Czego szukasz?
Zobacz także

dek kielce narożniki - pomysły, inspiracje z homebook

Deko-Light 730324 - Kinkiet PARONDA 1xE27/18W/230V

Deko-Light 730324 - Kinkiet PARONDA 1xE27/18W/230V

Oświetlenie bezpośrednio od producenta Deko-Light mamy w magazynie w cenie 273.40 zł i z 3 letnią gwarancją.
473 zł
Deko figurka  "Płomień".

Deko figurka "Płomień".

Figurka przedstawiająca płomień. Biała rzeźba o wysublimowanym kształcie, na czarnym postumencie. Płomień to niezwykle trudny do przedstawienia w sztuce element. Tu w bardzo udany sposób udało się uchwycić jego ruchliwą i zmienną naturę. Znak ognia jest artystycznie stylizowany, a misterna spirala stanowi gustowną kompozycję. Powierzchnia nie jest jednorodna i została ozdobiona filigranowymi żłobieniami. To subtelna i nasycona głębokim znaczeniem dekoracja domu. Znak ognia odnosi się do symboliki czterech żywiołów. Ogień jest najbardziej dynamicznym z nich. Niebezpiecznym, ale to dzięki niemu człowiek przetrwał w trudnych warunkach klimatycznych północy. Może również oznaczać ognisko domowe. To także znany ze starożytności najcenniejszy dar skradziony bogom i podarowany ludziom. Odnosi się w astrologii do cech charakteru. Ogień jest utożsamiany z wybuchowym temperamentem i namiętnością. Ta figurka to nie tylko doskonała forma dekoracji wnętrza, ale i dobry pomysł na prezent o głębokim znaczeniu. Wymiary: wyso
269 zł
Deko w2

Deko w2

2299 zł
Deko figurka

Deko figurka

Biała figurka na postumencie. Abstrakcyjny kształt na czarnym matowym postumencie. Krągłe formy figurki, która tworzy malowniczą pętlę na środku kompozycji, stanowią zamknięty kształt. Wyraźnie widać krawędź, na której załamuje się światło padające na powierzchnię. Figurka jest polakierowana na wysoki połysk, co wpływa na pogłębienie efektu połysku na wypukłych częściach białego kształtu. Zaletą abstrakcyjnych rzeźb jest brak symboliki i skojarzeń. Dzięki temu możemy skupić się wyłącznie na finezyjnej formie figurki, bez kontekstu znaczeń i odniesień. To nowoczesne podejście do myślenia o dekoracji wnętrza, które dobrze się wpisuje w nowoczesny design. Figurka wygląda zachwycająco w zestawieniu z białymi lub czarnymi meblami. To również dobry pomysł na prezent. Wymiary: wysokość całkowita 26cm szerokość całkowita 15cm głębokość całkowita 7cm konstrukcja/ materiał: polistyren /drewno
80 zł

Inspiracje

20 zdjęć dla "dek kielce narożniki"

EMKU
EMKU
0 26
Mieszkanie Kielce III - Mały biały szary salon, styl skandynawski - zdjęcie od Biuro Projektowe eMKu Mieszkanie Kielce III - Mały biały szary salon z narożnikiem, z białą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z lustrem , z półkami, z farbą na ścianie, z tapetą, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: Mieszkanie Kielce III - Mały biały szary salon, styl skandynawski - Biuro Projektowe eMKu .
. - Średni beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, styl tradycyjny - zdjęcie od DEKA DESIGN Warszawa Grzybowska. - Średni beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z niebieską sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z plakatami na ścianie, z obrazami, z farbą na ścianie, ze sztukaterią, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl tradycyjny . - Średni beżowy biały salon z kuchnią z jadalnią, styl tradycyjny - DEKA DESIGN.
KAMIENICA - SALON - zdjęcie od Kołodziej & Szmyt KAMIENICA - Duży szary salon z bibiloteczką, z sofą , z biurkiem, z szarą sofą / narożnikiem, z ciemną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Salon - ale super gzymsy... aneta-inspiracje - salon... dom - sufit
Mały szary salon, styl skandynawski - zdjęcie od DEKA DESIGN - Mały szary salon z sofą , z beżową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski Aranżacje wnętrz - Salon: Mały szary salon, styl skandynawski - DEKA DESIGN.
SALON W STYLU EKLEKTYCZNYM - Duży beżowy szary salon, styl nowoczesny - zdjęcie od MARTA PERSKA INTERIORS SALON W STYLU EKLEKTYCZNYM - Duży beżowy szary salon z narożnikiem, z kominkiem, ze schodami, z czarną sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z lustrem , z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z roletami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny deko - kolor sypialnia... deko - kolor sypialnia
Kielce - mieszkania na wynajem - Średni biały salon z kuchnią z barkiem, styl minimalistyczny - zdjęcie od Pogotowie Wnętrzarskie Kielce - mieszkania na wynajem - Średni biały salon z kuchnią z barkiem, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z farbą na ścianie, ze strefą wypoczynku, styl minimalistyczny Aranżacje wnętrz - Salon: Kielce - mieszkania na wynajem - Średni biały salon z kuchnią z barkiem, styl minimalistyczny - Pogotowie Wnętrzarskie.
. - Duży biały salon, styl skandynawski - zdjęcie od DEKA DESIGN Apartament szary. - Duży biały salon z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl skandynawski . - Duży biały salon, styl skandynawski - DEKA DESIGN.
elegancja & nowoczesność - Duży biały szary salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od MONOstudio elegancja & nowoczesność - Duży biały szary salon z kuchnią z jadalnią, z narożnikiem, z szarą sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, z kamieniem dekoracyjnym na ścianie, z zasłonami, z żaluzjami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Przestrzenne i luksusowe wnętrze domu w Kielcach.
KIELCE_WILLA TUWIMA - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Pracownia projektowania wnętrz Clou Design KIELCE_WILLA TUWIMA - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z czerwoną sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, z farbą na ścianie, z zasłonami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: KIELCE_WILLA TUWIMA - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Pracownia projektowania wnętrz Clou Design .
KIELCE_WILLA TUWIMA - Duży szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Pracownia projektowania wnętrz Clou Design KIELCE_WILLA TUWIMA - Duży szary salon z jadalnią, z sofą , z czerwoną sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z zegarem , z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: KIELCE_WILLA TUWIMA - Duży szary salon z jadalnią, styl nowoczesny - Pracownia projektowania wnętrz Clou Design .
KIELCE_WILLA TUWIMA - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od Pracownia projektowania wnętrz Clou Design KIELCE_WILLA TUWIMA - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, z sofą , z czerwoną sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z ciemną drewnianą podłogą, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny Aranżacje wnętrz - Salon: KIELCE_WILLA TUWIMA - Średni biały salon z kuchnią z jadalnią, styl nowoczesny - Pracownia projektowania wnętrz Clou Design .
Dom w Kielcach - Duży szary salon z jadalnią, styl minimalistyczny - zdjęcie od Atelier58 Dom w Kielcach - Duży szary salon z jadalnią, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z drewnem na ścianie, z farbą na ścianie, ze strukturą dekoracyjną na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl minimalistyczny Minimalistyczne i nowoczesne wnętrze z dużą ilością drewna oraz odważnymi plamami czerni i grafitu. Aranżacje wnętrz - Salon: Dom w Kielcach - Duży szary salon z jadalnią, styl minimalistyczny - Atelier58.
. - Średni biały salon z jadalnią, styl tradycyjny - zdjęcie od DEKA DESIGN Odświeżona klasyka. - Średni biały salon z jadalnią, z narożnikiem, z beżową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, z zasłonami, z firanami, ze strefą wypoczynku, styl tradycyjny . - Średni biały salon z jadalnią, styl tradycyjny - DEKA DESIGN.
. - Mały biały salon, styl tradycyjny - zdjęcie od DEKA DESIGN Odświeżona klasyka. - Mały biały salon z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, bez telewizora, z obrazami, z farbą na ścianie, ze strefą wypoczynku, styl tradycyjny . - Mały biały salon, styl tradycyjny - DEKA DESIGN.
. - Mały biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - zdjęcie od DEKA DESIGN Klasycznie i nowocześnie. - Mały biały salon z jadalnią, z sofą , z fotelem, z beżową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z półkami, z farbą na ścianie, z roletami, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny . - Mały biały salon z jadalnią, styl nowoczesny - DEKA DESIGN.
. - zdjęcie od DEKA DESIGN Dom w Orłowie. - Średni biały salon z jadalnią, z narożnikiem, z fotelem, z brązową sofą / narożnikiem, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z obrazami, z farbą na ścianie, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny . - DEKA DESIGN.
. - zdjęcie od DEKA DESIGN Dom w Orłowie. - Średni biały salon z jadalnią z tarasem / balkonem, z fotelem, z czarną sofą / narożnikiem, bez telewizora, z betonową podłogą, z obrazami, z farbą na ścianie, ze strefą wypoczynku, styl nowoczesny . - DEKA DESIGN.
. - Mały biały szary salon z kuchnią - zdjęcie od DEKA DESIGN Warszawa Grzybowska. - Mały biały szary salon z kuchnią, z narożnikiem, z niebieską sofą / narożnikiem, bez telewizora, z ciemną drewnianą podłogą, z płytkami na podłodze, z obrazami, z farbą na ścianie, ze sztukaterią, ze strefą wypoczynku . - Mały biały szary salon z kuchnią - DEKA DESIGN.
. - Średni beżowy biały salon z jadalnią, styl tradycyjny - zdjęcie od DEKA DESIGN Warszawa Grzybowska. - Średni beżowy biały salon z jadalnią, z sofą , z szarą sofą / narożnikiem, z telewizorem zawieszonym na ścianie, z jasną drewnianą podłogą, z dywanem, z półkami, z farbą na ścianie, ze sztukaterią, z zasłonami, z firanami, ze ścianą tv, ze strefą wypoczynku, styl tradycyjny . - Średni beżowy biały salon z jadalnią, styl tradycyjny - DEKA DESIGN.

Artykuły

33 artykuły dla "dek kielce narożniki"

Album Homebook Design 2016

Album Homebook Design 2016

ment w Gdańsku** / projekt wnętrza Arte Dizain... **Dom jednorodzinny w Redzie** / projekt wnętrza PracowniaPolka... **Klimatyczny Kazimierz** / projekt wnętrza DreamHouse -
Jak zrobić ozdobne wieszaki?

Jak zrobić ozdobne wieszaki?

Przede wszystkim jednak niezbędne dla uzyskania wspaniałego efektu, potrzebne Ci będą: [spray Śnieżka Moje Deko](https://www.sniezka.pl/sklep/moje-deko/spraye.html/) w kolorze Zielonym i [farby Śnieżka Moje Deko](https://www.sniezka.pl/sklep/emalia-akrylowa-do-drewna-i-metalu-125ml.html) w kolorach Żółty, Lila, Mięta, Oranż oraz Seledyn. **Śnieżka Moje Deko** to **łatwa w aplikacji farba** wodorozcieńczalna, która ma łagodny zapach, doskonale kryje i przyczepia się do podłoża. Każdy wygładź gąbką ścierną [Śnieżka Moje Deko Dekorowanie i Renowacja](https://www.sniezka.pl/sklep/gabka-scierna.html), a na koniec oczyść je z pyłu. Pomaluj go dokładnie farbą [Śnieżka Moje Deko](https://www.sniezka.pl/sklep/emalia-akrylowa-do-drewna-i-metalu-125ml.html) w kolorze Seledynowym, używając pędzelka i wałka. Gdy wieszak wyschnie, udekoruj go używając pędzelka i **farb Śnieżka Moje Deko w kolorach Zielonym i Czarnym**. -
Malowanie mebli na biało krok po kroku – jak i czym przemalować meble?

Malowanie mebli na biało krok po kroku – jak i czym przemalować meble?

Świetnie sprawdzi się też emalia akrylowa [MOJE DEKO](https://www.sniezka.pl/produkt/emalia-akrylowa-do-drewna-i-metalu-moje-deko). -
5 TOP-owych projektów miesiąca lutego

5 TOP-owych projektów miesiąca lutego

**... I miejsce **TOP Projekt** miesiąca lutego:... -
Modne narożniki 2022 – sprawdź najmodniejsze narożniki do salonu w 2022 roku

Modne narożniki 2022 – sprawdź najmodniejsze narożniki do salonu w 2022 roku

Modne narożniki w 2022 roku to duża grupa mebli o zróżnicowanych kształtach i kolorystyce. W trendach wnętrzarskich na 2022 rok znajdzie się miejsce zarówno dla tradycjonalistów, jak i dla miłośników nowoczesnych rozwiązań. Dziś zebraliśmy dla Ciebie kilka modeli najmodniejszych narożników do salonu na 2022 rok. Jesteśmy przekonani, że przypadnie Ci do gustu choć jeden z nich. Na jakie narożniki warto zwrócić uwagę w 2022 roku?
Przegląd mebli wypoczynkowych do salonu – 15  wygodnych modeli, które Cię zachwycą

Przegląd mebli wypoczynkowych do salonu – 15 wygodnych modeli, które Cię zachwycą

Nadeszła jesień, czyli ulubiona pora roku wszystkich domatorów. Pogoda nie rozpieszcza, temperatura za oknem spada, a długie wieczory zachęcają do spędzania czasu w środku – odrobinę leniwie, ale przede wszystkim wygodnie. To czas maratonów filmowych, czytania książek i relaksu, najlepiej na ulubionej sofie lub narożniku, które pozwalają zatracić się w tym beztroskim klimacie. Jak znaleźć idealne meble wypoczynkowe do salonu, by urządzić sobie klimatyczny kącik na jesienne dni i nie tylko? Oto p ...
Dąb sonoma – jaki to kolor?  Jak  urządzać wnętrza w najpopularniejszym odcieniu dębu? [poradnik]

Dąb sonoma – jaki to kolor? Jak urządzać wnętrza w najpopularniejszym odcieniu dębu? [poradnik]

Meble dąb sonoma nie wychodzą z mody. Ich kariera trwa nieprzerwanie od lat 90., kiedy to wdarły się przebojem na polski rynek. Jak wyglądają dzisiaj? Co sprawia, że tak chętnie do nich wracamy? Jak dobrać kolor ścian, podłogę i dodatki do mebli dąb sonoma? Zapraszamy do lektury!
Jak odnowić salon? Sprawdź metamorfozę salonu Pani Karoliny

Jak odnowić salon? Sprawdź metamorfozę salonu Pani Karoliny

Jak odnowić salon w wynajmowanym mieszkaniu? Może się wydawać, że remont wynajmowanego mieszkania wiąże się z wieloma ograniczeniami stawianymi przez właściciela nieruchomości. Zawsze warto jednak zapytać, w jakim stopniu umożliwia on ingerowanie w wygląd lokalu. Przed wyzwaniem wyremontowania wynajmowanego salonu stanęła nasza czytelniczka, Pani Karolina. Wnętrze, jakie stworzyła, może być świetną inspiracją! Zobacz, jaki pomysł na metamorfozę salonu miała Pani Karolina.
7 pomysłów na pokój dla kobiety – sprawdź nowoczesne inspiracje

7 pomysłów na pokój dla kobiety – sprawdź nowoczesne inspiracje

Pokój dla kobiety może mieć wiele oblicz. Może być pastelowy i romantyczny, oszczędny w formie i minimalistyczny lub wypełniony bujną roślinnością. Nowoczesny pokój dla kobiety to już nie tylko kwiatki i róż. Dziś kobiety wybierają zróżnicowane style i rozwiązania, a wnętrza, jakie aranżują, są dyktowane przede wszystkim ich gustem, a nie tym, co nakazują stereotypy. Dziś mamy dla Ciebie 7 pomysłów na kobiecy pokój. Który z nich najbardziej przypadnie Ci do gustu?
DIY: Robimy szafkę/stolik nocny

DIY: Robimy szafkę/stolik nocny

Przytrzymaj chwilę dekę, aby klej mógł złapać. -
Królowa wypoczynku jest tylko jedna!

Królowa wypoczynku jest tylko jedna!

"Człowiek wypoczęty to człowiek szczęśliwy". Trzeba w to uwierzyć i nad tym pracować. Od wieków poszukujemy idealnych "form" wypoczynku. Królewskie komnaty wypełniały szezlongi, łóżka z baldachimami, czy fotele w stylu Ludwika XV. Dzisiaj, możemy pozwolić sobie na wiele więcej! Obecnie na wyciągnięcie ręki mamy niemalże wszystko co niegdyś zarezerwowane było tylko dla wybranych. Urządzenie „królewskiego” wnętrza powinno być zatem całkiem proste... Szczególnie gdy wybierzemy ...
Szafa w roli głównej - jak zaprojektować szafę?

Szafa w roli głównej - jak zaprojektować szafę?

Tak jest np. w przypadku firmy WAJNERT MEBLE i jej kolekcji szaf z drzwiami przesuwnymi DEKO. Dlatego firma WAJNERT MEBLE projektując szafy z drzwiami przesuwnymi DEKO zdecydowała się na naprawdę duże gabaryty. W standardzie na wyposażeniu każdej szafy DEKO są trzy półki i drążki ubraniowe. Na stronie dostępny jest również KONFIGURATOR DEKO – szybkie narzędzie pozwalające na samodzielne zaplanowanie swojej szafy. -
Jak urządzić wygodny i przytulny salon - 7 zasad

Jak urządzić wygodny i przytulny salon - 7 zasad

Przytulny salon to pomieszczenie wypełnione ciepłem i harmonią wprost stworzone do odpoczynku oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Lubisz domowe, urokliwe wnętrza, a minimalistyczne, chłodne aranżacje zupełnie Ci nie pasują? Zastanawiasz się, jak urządzić przytulny salon? Mamy dla Ciebie inspiracje, które pomogą Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń. Zapraszamy!
Co to jest lagom? Jak urządzić wnętrze zgodnie z tą filozofią?

Co to jest lagom? Jak urządzić wnętrze zgodnie z tą filozofią?

Nie może w nim zabraknąć komfortowej [kanapy](https://www.homebook.pl/produkty/sofy-i-kanapy) lub narożnika wprost stworzonego do wypoczynku z najbliższymi. - DEKA DESIGN... lagom po szwedzku... Fot
Jak urządzić kącik młodego odkrywcy?

Jak urządzić kącik młodego odkrywcy?

W kolekcji marki znajdziemy model DEKO – sprawdzi się świetnie w pokoju dziecięcym, ponieważ umożliwia dopasowanie swojego designu i formy do preferencji osoby ją użytkującej. -
Odświeżamy mieszkanie! Jak niewielkim kosztem odmienić swoje wnętrze?

Odświeżamy mieszkanie! Jak niewielkim kosztem odmienić swoje wnętrze?

Wybierzmy taki produkt, który nada się zarówno do malowania elementów drewnianych, jak i metalowych, a także doskonale posłuży do odświeżenia wszelkich dekoracji, a nawet zabawek, na przykład emalię akrylową Śnieżka z serii Moje Deko. By uzyskać taki efekt, możemy sięgnąć po dekoracyjne farby w sprayu, na przykład Spray Śnieżka Moje Deko – dzięki takiej metodzie aplikacji, pokrycie będzie równomierne, a proces malowania szybki i przyjemny. -
Mieszkanie w kamienicy – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Mieszkanie w kamienicy – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Mieszkanie w kamienicy – na co zwrócić uwagę przed zakupem? Mieszkanie w kamienicy ma zarówno wady, jak i zalety. Kupno mieszkania w kamienicy może przynieść wiele korzyści, jednak warto pamiętać także o potencjalnych niedogodnościach. **Podpowiadamy, czy warto kupić mieszkanie w kamienicy** i na co zwrócić szczególną uwagę. ## Mieszkanie w kamienicy – na co zwrócić uwagę przed kupnem? Stoisz przed wyborem mieszkania i jedną z propozycji jest **mieszkanie w starej kamienicy**? Zakup może być zarówno opłacalny, jak i być bardzo nietrafionym wyborem. Mieszkania w kamienicach mają sporo zalet, ale także wad. Dzięki przestronnym pomieszczeniom pozwalają między innymi na duże i wygodne [meble](https://www.homebook.pl/produkty/meble). **Co musisz mieć na uwadze, rozważając zakup mieszkania w kamienicy?** ### Wybór miasta Ceny mieszkań w Polsce różnią się pod względem lokalizacji. **Najdroższe mieszkania w kamienicach znajdują się w stolicach województw**, które są najczęściej dużymi ośrodkami biznesowo-h - DEKA DESIGN... kuchnia w kamienicy... Fot. studiolighthouse.pl - fotografia wnętrz
Eklektyczny apartament w kamienicy. Zobacz jak ocieplić surowe wnętrze

Eklektyczny apartament w kamienicy. Zobacz jak ocieplić surowe wnętrze

**Projekt wnętrza:** [Deka Design](https://www.homebook.pl/profil/dekadesign) **/ Fot. -
Urządzamy salon na lato – jak wprowadzić słoneczny klimat do wnętrza?

Urządzamy salon na lato – jak wprowadzić słoneczny klimat do wnętrza?

Kiedy za oknem upały przyjemnie jest schować się w chłodnym salonie z mrożoną kawą i dobrą książką. Lato to dobra okazja, aby przeprowadzić metamorfozę wnętrza, wprowadzić powiew świeżości i nowy wystrój. Wystarczy zmienić kilka elementów, a pomieszczenie nabierze wyrazu i stanie się idealnym miejscem letnich spotkań oraz odpoczynku.
Kolory ścian – neutralne czy intensywne? 10 połączeń kolorystycznych, które Cię zainspirują

Kolory ścian – neutralne czy intensywne? 10 połączeń kolorystycznych, które Cię zainspirują

Niebieska ściana i granatowy narożnik... ... Utarło się, że kolor sofy powinien być inny, niż kolor sąsiadującej z nią ściany - DEKA DESIGN... beżowy salon z niebieską sofą... fot
Modny salon w 2021 roku – jak go urządzić? Sprawdź topowe trendy

Modny salon w 2021 roku – jak go urządzić? Sprawdź topowe trendy

Jak urządzić modny salon w 2021 roku? Po zawirowaniach ostatnich miesięcy coraz chętniej zwracamy się w stronę natury. W 2021 roku w salonach będą królować stonowane kolory i naturalne materiały, ale nie zabraknie też innych, odważniejszych rozwiązań. Jakie meble wybrać do modnego salonu w 2021 roku? Na jakie dodatki i kolory postawić? Podpowiadamy!
Salon w stylu włoskim – jak urządzić i umeblować włoski salon?

Salon w stylu włoskim – jak urządzić i umeblować włoski salon?

Salon w stylu włoskim to królestwo wypoczynku i życia domowego. Jaki powinien być włoski salon? Oszczędny w formie, ale nie minimalistyczny. Ciepły i domowy, ale również pełen niewymuszonej elegancji. Luksusowy, ale nie snobistyczny. Jak zaaranżować pokój dzienny w tym stylu i jakie meble włoskie wybrać do salonu? Podpowiadamy!
Nowe, inspirujące miejsce na mapie Katowic – zajrzyj tutaj, jeśli urządzasz mieszkanie!

Nowe, inspirujące miejsce na mapie Katowic – zajrzyj tutaj, jeśli urządzasz mieszkanie!

Urządzanie mieszkania zaczyna się od inspiracji: stylistycznego niuansu, zachwytu nad kolorem czy dotykiem nieregularnej faktury. Potem, jak po nitce do kłębka, budujesz całą aranżację – dobierasz materiały i, jak w układance, kompletujesz meble. Z tego chaosu w końcu wyłania się idealne miejsce: Twój nowy salon. Pytanie tylko, gdzie szukać tych wnętrzarskich pomysłów? W Katowicach to proste! Na mapie miasta powstał obowiązkowy punkt dla wszystkich, którzy kochają dobry design. To Autoryzowany S ...
Jesienna aranżacja salonu w rytmie slow life. Sprawdź, jak urządzić przytulne wnętrze!

Jesienna aranżacja salonu w rytmie slow life. Sprawdź, jak urządzić przytulne wnętrze!

Jesień kojarzy się z miękkim kocem, aromatem cynamonowych świec i kubkiem gorącej herbaty z imbirem. Nie ma pędu, rowerowych wycieczek, leniwych spacerów i grillowania pod chmurką. Czas wtedy jakby zwalnia, a domowe pielesze stają się ulubionym azylem; miejscem ucieczki przed pluchą, deszczem i chłodnym wiatrem szczypiącym w policzki. Jak dopasować wnętrze do tego jesiennego slow life?
więcej artykułów »

Specjaliści

1 profil specjalisty dla "dek kielce narożniki"

Comfort4U

Comfort4U

Od wielu lat sprawiamy, że salony i sypialnie stają się komfortowymi przestrzeniami, w których ciągle chce się przebywać. Choć możemy pochwalić się wieloma wyróżnieniami, jedno z nich cieszy nas szczególnie – zdobycie zaufania naszych klientów. W na ...
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności