szaro żółta sypialnia - pomysły, inspiracje z homebook

Wyszukiwania podobne do "szaro żółta sypialnia"

Więcej inspiracji »

Inspiracje 390 zdjęć dla "szaro żółta sypialnia"

sypialnia gościnna - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - Produkt na zdjęciu: Dekoria Pled, piaskowo-żółty sztruks, 270 x 260 cm, Manchester ze sklepu dekoria.pl. Produkt na zdjęciu: Dywan szaro-niebiesko-zólty - 200x300 cm - Shaggy - poliester - DINAR ze sklepu BELIANI. Produkt na zdjęciu: Fotel FELIX Signal, żółty ze sklepu ahh.sklep.pl. Duża sypialnia małżeńska na poddaszu, z miejscem do pracy, z tv, z tapicerowanym zagłówkiem, z białymi ścianami, z farbą na ścianie, z roletami, z dywanem, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: sypialnia gościnna - MIKOŁAJSKAstudio.
mieszkanie Ochota, Warszawa - Średnia sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Kameleon - Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz - Produkt na zdjęciu: MUMLA - PODUSZKA szaro żółta - 100% BAWEŁNY ze sklepu mumla.pl. Średnia sypialnia małżeńska, z tapicerowanym zagłówkiem, z białymi ścianami, z panelami 3d, z firanami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: mieszkanie Ochota, Warszawa - Średnia sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - Kameleon - Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz. mieszkanie - s... sypialnia - zaglowek
Sypialnia granatowo-żółta - zdjęcie od MIKOŁAJSKAstudio - sypialnia-granatowo-żółta-drewno-ciemna-sypialnia Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Sypialnia granatowo-żółta - MIKOŁAJSKAstudio.
Malutki apartament nowoczesny z żółtym akcentem - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Malutki apartament nowoczesny z żółtym akcentem - Sypialnia, styl nowoczesny - STUDIO FORMY BIURO ARCHITEKTONICZNE AGNIESZKA BURZYKOWSKA- WALKOSZ. sypialnia - szafa
Szaro i przytulnie - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Fabryka Nastroju - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Szaro i przytulnie - Sypialnia, styl nowoczesny - Fabryka Nastroju.
M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Średnia sypialnia małżeńska, z miejscem do pracy, z drewnianym zagłówkiem, z białymi ścianami, z farbą na ścianie, z obrazami na ścianie, z półkami na ścianie, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska, styl skandynawski - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z miejscem do pracy, z drewnianym zagłówkiem, z białymi ścianami, z plakatami, z naklejką ścienną, z półkami na ścianie, z roletami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl skandynawski - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Mała sypialnia dla gości, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Mała sypialnia dla gości, z szafą, z miejscem do pracy, ze zdobionym zagłówkiem, z białymi ścianami, z farbą na ścianie, z plakatami, z naklejką ścienną, z półkami na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: M3 - Szaro żółty melanż - Mała sypialnia dla gości, styl skandynawski - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, z miejscem do pracy, ze zdobionym zagłówkiem, z białymi ścianami, z farbą na ścianie, z plakatami, z półkami na ścianie, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska z balkonem / tarasem, styl skandynawski - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: M3 - Szaro żółty melanż - Hol / przedpokój, styl skandynawski - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Hol / przedpokój, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Aranżacje wnętrz - Hol / Przedpokój: M3 - Szaro żółty melanż - Hol / przedpokój, styl skandynawski - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Łazienka, styl nowoczesny - zdjęcie od EG projekt - Aranżacje wnętrz - Łazienka: M3 - Szaro żółty melanż - Łazienka, styl nowoczesny - EG projekt.
M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska, styl skandynawski - zdjęcie od EG projekt - Średnia sypialnia małżeńska, z szafą, z miejscem do pracy, z drewnianym zagłówkiem, z białymi ścianami, z farbą na ścianie, z naklejką ścienną, z półkami na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Sypialnia: M3 - Szaro żółty melanż - Średnia sypialnia małżeńska, styl skandynawski - EG projekt.
mieszkanie Ochota, Warszawa - Mała sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - zdjęcie od Kameleon - Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz - Produkt na zdjęciu: MUMLA - PODUSZKA szaro żółta - 100% BAWEŁNY ze sklepu mumla.pl. Mała sypialnia małżeńska, z lustrem, z pikowanym zagłówkiem, z tapicerowanym zagłówkiem, z białymi ścianami, z szarymi ścianami, z firanami, z zasłonami, z jasną drewnianą podłogą, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: mieszkanie Ochota, Warszawa - Mała sypialnia małżeńska, styl nowoczesny - Kameleon - Kreatywne Studio Projektowania Wnętrz. no i to za łozkiem - lozko bez armki i takei miekkie z tyłu... sypialnia - roz... Sypialnia - Szafa
Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od CHATANOWA - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - CHATANOWA.
Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od CHATANOWA - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - CHATANOWA.
Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od CHATANOWA - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - CHATANOWA.
Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od CHATANOWA - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - CHATANOWA.
Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od CHATANOWA - Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: Mieszkanie na szaro - Sypialnia, styl nowoczesny - CHATANOWA.
nowocześnie dla rodziny - Sypialnia, styl nowoczesny - zdjęcie od Art Studio Pracownia Architektury i Wnetrz - Produkt na zdjęciu: Kamień elewacyjny wapień ANTICO SUN15x60 żółty ze sklepu marmurowe.pl. Sypialnia, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Sypialnia: nowocześnie dla rodziny - Sypialnia, styl nowoczesny - Art Studio Pracownia Architektury i Wnetrz. sypialnia - Podświetlenie
Więcej artykułów »

Artykuły 38 artykułów dla "szaro żółta sypialnia"

Jak urządzić jesienny kącik do czytania?
Jednak w momencie, kiedy za oknem zaczyna robić się szaro i pochmurno, zaczynamy odczuwać potrzebę ucieczki do ciepłego azylu. Podobną strefę komfortu możemy wydzielić w salonie lub w sypialni. Tak więc, jeżeli aranżujemy mieszkanie w stylu vintage, który przeżywa właśnie swój renesans, warto postawić na wyraźne i kontrastujące ze sobą kolory – czarny, żółty, fioletowy – natomiast chcąc stworzyć swój własny loft, nie można zapomnieć o jego clue – surowości połączonej z naturalnymi, ciepłymi dodatkami. - salon w stylu skandynawskim, żółta zasłona, beżowy dywan, drewniana podłoga, szare łóżko... drewniana podłoga, niebieska ławka, długie białe firany, tapeta w biało-szarą kratę... szara ściana, wiklinowy fotel, lampa podłogowa z białym abażurem, biały kominek, beżowa poduszka
Rozświetl mieszkanie na wiosnę z Radius Centrum Meble
**... Po długiej i szaro-burej zimie z utęsknieniem wyczekujemy pierwszych objawów wiosny – zielonych listków, coraz silniej świecących promieni słonecznych czy życia powracającego do parków i na skwery --... ... Wiosenna kolorystyka napawa nas optymizmem i dodaje energii – soczysty zielony, słoneczny żółty czy orzeźwiający pomarańczowy to pierwsze skojarzenia Wybierając ich odcienie stworzymy stylową oraz oryginalną aranżację w salonie lub w sypialni. Podobnie zadziała żółty lub soczyście różowy fotel, na którym odpoczniemy po ciężkim dniu pracy z książką i lemoniadą. - nowoczesny narożnik do dużego wnętrza... żółty narożnik nowoczesny... podwójne łóżko tapicerowane
Cegła wiecznie modna! Dlaczego warto ją wybrać?
Sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w sypialni, kuchni, a nawet – łazience. Ich wzrok z pewnością przykują szaro-białe płytki Piatto gris lub nieco ciemniejsze Piatto antracyt, które staną się doskonałym uzupełnieniem modernistycznie zaaranżowanej przestrzeni i stworzą harmonijną kompozycję z czarno-białymi meblami na wysoki połysk. Z płytkami w odcieniach szarości pięknie współgrają dekoracje w tonacji żółtej, niebieskiej lub czerwonej. W sypialni natomiast cegłę powinniśmy ułożyć za zagłówkiem – wykreujemy wówczas subtelną ramę i wydzielimy część wypoczynkową od reszty pomieszczenia. Piatto honey, dzięki którym sypialnia zyska ciepły i przytulny klimat lub w odcieniu szarości np. -
Jesienna aranżacja sypialni
Jesienna aranżacja sypialni... **Stwórz własną przestrzeń do snu, czerpiąc inspirację z różnych propozycji urządzenia sypialni w najmodniejszych tej jesieni stylach i kolorach Za oknem coraz szybciej zapada ciemność, zimno przenika na wskroś kurtki, a drzewa okrywają się kolorami czerwieni, żółci oraz brązu. W miesiącach pełnych deszczowej i śnieżnej aury warto przygotować przytulną, pełną ciepła sypialnię, do której chętniej będziemy wracać po szaro-burym, zimnym dniu. Warto jednak pamiętać, że przestrzeń mieszkalna, w tym i sypialnia, zasługują na szczególną uwagę właśnie jesienią. Poduszki, pledy, koce, pościel oraz świece i świeczniki to niezbędne dodatki stylowej aranżacji sypialni. -
Jak pomalować pokój na dwa kolory? [DUŻO ZDJĘĆ]
.** Korzystne będzie również połączenie barw ciepłych, np. czerwieni, pomarańczowego, beżu czy żółci. Jeżeli chcemy sprawić, by nasze krótkie pomieszczenie wydawało się dłuższe, krótsze ściany należy pomalować jasnymi odcieniami zimnych barw, np. na biało, niebiesko czy szaro. - malowanie na dwa kolory... zielona ściana w kuchni... szara ściana w salonie
Podjazd wizytówką posesji – jaki wybrać materiał i na jaki styl się zdecydować
Jeśli budynek skąpany jest w ciepłej palecie barw i okryty dachówką w podobnym tonie lepiej sięgnąć po brązowe, beżowe, rubinowe czy żółte kolory kostki, a szarość elewacji ubogacić stonowaną szaro-czarną kolorystyką. -
Jak nadać charakteru oprawie do żarówki? DIY
My postanowiliśmy pomalować na szaro dwa kółka, natomiast jedno na różowo, resztę pozostawiliśmy w naturalnym kolorze. Sypialnia, salon a może kuchnia? -
Naturalna cegła w 11 modnych kolorach
Pojawia się coraz częściej nie tylko jako element dekoracji salonu, ale i kuchni, łazienki czy sypialni. Sprawdzą się w sypialni lub w miejscach, którym chcemy nadać większej przytulności. To rozwiązanie idealne do eleganckich szaro-białych projektów. -
Biała sypialnia - jak dobierać kolory i meble?
Biała sypialnia - jak dobierać kolory i meble? --... Biała sypialnia to absolutna klasyka Minimalistyczna biała sypialnia... --... Jeśli zaś kochasz minimalizm i od sypialni oczekujesz braku dodatkowych bodźców, zdecyduj się na minimalistyczną białą sypialnię Nowoczesna biała sypialnia na skróty:... ... • możesz się zdecydować na pełen blasku i szyku styl glamour, surowy industrializm lub wyciszony minimalizm Biało-czarna sypialnia... --... Sypialnia w czerni i bieli będzie bardzo elegancka -
Z połyskiem, matowa czy z efektem 3D? Wybierz płytkę wpisującą się w Twoje wnętrze – poradnik zakupowy
Design inspirowany sztuką origami i lekka szaro-biała tonacja wprowadzają do wnętrza świeżość i harmonię. Tego rodzaju estetyka doskonale sprawdzi się nie tylko w łazience czy kuchni, ale również jadalni, salonie, a nawet sypialni. -
5 pytań do Ewy Choduń - "Teraz wolę mieć coś później, ale dokładnie takie, o jakim marzę"
--... W naszym domu są tylko 4 pomieszczenia: sypialnia dziewczynek, nasza sypialnia, łazienka i wielka wspólna przestrzeń, na rzecz której zrezygnowaliśmy z wszystkich ścian, które oryginalnie były w projekcie Ja na przykład urządziłam mieszkanie w kolorach biało-szaro-niebieskich, bo w takich kolorach od zawsze czuję się dobrze (w mojej garderobie od lat panuje tylko takie zestawienie kolorystyczne ;)). Kiedyś popełniłam błąd i pomalowałam ścianę w sypialni na zielono, bo bardzo mi się spodobała u kogoś (dodam, że nigdy nie ubrałabym nic zielonego, nie czuję się w nim dobrze), z tym kolorem nie wytrzymałam miesiąca! -
Mieszkanie Ani i Piotra zainspirowane "Czasem Honoru". Wnętrze w stylu loftowym o pow. 78 mkw
Na inny wygląd ścian postawili wyłącznie w sypialni i pokojach dwójki dzieci. Jedna ściana w sypialni to sosnowe, odmalowane i zaimpregnowane drewno, na pozostałe trzy położono farbę Tikkurila (khaki, nr M449). Wypiaskowała je, pomalowała farbą w spray’u (przystosowaną do wysokich temperatur) na szaro-miedziano-złoty kolor ombre i wymieniła elektryczność. Z kolei stoliki nocne z okazyjnego zestawu znalazły miejsce w sypialni rodziców. Za granicą małżeństwo znalazło zegar na statywie i dwa drewniane poroża znajdujące się w salonie, szare lampy stojące na stolikach nocnych w sypialni oraz wiklinowy organizer wiszący w kuchni. – Praktycznie wszystkie akcesoria przywozimy z podróży. - Krzesło Vita I marki Laforma Rustykalna LAMPA wisząca TOWNSHEND 95499 Eglo industrialna OPRAWA kaskada ZWIESZANA na belce kable przewody drewno czarne marki Eglo BATERIA ŁAZIENKOWA Z PRYSZNICEM RETRO ANTYCZNA
Jak stworzyć świet(l)ny nastrój w długie jesienne wieczory?
Na salonowych meblach wypoczynkowych można ułożyć koce i poduszki w energetyzujących kolorach: żółtym, pomarańczowym i czerwonym. Ściemniacze to również doskonałe rozwiązanie do sypialni. -
Kolory roku 2016 w kolekcji płyt laminowanych ONE WORLD firmy SWISS KRONO
Wyciszający niebieski i delikatny róż mogą wspaniale komponować się w sypialni. Mamy oliwkowy, polny odcień szarości i nasycony żółty. -
Leśny dom w centrum miasta. Przyciąga spojrzenie!
Zamknięte w modułach/kabinach górne pomieszczenia oraz główna sypialnia połączone są mostkiem, z którego można podziwiać zarówno wewnętrzny dziedziniec jak i część jadalni z najwyżej położonym sufitem. Wewnętrzne widoki... --... Zwłaszcza z sypialni widok jest niezwykły, ponieważ można z niej podziwiać zjawiskowe krzywizny architektonicznych modułów nad jadalnią, dodatkowo rozświetlone naturalnym światłem z zewnątrz domu. Także biała fasada budynku, z nietypowym obrysowaniem drugiego piętra, wyłamuje się na tle typowych, żółtych i kamiennych elewacji miasta. - Stolik dial szklany stoliki okrągłe transparentne LAMPA wisząca LONGIS I 10121109 Kaspa szklana OPRAWA minimalistyczny ZWIS przezroczysty czarny marki Kaspa Drzewko bambusowe, 1500 mm, dostarczany z białą donicą marki Aj Produkty
Kolory ścian - jak łączyć kolory na ścianach, aby dobrze ze sobą współgrały?
Jeśli z kolei myślisz o sypialni skąpanej w różowych mariażach, zdecyduj się na subtelny odcień pudrowy, lila i energetyczną fuksję. Szlachetny rubin zawsze będzie perfekcyjnie współgrał z głęboką oberżyną, natomiast subtelna pistacja z przyjemnością dopasuje się do pastelowej żółci. Będzie to zatem np. barwa zielona, pomarańczowa i fioletowa czy żółta, niebieska i czerwona. - szary salon minimalistyczny, drewniany stolik z białymi nogami, biały dywan w czarne romby... kolorowa mapa świata w pokoju dziecka na białym tle... żółto-granatowe ściany, biała podłoga, biała lampa wisząca kula
Efekt wiosny w Twoim wnętrzu? Zobacz 3 sprawdzone sposoby
Wiosennie w sypialni... --... Sypialnię łatwo odmienić jasnymi kolorami i drobnymi dodatkami w kolorze zieleni i magenty. Ogromne, tapicerowane łóżko Flores w intensywnie turkusowej tkaninie obiciowej to doskonały akcent przytulnej sypialni i świetny pomysł na urozmaicenie minimalistycznego wnętrza. Meble do sypialni w odcieniach dębu i sosny świetnie będą prezentować się z modnymi wiosną kolorami. Szalenie modne fronty z łatwością ożywimy żółtym fotelem i barwnymi tekstyliami. - Kolekcja Haga... nowoczesny salon, szary dywan, białe meble... Kolekcja Oland
Dobrych kolorów na święta i nie tylko!
Od wspólnych przestrzeni – jadalnia, salon i kuchnia, sypialnia dla dorosłych i pokoje dla dzieci. Za sprawą koloru zmienimy nasz szaro-bury świat w oazę radości i przytulności. Pomyśl o odcieniu koralowym, nie pomarańczowym, zamiast żółci wyobraź sobie ochrę (F1.34.58), a niebieski zastąp ciemnym granatem. - żółty pasek na ścianie, różowy fotel na metalowych nogach... żółty fotel na drewnianych nóżkach, żółty pasek na ścianie... czerwona ściana, saksofon, brązowy fotel, czerwona poduszka
Energia kolorów, czyli barwy poprawiające samopoczucie
SZCZĘŚCIE JEST ŻÓŁTE... ----... Kojarzy się z radością, a przebywanie w żółtych pomieszczeniach podnosi na duchu. Żółty i jego odcienie to doskonały wybór do kuchni, jadalni i łazienki. Zalecany jest do sypialni i łazienki. Wspomaga odpoczynek, dlatego jest najlepszym wyborem w sypialni. -
Jak urządzić pokój dziecka w stylu skandynawskim - 8 pomysłów
Pokój dziecięcy to miejsce wielozadaniowe: pełni rolę sypialni, miejsca spotkań z rówieśnikami, kącika do nauki, placu zabaw, gdy za oknem deszcz. **Wcale nie szaro-bure obydwa**... ------------------------------------------... Niech wszechobecna katalogowa biel nas nie zmyli: do klasyki gatunku należą także szarości -
więcej produktów »

Produkty 728 produktów dla "szaro żółta sypialnia"

Dekoria Pufa kostka twarda, szaro-żółte kwiaty na lnianym tle, 40 × 40 × 40 cm, Londres
Praktyczny puf-siedzisko znajdzie zastosowanie zarówno w pokoju dziennym, jak i dziecięcej czy młodzieżowej sypialni.
Dywan artystyczny (szaro żółty) - Sea Bright Sun 8715
Gwarancja 2 lata 100% naturalne materiały najwyższej jakości Łatwość utrzymania i czyszczenia Stabilność – dywan nie przesuwa się Szlachetne postarzenie - styl Modern Vintage Niezwykle jedwabisty i przyjemny w dotyku Wysoka odporność na odkształcenia i wgniecenia Ekologiczne technologie produkcyjne Dywan naturalny Vintage Patchwork w kolorze szaro żółtym - Sea Bright Sun 8715, marki Louis De Poortere Ten piękny dywan jest nowy, ale został celowo poddany procesowi szlachetnego postarzenia , by uzyskać efekt Modern Vintage . Cechy te czynią go idealną dekoracją zarówno do salonu czy sypialni, ale także do jadalni czy stylowego biura!
Narzuta pikowana na łóżko NMC-21 Mariall
Narzuta na łóżko NMC-21 Kolorystyka: szaro-biało-zielona-żółta. Uniwersalne przeznaczenie: sypialnia, pokój młodzieżowy, pensjonaty, hotele...
Poszewka bawełniana Semplice żółta 50x50
Poszewka bawełniana żółta z kolekcji Semplice w rozmiarze 50x50 cm będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji sypialni, salonu bądź dziecięcego pokoju. Poduszka dekoracyjna w intesywnym, słonecznym żółtym kolorze - rozświetli i nada charakteru nowoczesnemu wnętrzu.
Poszewka bawełniana Semplice żółta 45x45
Poszewka bawełniana żółta z kolekcji Semplice w rozmiarze 45x45 cm będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji sypialni, salonu bądź dziecięcego pokoju. Poduszka dekoracyjna w intesywnym, słonecznym żółtym kolorze - rozświetli i nada charakteru nowoczesnemu wnętrzu.
Lampa wisząca Lida Lampex żółta kod: 508/D ZOLTY
Posiada dwupoziomowy klosz o owalnej formie, który łączy w sobie... ciekawe, współgrające odcienie bieli oraz żółci Lampa doskonale odnajdzie się w salonie,... jadalni, przedpokoju czy też sypialni i nada im przyjemnego charakteru
Zasłona panelowa, Przyciemniająca, Gotowa, żółta, 60x250 cm
Sypialnia, gabinet czy biuro to tylko kilka propozycji, gdzie sprawdzą się najlepiej.
Poszewka bawełniana Semplice żółta 40x40
Poszewka bawełniana żółta z kolekcji Semplice w rozmiarze 40x40 cm będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji sypialni, salonu bądź dziecięcego pokoju. Poduszka dekoracyjna w intesywnym, słonecznym żółtym kolorze - rozświetli i nada charakteru nowoczesnemu wnętrzu.
Pościel dziecięca Baby Maroko żółta 100x135
Zadbaj o stylową sypialnię i każdy detal - możesz wybrać identyczny wzór pościeli dla dziecka i dla rodziców.
Poszewka bawełniana Semplice żółta 50x60
Poszewka bawełniana żółta z kolekcji Semplice w rozmiarze 50x60 cm będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji sypialni, salonu bądź dziecięcego pokoju. Poduszka dekoracyjna w intesywnym, słonecznym żółtym kolorze - rozświetli i nada charakteru nowoczesnemu wnętrzu.
Lampa Lampex Kinkiet Piłka
Lampa wisząca Piłka Żółta LAMPEX Lampa wisząca Piłka Żółta LAMPEX jest klasyczną lampą, posiadającą źródło światła o mocy 60W. Idealnie nadaje się do dziecięcych kolorowych sypialni.
Poszewka bawełniana Semplice żółta 40x60
Poszewka bawełniana żółta z kolekcji Semplice w rozmiarze 40x60 cm będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji sypialni, salonu bądź dziecięcego pokoju. Poduszka dekoracyjna w intesywnym, słonecznym żółtym kolorze - rozświetli i nada charakteru nowoczesnemu wnętrzu.
Lampa wisząca Iga 1 żółta
Parametry: Typ: Lampa wisząca Przeznaczenie: Salon, Sypialnia, Przedpokój,... Korytarz Styl: Nowoczesne, Designerskie Wykonanie: Plastik Kolor... korpusu: Żółty Dane techniczne: Symbol: 428/1 zol KOD EAN: 5902622108285 Źródło światła: E-27 1 ×
OBI Lampa podłogowa Pienza 1x100 W E27 + 1x40 W E14 żółta
Stanowi idealne dopełnienie dla nowoczesnych aranżacji.Szklane klosze w kolorze żółtym na pewno podniosą walory estetyczne wystroju: salonu, sypialni, przedpokoju, gabinetu czy innego wnętrza.Źródło światła stanowi jedna żarówka o maksymalnej mocy 100 W z gwintem E27 oraz jedna żarówka o maksymalnej mocy 40 W z gwintem E14.Klasa energetyczna: E - A++.
Dywan szaro-żółty 140 x 200 cm krótkowłosy ANTALYA
W salonie, sypialni czy przedpokoju – ten dywan będzie zawsze hitem! Szczegóły: Kolor: Szary, Żółty.
Szaro żółty zestaw Loft + Velvet + Brera
Szaro żółty zestaw Loft+Velvet+Brera to nowoczesny zestaw poduszek, w którym surowy klimat poduszki Loft, łagodzi miękkość Velvetu, gdzie klasyczną szarość, rozświetla słoneczny kolor żółty. Odpowiednio dobrane trzy poduszki dekoracyjne Velvet, Loft i Brera staną się idealnym dopełnieniem waszego salonu, lub sypialni.Zestaw składa się z poduszek:Loft szara poduszka dekoracyjna 45x45Velvet żółta poduszka dekoracyjna 45x45Brera szara poduszka dekoracyjna 45x45Materiał: tkanina tapicerska Rozmiar: 45x45 cm, 50x30 cm*Podany wymiar dotyczy poszewki (bez wkładów). Wymiar może się wahać o +/- 5%Wkład: antyalergicznySuwak: kryty, wszyty w szwieKolor: szary, żółty Pranie: poszewki można prać w 30 stopniach. dowiedz się więcejKategoria: Zestawy poduszek...
Narzuta Blanc Des Vosges - Electre Żółta
Stylowe narzuty marki Blanc Des Vosges z serii Electre to idealny dodatek do każdej sypialni.
Poduszka dekoracyjna Blanc Des Vosges - Electre Żółta
Stylowe poduszki marki Blanc Des Vosges z serii Electre to idealny dodatek do każdej sypialni.
Lampa wisząca Ligo Lampex żółta kod: 517/C ZOL
Od... wewnątrz... klosz Lampa Ligo świetnie wkomponuje się w... przestrzeń... salonu, jadalni, sypialni czy
Lampa wisząca Milo Lampex biało-żółta kod: 516/C ZOL
Od... wewnątrz... klosz Lampa Milo idealnie wkomponuje się w... przestrzeń... salonu, jadalni, sypialni czy
Więcej wątków »

Forum 8 wątków dla "szaro żółta sypialnia"

Marmurowa łazienka - zdjęcie od Feel-Project

Witam, prosze podac nazwe producenta oraz plytek na scianie. Dziekuje.

zaspoly w sypialni

Witam, cudowne sa te zaslony w sypialni: zolta pkus szara. Czy to sa 2 odzielne zaslony. Gdzie moge je dostac. Bede wdzieczna za odpowiedz 😊

#metamorfozaVOX

Mój obecny pokój na poddaszu to zbieranina mebli, których nikt nie chciał :(. Na meblach widać naklejki jeszcze z wczesnego dzieciństwa mojego najstarszego brata. Niedługo wprowadzi się do mnie mój sporo młodszy brat. Mama zachęciła mnie do wzięcia u ...