzeni. Doposażenie kuchni czy łazienki może stanowić wyzwanie, na które odpowiedzią będzie jedynie sprzęt na wymiar. - salon na poddaszu, przeszklona ściana, drewniana podłoga, czarna lampa podłogowa... sypialnia na poddaszu, szary dywan, sypialnia z łazienką, beżowy fotel z podnóżkiem... salon na poddaszu, szara ściana, zielona sofa, drewniane belki stropowe
Jak przechowywać rzeczy w mieszkaniu na poddaszu?
Nie zawsze da się zainstalować standardowe wyposażenie pod niskim sufitem spadzistego dachu. Pomysłowe kosze i wieszaki umiejscowione na drzwiach to znakomity pomysł na trzymanie drobiazgów w łazience, kuchni czy pokoju dziecka. - To świetny sposób na urządzenie szafy w sypialni, przedpokoju, pokoju dziecka, a nawet łazience.
Żaluzje poziome aluminiowe rozwiązanie dostosowane do każdego wnętrza
Dostępne jako rozwiązania o różnej szerokości lamel – 16 mm, 25 mm i  50 mm – interesująco prezentują się zarówno jako osłony małych okien, jak i dużych przeszkleń, sięgających od sufitu do podłogi. Model ten, dzięki temu, że do wykonania rynny górnej zastosowano aluminium, idealnie nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, czyli np. w łazienkach. Ciekawy efekt wizualny można osiągnąć przesłaniając duże okna, sięgające od sufitu do podłogi. -
5 oryginalnych pomysłów na aranżację mieszkania. Rozmowa z architekt Izabelą Olszewską z pracowni Wielkie Rzeczy
Z drugiej ręki pochodzi również szafka w łazience. **H.: Mieszkanie te,to też przykład, że łazienki w blokach też mogą być komfortowo urządzone. Zresztą inne drzwi, w tym mieszkaniu, również posiadają niestandardowe rozwiązania, np. drzwi do łazienki to tzw. model ukryty. Łazienka natomiast pomieściła zarówno sporą kabinę prysznicową, jak również tą piękną wannę, w której najzwyczajniej się zakochałam. Jeden z moich ulubionych miętowych kolorów znalazł się nawet na suficie w łazience. - błękitna sofa... składane łóżko... szafa w holu
Jak zapewnić komfort w przestronnej łazience?
Jak zapewnić komfort w przestronnej łazience? Ten nieco surowy wystrój został ocieplony naturalnymi akcentami – drewnianym sufitem i umieszczoną pod umywalką łazienkową szafką na ręczniki. Oryginalne połączenie łazienki z tarasem sprawia natomiast, iż to ważne dla mieszkańców pomieszczenie nabiera dodatkowych walorów estetycznych i użytkowych. -
Montaż płyt gipsowych na ścianie na profilach – poradnik krok po kroku
Inny rodzaj regipsów nadaje się do łazienek, inny zaś do przedpokoju czy sypialni. Grubsze profile nadają się np. do łazienek, gdzie należy zakryć masywniejsze elementy (odpływy wody czy rury kanalizacyjne). **Stworzenie ramy stelaża**... ... Następnie przechodzimy do montowania profili do podłogi, sufitu oraz ścian bocznych Następnie przykręcamy do podłogi i sufitu profile UW. Ważne natomiast są przerwy dylatacyjne po obwodzie konstrukcji (na styku płyt z sufitem, podłogą i sąsiadującymi ścianami)... ... --- - DEDRA Poziomnica DEDRA MD5100 100 cm 3 libelle sztywny profil marki Dedra
Akcja inspiracja – zobacz najnowsze trendy! [KONKURS]
Wzory bujnej roślinności, złożone z egzotycznych liści i traw potrafią odmienić oblicze nowoczesnej łazienki – wystarczy spojrzeć na powyższą aranżację! Z pozoru klasyczna łazienka, udekorowana sztukateryjnymi płytkami w kolorze śnieżnej bieli nabiera designerskiego sznytu dzięki grafice złożonej z egzotycznej roślinności umieszczonej na tle surowego betonu. Relaks i harmonia w łazience eko... --... W obliczu szybko rozwijającego się świata zdarza nam się zatęsknić za tym, co proste i naturalne, a zatem również bliskie naszemu sercu Łazienka w stylu eko to niemal domowe SPA – ściany pokrywają drewnopodobne płytki, które doskonale komponują się z podłogą czerpiącą wzór z naturalnego kamienia piaskowca. W przestrzeni naturalnej łazienki nie może zabraknąć roślin, zawieśmy je pod sufitem i ustawmy na parapecie, by ich kojące właściwości co wieczór wprowadzały nas w nastrój pełen relaksu. -
Rodzaje okien, czyli jakie okna są dostępne na rynku?
Doskonale prezentują się także **okna łukowe**, szczególnie w domach o wysokich sufitach lub o oryginalnym stylu oraz okna okrągłe, które możemy uwzględnić chociażby w projekcie łazienki. - Okno PVC prawe Drzwi balkonowe 865/2095 Okno PVC uchylne Okno PVC 865/835 lewe
Więcej profili »

Specjaliści 11 profili specjalistów

Pomarańcze Studio

Pomarańcze Studio

Oferujemy kompleksowe jak i cząstkowe projektowanie wnętrz obiektów mieszkalnych prywatnych jak i publicznych. Wszystkie nasze rysunki przygotowujemy szczegółowo i zrozumiale dla wykonawców poszczególnych branż. - inwentaryzacja obiektów, - projek ...

MÜLLER DESIGNS Polska

MÜLLER DESIGNS Polska

Studio projektowe Müller Designs oferuje usługi projektowania wnętrz : mieszkań, apartamentów, domów, sklepów, salonów usługowych, barów i restauracji mullerdesigns.pl Projektowanie wnętrz mieszkań, apartamentów, domów, sklepów, salonów u ...

Add Design

Add Design

W zakres oferty firmy wchodzi kompleksowy projekt i aranżacja wnętrz; mieszkań, apartamentów, domów i rezydencji oraz projekty poszczególnych pomieszczeń (kuchnie, łazienki, pokoje dzienne i wypoczynkowe, jadalnie, sypialnie, przedpokoje, pokoje dla ...

Więcej wątków »

Forum 93 wątki dla "sufit do łazienki"

Kiełczów, projekt łazienki w bliźniaku - zdjęcie od PPMK

Dzień dobry, można wiedzieć czym jest wykończony sufit?

plytki turkusowe

z jakiej firmy są płytki turkusowe?

Kafle do jakiej wysokości?

Witam, Marzy mi sie łazienka w takiej kolorystyce..szare(betonowe)duze kafle na podłodze ,prysznic i geberit w brazie nad geberitem np czarne kafle.. I zastanawiam sie do jakiej wysokosci musialyby byc kafle.. Do sufitu wydaje mi sie zbyt ciezko, a ...