Architekci & Projektanci wnętrz - baza specjalistów

Jeśli szukasz profesjonalistów, których specjalnością jest projektowanie i aranżacja wnętrz, znajdziesz ich na homebook.pl. Właśnie tu swoje profile mają specjaliści - wykonawcy, którzy sprawiają, że domy, mieszkania i ich wnętrza nabierają nowego niepowtarzalnego charakteru.
MIKOŁAJSKAstudio jest krakowską pracownią projektowania wnętrz, prowadzoną przez arch. Krystynę Mikołajską, która w latach 90-tych rozpoczęła karierę architekta wnętrz w Oslo w Norwegii. Firma kładzie duży nacisk na zindywidualizowanie projektów i dopasowanie ich do potrzeb (zarówno estetycznych jak i funkcjonalnych) klienta. Firma oferuje przede wszystkim projekty wnętrz mieszkalnych, przestrzeni komercyjnych oraz publicznych. Oprócz tego współpracuje z wieloma firmami zajmującymi się robotami wykończeniowymi, instalacjami, wykonywaniem mebli do projektów, oraz artystami mogącymi namalować obraz dopasowany do konkretnego wnętrza. Więcej informacji na temat oferty można znaleźć na stronie firmy: http://mikolajskastudio.pl/
więcej »
Pracownia projektowania wnętrz Projektowanie wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, Projektowanie mebli, przedmiotów Uwaga: Bardzo mi miło, że podobają się Państwu nasze projekty. Na co dzień w pierwszej kolejności zajmuje się prowadzeniem aktualnych projektów, dlatego najzwyczajniej w świecie brakuje mi czasu na udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania, a jest ich bardzo dużo. Dlatego proszę Państwa o wyrozumiałość. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, to zapraszam do kontaktu przez stronę www.werdhome.net
więcej »
Jako gdyńscy architekci i absolwenci Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, od 9 lat oferujemy profesjonalne i generalne wykonanie każdego wnętrza. Wszystkie nasze wnętrza są indywidualnie dopasowane do potrzeb Klienta oraz funkcji jakie mają spełniać. Zespół, którym kierujemy to ponad 40-stu profesjonalistów, zarówno w dziedzinie projektowania, jak i wykańczania wnętrz. Jako architekci czynnie uczestniczymy we wszystkich etapach powstawania wnętrza począwszy od opracowania szczegółowego projektu w naszej pracowni, poprzez dopracowanie najdrobniejszych detali w fazie produkcji, do ustawienia pieczołowicie dobranych dekoracji. Bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej zadowolonemu inwestorowi. Nasze realizacje wyróżnia funkcjonalność, jakość oraz ponadczasowość. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego tworzone przez nas wnętrza cechuje oryginalność oraz indywidualny charakter. Nie pozostajemy obojętni wobec nurtów designerskich i bieżących trendów. Wykorzystujemy najnowocześniejsze propozycje branży wyposażenia wnętrz w zakresie jakości i funkcjonalności. Nasze projekty są owocem doświadczenia, pasji, wiedzy oraz współpracy z wykwalifikowanymi podwykonawcami. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Trójmieście projektujących wnętrza. Działamy nieprzerwanie od 2003 roku. Naszym celem jest stworzenie wnętrza skrojonego na miarę , wyrażającego indywidualne potrzeby klienta. W tym celu opracowujemy w naszej pracowni szczegółowy projekt wnętrza aby później móc profesjonalnie i kompleksowo zająć się całym procesem inwestycyjnym. Jesteśmy generalnym wykonawcą naszych wnętrz, co oznacza że bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za prowadzoną inwestycję do chwili zakończenia i przekazania jej klientowi. Gwarantujemy, że wspólnie stworzona idea w całości znajdzie odzwierciedlenie w rzeczywistości. Po pozytywnym zakończeniu udzielamy gwarancji na całą prowadzoną przez nas inwestycję. Aby stworzyć i zrealizować indywidualne wnętrze zapraszamy na spotkanie, które pozwoli poznać oraz ustalić szczegóły współpracy.
więcej »
Pracownia projektowania wnętrz eg projekt, pod kierownictwem Eweliny Golinowskiej, oferuje usługi na najwyższym poziomie z zakresu projektowania wnętrz mieszkalnych, usługowych oraz biurowych. Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, ale i pasja. Podczas projektowania, dekorowania czerpiemy mnóstwo przyjemności z szukania coraz to nowszych i bardziej inspirujących rozwiązań oraz nowych materiałów z zakresu architektury wnętrz. Wszystko po to, aby nasi klienci czuli, że są objęci profesjonalną opieką. Największa dla nas radość i satysfakcja, to zadowolenie klientów. Zapraszamy do współpracy! Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, projektowanie kuchni, łazienek i wiele innych.
więcej »
Pracownia projektowa powstała w wyniku scalenia dwóch firm: F.U.H.P. NOSTYL oraz PS STUDIO. Połączono wieloletnie doswiadczenie z nowym spojrzeniem. MANUFAKTURA PROJEKTÓW Proponuje Państwu projektowanie i aranżację wnętrz. Oferujemy: • projekty wnętrz prywatnych i komercyjnych; • projekty elewacji; • nadzór autorski nad wykonanym projektem; • profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo i konsultacje; Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów i zdjąć z nich trudny obowiązek prowadzenia budowy lub remontu zajmujemy się realizacjami „ Pod Klucz ’’. Posiadamy ekipy zajmujące się profesjonalnym wykonaniem poszczególnych etapów budowy lub remontu – elektrycy, hydraulicy, montażyści i ekipy wykończeniowe, stolarze. Współpracujemy z wysokiej klasy producentami mebli – pokojowych, łazienkowych, kuchennych. Z dostawcami ceramiki sanitarnej i wyposażenia łazienek. Swoją ofertę kierujemy do osób, które z braku specjalistycznej wiedzy bądź czasu nie chcą koordynować poszczególnych prac wykonawczych prowadzonych na inwestycji. W ramach usługi „Pod Klucz ‘’ gwarantujemy klientowi odciążenie go w kwestii kontaktu,od wszelkich ustaleń z wykonawcami, zakupów niezbędnych materiałów.
więcej »
KAEEL.GROUP ARCHITEKCI TO ZESPÓŁ KREATYWNYCH PROJEKTANTÓW , KTÓRZY DO KAŻDEGO PROJEKTU PODCHODZĄ Z PASJĄ, GWARANTUJĄC MU WYJĄTKOWOŚĆ. KLUCZEM DO UDANEGO PROJEKTU JEST POMYSŁ I KONSEKWENCJA. PRZY PROJEKTOWANIU DUŻĄ UWAGĘ PRZYKŁADAMY DO PROPORCJI, DETALU ORAZ UCZCIWOŚCI WOBEC MATERIAŁU. STARAMY SIĘ BY NASZE PROJEKTY BYŁY WIZUALNIE I FUNKCJONALNIE DOPRACOWANE W NAJDROBNIEJSZYM SZCZEGÓLE. PROJEKTOWANIE ROZUMIEMY JAKO POSZUKIWANIE IDEAŁU W FORMIE I LOGIKI W FUNKCJI, A WSZYSTKO PRZY ZACHOWANIU WYRAZISTEGO CHARAKTERU PRZESTRZENI OPARTEGO NA SPÓJNOŚCI ORAZ KONTRAŚCIE.
więcej »
Ciochoń - Studio zajmuje się projektowaniem wnętrz i ogrodów. Projektuję z pasją i entuzjazmem, aby każde wnętrze i ogród stał się niepowtarzalny, ponadczasowy, funkcjonalny, prosty i wygodny. Przy projektowaniu zwracam szczególną uwagę na potrzeby klienta, szukam w projektach takich rozwiązań, aby panowała w nich atmosfera, w której mieszkańcy będą czuć się komfortowo i bezpiecznie. Kompleksowa obsługa inwestycji przy projektowaniu wnętrz i ogrodów. W zakresie architektury wnętrz wykonujemy projekty mieszkań, apartamentów, domów, przestrzeni biurowych, usługowych, a także projekty mebli. W zakresie architektury krajobrazu oferujemy projekty ogrodów, tarasów, balkonów, a także zagospodarowania przestrzeni publicznych takich jak parki, place zabaw, tereny zieleni przy biurowcach, osiedlach mieszkaniowych, centrach handlowych.
więcej »
HOLA DESIGN to pracownia z wieloletnim stażem i renomą na rynku polskim i zagranicznym. Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów oraz możemy pochwalić się członkostwem w prestiżowych międzynarodowych organizacjach branżowych. Zespół pracowni tworzą doświadczeni projektanci posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie co gwarantuje skuteczność w działaniu. Za podstawę naszych działań przyjmując profesjonalne podejście do realizowanych tematów oraz dbałość o jakość proponowanych rozwiązań na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję klientów do ich wytycznych i oczekiwań dopasowując prezentowane pomysły projektowe. Łącząc kreatywne podejście ze zrozumieniem oczekiwań klienta nasz zespół projektowy tworzy przestrzenie o prostej, czytelnej formie, przemyślanej funkcjonalności i nowoczesnym stylu służące potrzebom użytkowników. Dobry projekt jest niezbędnym elementem do stworzenia wnętrza mieszkania lub domu zgodnego z osobistymi potrzebami i upodobaniami lub lokalu użytkowego będącego wizytówką firmy. Jeśli oczekujesz profesjonalnej, kompleksowej obsługi zapraszamy do kontaktu. Oferujemy obsługę nie tylko w fazie projektowej ale również realizacyjnej. Opierając się na posiadanym doświadczeniu i grupie sprawdzonych kooperantów oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zarówno aranżacji i projektowania wnętrz oraz projektowania architektonicznego jak również w zakresie implementacji własnych pomysłów projektowych, obsługi wykonawczej inwestycji i dostarczania materiałów oraz produkcji i dostaw elementów na indywidualne zamówienie, w tym mebli.
więcej »
D-zone to firma, która powstała z zamiłowania do projektowania wnętrz, w których liczy się każdy szczegół, bo to właśnie detale tworzą niepowtarzalne wnętrza. Naszym celem jest pomóc Klientom w odnalezieniu i określeniu własnych pragnień i upodobań oraz przekształceniu tych wizji w rzeczywistość. W dzisiejszych czasach kiedy to możliwości stały się nieograniczone, czujemy się odpowiedzialni za poszukiwanie tych elementów, które najlepiej zaspokoją gusta oraz budżet Naszych Klientów. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, które sprawiają, że zaprojektowane przez nas wnętrza odzwierciedlają swoich właścicieli. Inspirujemy się indywidualnym stylem Naszych Klientów, który pozwala odkrywać różne gusta, pozostając przy tym wiernym naszej innowacyjności. Staramy się, aby współpraca z Naszymi Klientami była twórcza, inspirująca i satysfakcjonująca. Dążymy do budowania przestrzeni wokół pragnień Naszych Klientów, aby zapewnić pełną realizację Ich wizji, nie zmuszając przy tym do przyjęcia naszej perspektywy. D-zone zajmuje się projektowaniem zarówno wnętrz prywatnych, jak i wnętrz użyteczności publicznej. W procesie tworzenia wykorzystujemy paletę różnorodnych elementów, aby stworzyć niepowtarzalne wnętrza. Naszych Klientów jesteśmy w stanie poprowadzić przez cały proces projektowania, począwszy od koncepcji, poprzez stworzenie kompleksowego projektu wnętrz, a kończąc na nadzorze nad wykonywanymi pracami. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami, aby zapewnić Naszym Klientom najlepszą jakość, która dla firmy D-zone jest bardzo ważnym element przy tworzeniu wyjątkowych wnętrz.
więcej »
Jesteśmy małżeństwem architektów, projektujemy z pasją. Lubimy jeśli architektura zaakcentowana jest indywidualnym elementem, charakterystycznym dla mieszkańca, jego zainteresowań, kultury z jakiej się wywodzi, czy po prostu wynikiem dowcipu architektonicznego. Podstawą jednak jest by architektura żyła wraz z mieszkańcem, tworzyła przestrzeń przyjazną i funkcjonalną zmieniającą się według potrzeb użytkownika. W zakres naszych usług wchodzi: - projektowanie architektury kubaturowej - projektowanie wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej - projektowanie mebli i przedmiotów użytkowych Zapraszamy!
więcej »
projektowanie wnętrz, metamorfozy, przygotowanie nieruchomości na sprzedaż/wynajem,
więcej »
Jestem dyplomowanym architektem wnętrz z kilkuletnim doświadczeniem. Współpracując z klientem na każdym etapie przygotowania projektu- tworzymy wnętrze idealne dla jego stylu życia, upodobań i charakteru. Dzięki swoim kwalifikacjom zawodowym projektuję ergonomiczne układy, proponuję nowatorskie rozwiązania oraz przygotowuję realistyczne wizualizacje, które upewniają klienta w swoich decyzjach dotyczących zaprojektowanego wnętrza. Priorytetem jest dla mnie aby mieszkanie było funkcjonalne, wygodne oraz ponadczasowe. Zapraszam do współpracy!
więcej »
projekty wnętrz projekty ogrodów projekty elewacji
więcej »
projektowanie i aranżacja wnętrz
więcej »
Archissima to studio projektowe założone w 2007 roku przez arch. wnętrz Agnieszkę Cupryś-Wilk, absolwentkę Wydziału Architektury Wnętrz krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych (Dyplom 2002 rok).Pracownia specjalizuje się w projektach wnętrz mieszkalnych oraz publicznych, projektach mebli i ekspozycji muzealnych. Działania projektowe Archissimy wspiera arch. wnętrz Marek Wilk, także absolwent rodzimej uczelni, który pracę projektanta łączy z prowadzeniem meblowej firmy wykonawczej Mavi Forma. Oferta pracowni: - Kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych i publicznych - Projekty mebli - Projekty ekspozycji muzealnych - Projekty sklepów, salonów firmowych i stoisk targowych - Prowadzimy nadzór autorski nad realizacją projektów.
więcej »
NASCITURUS DESIGN to profesjonalna pracowania aranżacji wnętrz, której siłą napędową jest pasja kreowania współczesnych przestrzeni. Zanim rozpoczniemy pracę przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad, poznamy Twoje preferencje, styl życia, potrzeby oraz preferencje stylistyczne. Wszystkie informacje to bezcenna wiedza, która pozwoli nam stworzyć dla Ciebie idealny projekt. projekty wnętrz powierzchni prywatnych i komercyjnych, tarasów - projekty wykonujemy dla Klientów z całej Polski - projekty "pod klucz" - ponad 470 wykonanych projektów wnętrz - doświadczenie i najwyższa jakość gwarantowana
więcej »
Dom to nasza twierdza i azyl, dające nam poczucie bezpieczeństwa. Dlatego powinno odzwierciedlać charakter jego mieszkańców i być harmonijne z ich stylem życia, a jednocześnie podkreślać ich indywidualność. Takie wnętrze mogę stworzyć dla Ciebie. Umiem słuchać i przetwarzać marzenia klientów na realnie istniejące cztery kąty. Bo mieszkanie to nie jest tylko zbiór mebli i kolor ścian. To dusza jego mieszkańców. Projektowanie wnętrz Projektowanie mebli Wizualizacje 3d nadzór autorski i inwestorski
więcej »
Tworzę pozytywne emocje! Dobrze zaprojektowane wnętrze daje radość z użytkowania i przebywania w nim. To jest najważniejsze dla mnie podczas projektowania i najlepsza nagroda. Jako projektant wnętrz w swojej pracy łączę unikalność i funkcjonalność, wiedzę, pasję i doświadczenie. Staram się, aby każda przestrzeń była niepowtarzalna i jak najlepiej dopasowana do potrzeb i oczekiwań właściciela. W mojej pracy nie ma utartych schematów i nie korzystam z gotowych wzorów, natomiast priorytetem dla mnie jest to, by każde wnętrze było funkcjonalne i nie tylko atrakcyjne, ale również ponadczasowe. Dlatego też nie znajdą Państwo u mnie wnętrz "na pokaz", tylko dobrze wyglądających na zdjęciach. Ciągle się uczę, wyjeżdżam, szukam, inspiruję, by mój umysł był bardziej otwarty i mógł jeszcze lepiej kreatywnie działać. Oferuję kompleksowe rozwiązania, od projektu koncepcyjnego poprzez fotorealistyczne wizualizacje i szczegółową dokumentację techniczną, aż do nadzoru wykonawczego. Serdecznie zapraszam do współpracy – Justyna Hapeta
więcej »
TAKE [DESIGN] to zespół młodych i kreatywnych architektów wnętrz. W naszej pracy jesteśmy otwarci na różnorodne wyzwania. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego projektu. Mając na uwadze osobiste wymagania inwestora, każdy projekt rozpatrujemy indywidualnie Architektura wnętrz
więcej »
Specjalizujemy się w projektach wnętrz prywatnych mieszkań, domów i apartamentów. Swoje usługi kierujemy do osób, nie pozostających obojętnymi na otaczającą ich przestrzeń, ceniących indywidualne wnętrza, dla których odpowiednia aranżacja wpływa na komfort życia. Szukamy rozwiązań ponadczasowych, harmonijnie łączących formę funkcję i konstrukcję. Budujemy przestrzeń szukając inspiracji wśród potrzeb Inwestora, jak i we współczesnych trendach wnętrzarskich i wzorniczych. Stawiamy na jakość użytych materiałów i precyzję wykonawców. Działamy od 2000 roku.
więcej »
GSG STUDIO | interiors & design to multidyscyplinarne studio architektury i projektowani wnętrz oraz wnętrzarskich inspiracji. GDAŃSK | SOPOT | GDYNIA tu zaczęła sie nasza historia oraz początek drogi do kreowania wyjątkowych przestrzeni. Miejsce, w którym żyjemy determinuje nas twórczo. Inspirujemy sie naturą, co przekłada sie twórczo na charakter naszych prac. Spokojny rytm nadmorskiego życia, pozwala nam na projekty bliskie naturze. Za cel stawiamy sobie niwelowanie przepaści architektonicznej dzielącej rynek polski od światowych standardów i zachodniej estetyki. Fascynuje nas architektura nowoczesna, funkcjonalizm i minimalizm produktowy. Specjalizujemy się w projektowaniu architektonicznym wnętrz o wysokich wymaganiach estetycznych i funkcjonalnych. Realizujemy projekty wnętrz mieszkalnych, oraz wnetrz użyteczności publicznej. Nasz klient otrzymuje kompleksową obsługę od projektu do realizacji. Dla inwestycji sieciowych opracowujemy projekty wstępne, dokumentacje wykonawcze, oraz pilotujemy projektowo inwestycje. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność za kontakty z wykonawcami oraz koordynatorami najemców w centrach handlowych. Dla klientów komercyjnych oraz deweloperów proponujemy współpracę w zakresie obsługi procesów projektowych dla nowych inwestycji (mieszkania pokazowe, sklepy sieciowe). Oferujemy także usługi konsultacji, doradztwa i stylizacji wnętrzarskich oraz profesjonalne sesje zdjęciowe wnętrz.
więcej »
Nasza pracownia zajmuje się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, publicznych, biurowych i innych. Wykonujemy również projekty mebli, zabudowy kuchennej i innych elementów wystroju wnętrz. Drugim profilem działalności jest tworzenie stron www oraz projektowanie graficzne (ulotki, wizytówki, bannery, logo).
więcej »
Jesteśmy pracownią projektową specjalizującą się we wnętrzach mieszkalnych i komercyjnych oraz architekturze mieszkalnej. Oferujemy usługi projektu, nadzoru autorskiego oraz inwestora zastępczego. Oferujemy projektowanie wnętrz: domów, mieszkań, a także sklepów i innych lokali sieciowych. Prowadzimy dla naszych klientów nadzór autorski oraz kompleksową obsługę inwestycji. Terenem naszych usług jest Warszawa i sąsiadujące miejscowości, oraz centra handlowe na terenie całej Polski. Posiadamy realizacje komercyjne i kulturalne w Anglii, Rumuni i Szwecji. W skład zespołu wchodzą absolwenci Politechniki i Akademii Sztuk Pięknych. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie architektury bez ograniczeń. Zapraszamy do współpracy!
więcej »
Już od prawie dekady z powodzeniem zajmujemy się aranżacją luksusowych wnętrz w Polsce i za granicą, a w naszym portfolio znajduje się kilkadziesiąt realizacji w lokalizacjach miast całej Europy. Nasze realizacje są prezentowane w prestiżowych magazynach o wnętrzach oraz nagradzane w konkursach architektonicznych. Dzięki współpracy z ponad 50 specjalistami z różnych branż, możemy zagwarantować jakość, terminowość oraz kompleksowość dowolnej realizacji. Nasi architekci, budowlańcy, jak również zarządzający nimi kierownicy projektów, to wyłącznie sprawdzeni specjaliści z potwierdzonym doświadczeniem. Zakres działalności Evoluxury Design: • 
Aranżacja wnętrz • Prace budowlano-wykończeniowe "pod klucz" • Budowa domów w trzech wariantach: stan surowy, stan deweloperski, stan „pod klucz” • Projkety i generalne wykonawstwo ogrodów Filozofia Evoluxury: "Miejsce, w którym przebywamy, wpływa na to, kim jesteśmy. Żyjmy więc, mieszkajmy i pracujmy pośród pięknych przedmiotów, w harmonijnym, przyjaznym otoczeniu. Wszak piękno czyni człowieka lepszym." Zapraszamy do kontaktu: Evoluxury Sp. z o.o. Ul. Krawiecka 3/114 50-148 Wrocław Tel. 786-868-088 www.evoluxury.pl mail: office@evoluxury.pl
więcej »
Mamy 60 lat (razem), z tego 19 lat (łącznie) zajmujemy się projektowaniem wnętrz. Pracownia Kołodziej&Szmyt to marka młoda, ale niosąca za sobą spory bagaż doświadczeń i pozytywnej energii. Energii, którą wkładamy w każdy projekt od samego początku. Bo dla nas najważniejsze jest wnętrze, a każdy projekt traktujemy jak przygodę. Ale także szansę. Szansę, że można zrobić coś prawdziwego. Coś, co zostanie i będzie podziwiane (taką mamy przynajmniej nadzieję). projektowanie wnętrz mieszkalnych projektowanie wnętrz publicznych projektowanie mebli wizualizacje nadzory Kołodziej & Szmyt Terespolska 4/434, 03-813 Warszawa, Mazowieckie (48) 503 046 918 www.kolodziejszmyt.com
więcej »
Firma Pe2 jest moją autorską pracownią. Jestem magistrem sztuki, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i od 2005r. zajmuje się architekturą, projektowaniem i aranżacją wnętrz. Od 2009r. prowadzę bloga o tematyce wnętrzarskiej, a od czerwca 2013r. pisze bloga o materiałach wykończeniowych do wnętrz. W mojej pracy projektowej celem jest tworzenie idealnej przestrzeni do życia, która daje moim klientom poczucie harmonii i komfortu . Uważam, że każdy powinien czuć się w zgodzie z sobą w miejscu, w którym żyje, dlatego największą dla mnie wartością jest projektowanie wnętrz nacechowanych indywidualizmem jego mieszkańców. Staram się nie kopiować i nie powielać pomysłów, ale za każdym razem iść w ślad za oczekiwaniami kolejnych klientów. Mam nadzieję, że widoczne jest to w moich realizacjach. Zakres działalności : - projektowanie wnętrz wraz ze zmianami budowlanymi (przeprojektowanie układu funkcjonalnego) - koncepcje wnętrz - aranżacja wnętrz - dobór obrazów, grafik do wnętrz
więcej »
Wyobraźnia kontra codzienność. Warszawska pracownia Qbik Design to wnętrza z nutką vintage i nowoczesności.
więcej »
Och-Ach_Concept zajmuje się kompleksowymi projektami i aranżacją wnętrz obiektów mieszkalnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Styl Och-Ach opiera się na racjonalnym gospodarowaniu przestrzenią, szanowaniu jej oraz projektowaniu ukierunkowanym na wysoką funkcjonalność połączoną z ergonomią i designem. Nasze projekty łączą w sobie spryt, prostotę i elegancję rozwiązań. Odnajdujemy optymalne relacje między rosnącymi wymaganiami odbiorców, a możliwościami przestrzennymi. kompleksowe projekty wnętrz obiektów mieszkalnych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej koncepcyjne projekty wnętrz aranżacja wnętrz projekty małej architektury, mebli nadzory autorskie nad realizacją projektu nadzory inwestorskie konsultacje architektoniczne inwentaryzacje architektoniczne wizualizacje komputerowe
więcej »
Kreatywna pracownia działająca na różnych polach związanych z projektowaniem. Moskou jako główny cel stawia sobie kreowanie oszczędnych, ale tylko pozornie prostych koncepcji, w których można się natknąć na zaskakujące drobiazgi ukryte w detalu, konstrukcji, albo funkcji. Stworzone przestrzenie i obiekty mają inspirować, motywować do działania, ułatwiać i uprzyjemniać życie, wzbogacać codzienność. Moskou zajmuje się: - projektowaniem przestrzeni: wnętrz prywatnych i komercyjnych, wystaw - projektowaniem obiektów: mebli, oświetlenia, małej architektury - wykonywaniem wizualizacji 3d, ze szczególnym uwzględnieniem wnętrz
więcej »
Multidyscyplinarna pracownia projektowa o profilu architektura wnętrz , wzornictwo oraz komunikacja wizualna. Specjalizujemy się w projektowaniu: architektonicznym wnętrz o wysokich wymaganiach funkcjonalnych i estetycznych, ogrodów oraz tarasów.
więcej »
Pogotowie Projektowe to design bez ograniczeń. Wychodzi do osób, które szybko i bezboleśnie pragną przystosować swoją przestrzeń życiową do różnego rodzaju sytuacji, które często spadają na nich nagle i bez uprzedzenia. Pogotowie Projektowe kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, dzięki swojej atrakcyjnej ofercie cenowej. Na projekty wnętrz i ich realizacje, jak również na porady dotyczące aranżacji wnętrz, mogą liczyć osoby dorabiające się, wielodzietne, bezdzietne, samotne, studiujące, niepełnosprawne, zapracowane, ogółem takie, które nie mają głowy do zajmowania się tworzeniem ładnej i funkcjonalnej przestrzeni życiowej, sprzyjającej dobremu samopoczuciu i rozwojowi. Naszym priorytetem jest klient i stworzenie dla niego idealnej przestrzeni życiowej. Zapraszamy więc wszystkich zainteresowanych współpracą, która zaowocuje wnętrzem dostosowanym do indywidualnych potrzeb i gustów. Projektowanie wnętrz, projektowanie mebli, porady dotyczące aranżacji wnętrz, projektowanie elewacji budynków.
więcej »
SUSPENZO to grupa projektowa zajmująca się szeroko rozumianym projektowaniem wnętrz i architektury. Zrzeszająca ambitnych architektów, architektów wnętrz i grafików mających na celu tworzenie lepszej jakości w tej dziedzinie życia. W pracy kierujemy się zasadami: idea, użyteczność, trwałość i piękno. Wieloletnie doświadczenie i pasja to atuty które sprawiają że każdy powierzony nam projekt wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Specjalizujemy się w projektach ambitnych. Łączących w sobie prostotę i funkcjonalność. Mamy na swoim koncie wiele projektów i realizacji, zarówno prywatnych jaki i komercyjnych. Naszym priorytetem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań w najwyższej jakości, w ramach określonego budżetu, trzymając się ustalonego terminu. Oferujemy obsługę na każdym etapie inwestycji począwszy od odbiorów technicznych mieszkań po projekty koncepcyjne i wykonawcze do kompleksowej obsługi realizacji projektów.
więcej »
Pracownia DEKA DESIGN zajmuje się projektami z zakresu architektury oraz aranżacji wnętrz. Tworzymy projekty przestrzeni prywatnych: mieszkania, domy, apartamenty oraz komercyjnych: biura, sklepy, restauracje, hotele. Oferujemy usługę Home Staging, polegającą na przygotowaniu nieruchomości do szybkiej i efektywnej sprzedaży lub wynajmu. Naszym klientom zapewniamy kompleksowa obsługę inwestycji: od projektu po realizację. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami budowlanymi oraz specjalistami z różnych branż. Działamy nieprzerwanie od 2006 roku. Dzięki posiadanej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, naszym klientom świadczymy usługi najwyższej jakości. Tworzymy ARCHITEKTURĘ. Tworzymy WNĘTRZA. Tworzymy z PASJĄ.
więcej »
Zajmujemy się kompleksową aranżacją wnętrz mieszkań, domów, biur i budynków użyteczności publicznej (sklepy, hotele, restauracje). Tworzymy niepowtarzalne projekty, oparte o indywidualne potrzeby naszych Klientów. Lubimy prosty, nowoczesny styl często z elementami klasycznymi lub retro.... Stawiamy na prostotę i funkcjonalność .Tworzone przez nas wnętrza mają charakter ponadczasowy i uniwersalny. Kompleksowa aranżacja wnętrz, wizualizacje, projekty wykonawcze, projekty mebli. Posiadamy bazę sprawdzonych wykonawców różnych specjalności (firmy remontowe, montażyści , wykonawcy podłóg drewnianych, meble i drzwi na zamówienie) .
więcej »
Profesjonalna pracownia architektury wnętrz realizacja wnętrz prywatnych oraz publicznych:domy apartamenty mieszkania biura hotele restauracje. Kompleksowa obsługa inwestycji, projektowanie przestrzeni oraz elementów wyposażenia wnętrz. Kompleksowa realizacja od projektu przez wykonawstwo pod klucz w najwyższej jakości. Lesinska Concept wnętrze zaprojektowane z gwarancja na lata. rzetelne terminy kosztorys według budżetu konsekwentny projekt hiperrealistyczne wizualizacje sprawdzeni wykonawcy gwarancja jakości wykonania korzystne ceny bezpłatna wycena
więcej »
PR Architects Pala & Rodek - projektowanie wnętrz, pomieszczeń komercyjnych, architektura. Kompleksowe projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Projekty domów jednorodzinnych, elewacji oraz zieleni.
więcej »
Jesteśmy trójmiejskim, studiem projektowym i miłymi ludźmi. Specjalizującym się w projektowaniu wnętrz o wysokich wymaganiach funkcjonalnych i estetycznych. Realizujemy projekty wnętrz użyteczności publicznej oraz wnętrz mieszkalnych, apartamentów oraz nietypowych realizacji muzealnych. Zajmujemy się wzornictwem, a przede wszystkim projektowaniem mebli. Trójmiasto to miejsce, w którym żyjemy - determinuje nas twórczo - inspiruje. Otoczenie, w którym żyjemy intensywnie wpływa na charakter projektowanych przez nas przestrzeni. Spokojny rytm nadmorskiego życia, pozwala nam na projekty bliższe naturze oraz bliższe człowiekowi, kochamy głębokie plany i horyzont. Fascynuje nas architektura nowoczesna, funkcjonalizm i minimalizm. Podchodzimy do projektowania z ogromną pasją. POTORSKA | INTERIOR DESIGNERS proponuje współpracę w zakresie projektowania architektonicznego wnętrz komercyjnych. Wykonujemy kompleksowe projekty aranżacyjne wnętrz. Projektujemy wnętrza użyteczności publicznej (sklepy, restauracje, hotele, spa, salony fryzjerskie, salony kosmetyczne itd) oraz prywatne mieszkania i apartamenty. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu i nadzorowaniu projektów wnętrz wystawienniczych (galerie sztuki, wystawy, muzea). Naszą ofertę dostosowujemy do zróżnicowanych wymagań i możliwości finansowych klientów. Opracowujemy plan przedsięwzięcia, koncepcję funkcjonalno-przestrzenną, pełen dobór urządzeń pod względem rentowności i funkcjonalności. Obsługi projektowej sklepów sieciowych. Proponujemy Państwu współpracę w zakresie obsługi procesów projektowych dla nowopowstających salonów. Opracowujemy projekty wstępne, wykonawcze oraz pilotujemy projektowo Państwa inwestycje. Przejmujemy na siebie odpowiedzialność za kontakty z wykonawcami oraz koordynatorami najemców w centrach handlowych. Współpracujemy z wykonawcami oraz dostawcami. Zaproponujemy Państwu zoptymalizowany plan wykonawczy dostosowany do potrzeb od inwestycji wielkoformatowych, sieciowych oraz powtarzalnych - do indywidualnych, unikatowych rozwiązań wnętrzarskich, wymagających najlepszych w branży wykonawców oraz rzemieślników.
więcej »
Uwielbiamy nietypowe przestrzenie, małe powierzchnie, odważne pomysły. Dajemy drugie życie starym meblom, dobieramy akcesoria, towarzyszymy w zakupach. Projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, dekoracje i stylizacje wnętrz, metamorfozy, projektowanie mebli.
więcej »
Decoroom specjalizuje się w kompleksowej aranżacji wnętrz – od projektu, przez prace budowlane i wykończeniowe, po dobór wyposażenia, akcesoriów i najdrobniejszych detali. W procesie projektowania ogromną wagę przywiązujemy nie tylko do estetyki wnętrza, ale również do praktycznych rozwiązań, pozwalających mieszkać wygodnie i funkcjonalnie. Świadczymy usługi w zakresie: -projektowania wnętrz -aranżacji wnętrz -wykończenia wnętrz "pod klucz".
więcej »
Projektowanie wnętrz to moja praca, przyjemność, ale przede wszystkim ogromna pasja. Tworzę wnętrza dużych rezydencji i małych mieszkań - wszystkie z jednakową starannością - od koncepcji po pełną realizację. W projektach bawię się kontrastem pomiędzy tradycją a nowoczesnością, co pozwala stworzyć wnętrze ponadczasowe, wykraczające poza opatrzone formy, a jednocześnie dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Współpracuję z rzetelnymi firmami wykonawczymi i przedstawicielami handlowymi. projektowanie wnętrz, miejsc użyteczności publicznej, mebli itp.
więcej »
projektowanie wnętrz
więcej »
Jesteśmy młodym zespołem architektów wnętrz, dla których projektowanie to nie tylko praca, ale również sposób na życie. Bogate doświadczenie zdobyte przez klika lat pozwoliło nam tworzyć wnętrza z pasją i niezwykła starannością. Projektujemy lokale mieszkalne oraz użyteczności publicznej, meble, dodatki, tworzymy miejsca niepowtarzalne. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie tworząc wnętrze dopasowane do potrzeb klienta. Staramy się wykorzystać każdą przestrzeń, aby była jak najbardziej funkcjonalna. Ergonomia w naszych projektach odgrywa ważną rolę. Wszystkie nasze projekty są przemyślane i dopracowane do najmniejszego szczegółu. Współpracujemy z doświadczonymi ekipami wykończenia wnętrz. Na życzenie klienta możemy wykonać projekt wraz z realizacją "pod klucz". Tworzymy fotorealistyczne wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców, prowadzimy nadzór autorski na każdym etapie budowy. Serdecznie zapraszamy do współpracy i obejrzenia Naszej galerii. Jesteśmy przedstawicielami mebli kuchennych firmy Atlas Kuchnie. Posiadamy w swoim salonie jako jedyni w okolicy mobilną kuchnię, która pozwala na ustawienie mebli kuchennych 1:1 przed zakupem. Ułatwia to podjęcie decyzji i sprawdzenie, czy zaprojektowana kuchnia spełnia nasze oczekiwania. Zapraszamy do współpracy. Kada Wnętrza Kompleksowe projektowanie wnętrz, Wizualizacje 3D Projekty mebli Konsultacje projektowe, porady aranżacji wnętrz Nadzór autorki na każdym etapie budowy Własne ekipy wykończeniowe, Sprzedaż mebli kuchennych firmy Atlas Kuchnie, Sprzedaż mebli na wymiar (szafy, garderoby, szafki łazienkowe)
więcej »
Projektowanie wnętrz jest nie tylko naszym sposobem na życie, ale przede wszystkim naszą pasją i naszym hobby. Pasję tę rozwijamy od wielu już lat i wciąż odnajdujemy w niej coś nowego i wyjątkowego. Wspólnie prowadzimy pracownie BB Studio, która zajmuje się kompleksowym projektowaniem i modernizacją wnętrz. Chętnie doradzamy naszym klientom jak funkcjonalnie i komfortowo urządzić mieszkanie, dom, sklep czy restaurację. Każdy projekt przygotowujemy łącząc profesjonalizm i rzetelność z jakością i funkcjonalnością. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, szukając rozwiązań, które w pełni zaspokoją jego potrzeby i upodobania. Jesteśmy odpowiedzialni za realizację całego projektu począwszy od koncepcji a skończywszy na pełnej realizacji wraz z każdym jego najmniejszym detalem.
więcej »
Pracownia Projektowa Novi art. została utworzona w 2007 roku. Nasz zespół to wykwalifikowani inżynierowie i architekci posiadający wyższe wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe a naszym celem jest dążenie do połączenia funkcjonalności i wysokiej jakości architektonicznej. W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA BUDOWLANEGO OFERUJEMY: - projekty architektury mieszkaniowej - projekty architektury usługowej - projekty obiektów użyteczności publicznej - prowadzenie prac inwentaryzacyjno-projektowych - adaptacje i modernizacje istniejących obiektów W ZAKRESIE PROJEKTOWANIA WNĘTRZ OFERUJEMY: - projekty wnętrz prywatnych - mieszkania, domy - projekty wnętrz publicznych – restauracje, bary, hotele, prywatne praktyki lekarskie itp. HOME STAGING – przygotowanie nieruchomości pomocne w sprzedaży lub wynajmie, stylizacja do sesji zdjęciowej, wykonanie zdjęć nieruchomości. DLA DEVELOPERÓW - mieszkania pokazowe; opracowanie budżetów, wzorcowni z wyposażeniem dla mieszkań „pod klucz”, wizualizacje z aranżacjami do materiałów reklamowych ETAPY PRACY PROJEKTOWEJ: Przygotowanie indywidualnej wyceny projektowej - opracowanie wyceny ze szczegółowym zakresem prac projektowych. Inwentaryzacja obiektu - w przypadku budynków istniejących jest ona konieczna. Projekt koncepcyjny - określenie wymagań funkcjonalnych, stylistycznych, materiałowych i budżetowych. Aranżacja i rozplanowanie funkcji pomieszczeń w formie rzutów, prezentacja inspiracji, próbek materiałowych i kolorystycznych, elementów wyposażenia i wykończenie wnętrz, fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń. Wizyty w sklepach- w celu doboru materiałów wykończeniowych oraz elementów wyposażenia wnętrza. Projekt wykonawczy- zawiera pełne opracowanie rysunków budowlanych, wytycznych instalacyjnych w formie rzutów i przekrojów z określeniem i zestawieniem użytych materiałów wykończeniowych, opracowanie detali otworów dekoracyjnych, form przestrzennych, rysunki wykonawcze mebli. Zestawienie elementów wykończenia i wyposażenia- finalny etap projektu wykonawczego. Klient otrzymuje katalog z elementami wyposażenia wnętrz z podaniem nazwy, cen i wskazaniem dostawcy. Nadzór autorski - wizyty, kontrolowanie postępu i jakości prac budowlanych.
więcej »
Mała pracownia projektowa z wielkimi możliwościami założona przez absolwentkę Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Zajmuję się projektowaniem wnętrz mieszkalnych, domów, apartamentów pokazowych, oraz wnętrz komercyjnych głównie na terenie Warszawy i okolic. Staram się, aby każde wnętrze było oryginalne i indywidualnie dopasowane do potrzeb, stylu życia, osobowości oraz gustu inwestora. Projektowanie to dla mnie coś więcej niż zagospodarowanie przestrzeni, to sztuka spełniania marzeń oraz kreowania lepszego komfortu życia. Specjalizuję się w aranżacjach wnętrz nowoczesnych, industrialnych, vintage, skandynawskich i eklektycznych, ale jestem otwarta też na nowe wyzwania projektowe.
więcej »
Projektowanie wnętrz prywatnych i publicznych. Projekty kompleksowe, z nadzorem, projekty częściowe, koncepcyjne czy pojedynczych pomieszczeń.
więcej »
Pracownia Projektowa Jinako powstała 15 lat temu. Jesteśmy zespołem projektantów, architektów i wykonawców. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując w Holandii I Francji, gdzie m.in. pracowaliśmy przy renowacji zamku Chateau de Rastignac w Dordonii. Poza projektami, wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia mieszkań, domów, łącznie z dokumentacją, ARANŻACJĄ WNĘTRZ , oraz jeśli klient jest zainteresowany wyborem i zakupem mebli. Gwarantujemy wysoką jakość za rozsądną cenę! Aranżacje z wykonawstwem głównie Łódź, Warszawa. Aranżacje wnętrz, elewacji cała Polska i nie tylko. Nasze prace ukazują się w renomowanych czasopismach WŁASNY DOM, WERANDA, CZTERY KĄTY, MURATOR, ART&DECORATION, LABEL, POLITYKA. Ostatnie projekty w Łodzi, Warszawie w Amsterdamie oraz w Nicei we Francji. Aranżacje wnętrz, elewacji, kompleksowe remonty i wykończenia.
więcej »
PRACOWNIA PROJEKTOWA projektowanie wnętrz V PROJEKT Projektowanie wnętrz to nie tylko nasza praca, to przede wszystkim nasza pasja. arch.wnętrz Weronika Steffen-Lotarska kom. 600 381 071 arch.Olga Januszkiewicz kom. 604 583 515 projektowanie wnętrz
więcej »
Kilka słów o naszych pasjach.. Firma powstała w 2004 roku. W pierwszych latach działalności właściciele firmy pośredniczyli w wynajmie ekskluzywnych domów i apartamentów . Wizyty we wnętrzach każdej nieruchomości wzbudzały wiele emocji szczególnie wtedy, gdy oferowana przestrzeń wymagała modyfikacji aby zwiększyć jej atrakcyjność w oczach potencjalnych klientów. Tak właśnie zrodziła się pasja do aranżowania wnętrz, która rozwijała się w kolejnych latach a gromadzone doświadczenia właścicieli utwierdziły ich w przekonaniu, ze jeden choćby mebel ale niezwykły może wpłynąć na całość pomieszczenia w sposób szczególny. Jeśli do tego dopełnimy go równie nietuzinkowymi dekoracjami, efekt może być zdumiewający. Kształt, barwa, faktura i historia w tle każdego mebla stały się niemal obsesja i całym światem. Rosnąca pasja pogłębiła się przez odbywane podróże po Europie ze szczególnym rozmiłowaniem we Francji i Anglii. Lawendowe pejzaże Prowansji, zapach, smak i piękno klasycznej linii stylu Ludwika XV i XVI zawładnęło sercami właścicieli a nostalgiczny urok angielskich róż wzmocniony akcentami stylu shabby chic ostatecznie przesądził o wielkiej miłości do przestrzeni w stylu, który najbardziej kochają i którym chcą dzielić się z innymi.
więcej »
Pracownia Projektowa MONO oferuje szeroką gamę usług i rozwiązań projektowych by zapewnić Państwu możliwie jak największy wybór. Wykonujemy projekty indywidualne wszelkiego rodzaju obiektów budowlanych. Oferujemy również projekty aranżacji wnętrz budynków mieszkalnych oraz komercyjnych. Prawidłowe i funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz jest bardzo ważnym elementem dlatego też służymy fachową pomocą oferując doradztwo projektowe by mogli Państwo osiągnąć maksymalne korzyści przy zachowaniu funkcjonalności i dobrego smaku Oferujemy Państwu usługi z zakresu: -Projektów budowlanych [architektoniczne + konstrukcyjne] -Projektów wykonawczych -Projektów aranżacji wnętrz -Projektów koncepcyjnych – wizualizacje -Adaptacji gotowych projektów -Kosztorysów budowlanych [inwestorskie, ofertowe, po wykonawcze, na roboty dodatkowe, nakładcze] -Nadzór autorskich nad inwestycjami
więcej »
Przygotowujemy kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej. Każdy projekt dopasowujemy do wymagań oraz budżetu Klienta. Celem pracowni jest spełnienie oczekiwań Klienta oraz maksymalne wykorzystanie możliwości jakie daje projektowana przestrzeń. Wykonujemy projekty na terenie Wrocławia oraz całej Polski. projekty aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej projekty poszczególnych pomieszczeń projekty online na terenie całego kraju porady projektowe indywidualne projekty mebli nadzór wykonawczy inwentaryzacja obiektu metamorfozy pomieszczeń pomoc przy zakupie mieszkania lub domu pod kątem optymalnego zaaranżowania pomieszczeń
więcej »
KWSTUDIO – pracownia architektoniczno-wnętrzarska. Tworzymy przestrzenie w których pięknie się mieszka i dobrze pracuje. Nasze rozwiązania są proste i zrozumiałe, spójne i dopracowane z dużą dbałością o detale. Za cel stawiamy sobie realizowanie projektów, które rozwijają wizje naszych klientów i zyskują wraz z upływem czasu. Prowadzimy wszystkie etapy projektu inwestycyjnego: koncepcyjny, budowlany i wykonawczy. Aranżujemy wnętrza, doradzamy przy wyborze wykonawców i materiałów, nadzorujemy prace, kontrolujemy harmonogram i budżet.
więcej »
A1 STUDIO jest pracownią projektową specjalizującą się w architekturze krajobrazu, architekturze wnętrz i grafice użytkowej. Nasz zespół osób z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w czołowych biurach projektowych i wykonawczych z branży architektury i architektury krajobrazu w Polsce. Wiedza i doświadczenie uzyskane w trakcie prowadzenia licznych projektów oraz ich realizacji, pozwala na tworzenie projektów najbardziej odpowiadających i dostosowanych do oczekiwań i potrzeb klientów. Jeśli oczekujesz profesjonalnej i kompleksowej obsługi zapraszamy do kontaktu. www.a1-studio.pl ARCHITEKTURA WNĘTRZ specjalizujemy się również w projektowaniu, modernizacji i aranżacji wnętrz mieszkaniowych i komercyjnych. W trosce o czas i wygodę naszych klientów oferujemy kompleksową pomoc przy aranżacji wnętrza, asystując przy całym procesie od projektu, przez wybór wyposażenia, po nadzór autorski na budowie. Kreatywna i rzetelna praca w połączeniu z doświadczeniem zapewnia wykonanie projektu zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami, pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Zawsze szukamy oryginalnych i niepowtarzalnych pomysłów oraz najlepszych rozwiązań w układzie funkcjonalnym wnętrza. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami różnych branż oraz sprawdzoną ekipą wykonawczą. W zakres prac oferowanych przez firmę wchodzi: • Projekt koncepcyjny • Projekt zmian lokatorskich (dla klientów korzystających z usług dewelopera) • Projekt wnętrz (kompleksowy) • Nadzory autorskie ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU • Przygotowywanie dokumentacji projektowych na wszystkich etapach inwestycji, od koncepcji, przez projekt budowlany do projektu wykonawczego, m.in. dla: przestrzeni miejskich, obiektów komercyjnych, budynków biurowych i przemysłowych, osiedli mieszkaniowych, parków i skwerów, placów zabaw, ogrodów na dachach – zielone dachy, a także prywatnych założeń ogrodowych • Rewaloryzacja zabytkowych założeń parkowych i ogrodowych • Projekty aranżacji wnętrz zielenią • Opracowania dendrologiczne, przyrodnicze, krajobrazowe: inwentaryzacje dendrologiczne, gospodarka drzewostanem oraz prowadzenie procedur administracyjnych związanych z uzyskaniem niezbędnych zezwoleń i decyzji urzędowych • Przygotowywanie operatów pielęgnacyjnych dla istniejących i nowo projektowanych założeń • Przygotowywanie i prowadzenie przetargów (branża architektura krajobrazu) • Kosztorysowanie robót ogrodniczych • Projektowanie systemów automatycznego nawadniania.
więcej »
RS STUDIO PROJEKTOWE, autorską pracownię projektowania wnętrz, założyłem w 1999 roku. W 1994 roku ukończyłem Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej, byłem także studentem The Faculty of Architecture, University of Detroit. Od 1992 roku byłem współpracownikiem Zakładu Projektowania Architektonicznego Wspomaganego Komputerowo na Wydziale Architektury PW. Przez 5 lat zajmowałem się scenografią i oprawą wizualną programów telewizyjnych w dziale Technik Komputerowych TVP S.A. Na przestrzeni ostatnich 12 lat projektowałem wnętrza podwarszawskich rezydencji oraz liczne warszawskie apartamenty mieszkalne. W wyniku mojej pracy wiele starszych budynków zostało gruntownie zmodernizowanych i wróciło do dawnej świetności. Projektowałem wnętrza sklepów, biur, salonów fryzjerskich i SPA, a także pubów i restauracji. Według moich projektów powstały także flagowe salony wystawiennicze firmy kamieniarskiej oraz firmy stolarskiej. Ważną dziedzinę mojej działalności stanowi projektowanie mebli, które jest poparte gruntowną wiedzą o pracy w stolarniach, zakładach kamieniarskich i ślusarskich. Doświadczenie w nadzorowaniu realizacji projektów zdobyłem współpracując zarówno z wiodącymi firmami na rynku, jak i klientami indywidualnymi. Nieustannie pracuję nad rozwojem swoich umiejętności, obserwuję światowe trendy i staram się kreatywnie wykorzystywać tę wiedzę w swoich realizacjach. ............................... Projektowanie wnętrz Projektowanie mebli Projektowanie architektoniczne:przebudowy, rozbudowy, adaptacje, modernizacje Sprzedaż artykułów wyposażenia wnętrz Nadzory Realizacja "pod klucz"
więcej »
www.facebook.com/designale Projektowanie wnętrz, projektowanie domów
więcej »
Projektowanie i aranżacja wnętrz
więcej »
The details are not the details. They make the design. Charles Eames Artes Design jest grupą, którą tworzą projektanci o różnych specjalizacjach – designerzy i konstruktor. Zajmujemy się kompleksowo architekturą wnętrz: kreacją wizerunku przestrzeni komercyjnych i publicznych, projektami wnętrz prywatnych oraz wzornictwem przemysłowym. Na rynku funkcjonujemy również jako producent mebli i oświetlenia. Dzięki połączeniu profesjonalizmu i różnorodnych specjalizacji projekt tworzymy całościowo - wnikając głęboko w problematykę, opracowując indywidualne rozwiązania - od idei dochodzimy do szczegółów realizacyjnych. W naszym rozumieniu designu dopiero spójne połączenie detali pozwala zaistnieć idei. projektowanie wnętrz, mebli, oświetlenia, projektowanie produktu, sprzedaż mebli i oświetlenia
więcej »
Decolatorium powstało z połączenia zamiłowania do ponadczasowej klasyki oraz nowoczesnego designu. Nasza pasją jest tworzenie wnętrz inspirujących. Indywidualne podejście, elastyczność, różnorodność oraz dbałość o najmniejsze detale to nasz największy atut. Ponadto doświadczenie i profesjonalizm w prowadzeniu inwestycji, począwszy od szkicu koncepcyjnego, poprzez wykonanie kompletnego opracowania technicznego, aż po jego realizację gwarantują satysfakcję. Dokładamy wszelkich starań, by każdy realizowany przez nas projekt był odzwierciedleniem funkcjonalnych rozwiązań designersko-budowlanych oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Architektura wnętrz to nasza pasja dlatego z zaangażowaniem i entuzjazmem wykonujemy każdy projekt. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa różnorodnym oczekiwaniom. Projektowanie i aranżacja wnętrz. Wykonywanie mebli tapicerowanych. Wykonywanie mebli lustrzanych.
więcej »
Jesteśmy producentem wysokiej jakości mebli na wymiar. Specjalnością naszej firmy są kuchnie na wymiar (kuchnie nowoczesne, klasyczne, angielskie). Dodatkowo wykonujemy meble łazienkowe, szafy wnękowe, garderoby, meble biurowe i meble nietypowe. Posiadamy nowoczesną stolarnię, która pozwala nam na realizację najbardziej wyszukanych projektów. Możemy wykonać meble pod dowolny projekt lub zaprojektować je od podstaw.
więcej »
Pracownia Projektowania Wnętrz
więcej »
Premiere Design to pracownia architektury wnętrz istniejąca na rynku od 2001. Zajmujemy się projektowaniem wnętrz prywatnych klientów, aranżacją przestrzeni biurowych oraz instytucji publicznych. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu i dostosowujemy go do potrzeb i oczekiwań Klienta przedstawiając mu ciekawe i oryginalne rozwiązania. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z najlepszymi architektami oraz wykonawcami pozwoliły na opracowanie standardów, które gwarantują najwyższą jakość naszych usług przy bardzo konkurencyjnych cenach! Wspieramy naszych Klientów przy wszystkich etapach realizacji projektu. Wykonujemy inwentaryzację, projekt funkcjonalny pomieszczeń, projekt instalacji elektrycznej wraz z oświetleniem, projekty elementów wykonywanych na zamówienie, dobór odpowiednich materiałów i elementów dekoracyjnych, wizualizacje, kosztorysy oraz prowadzimy nadzór autorski.
więcej »
Od 2007 roku planujemy dla Was funkcjonalne wnętrza. Wieloletnie doświadczenie zdobyte przed założeniem firmy, jak i w trakcie jej działania, jest decydujące przy tworzeniu wnętrz funkcjonalnych, wygodnych, przede wszystkim jednak dostosowanych do potrzeb i upodobań klientów. NIGDY nie zobaczycie tu WIZUALIZACJIi jako zdjęć realizacji. Wszystkie zamieszczone obrazy są fotografiami, jedyne wizualizacje pojawiają się w zestawieniu ze zdjęciem realizacji. Ofertą jest szeroki zakres prac, który można dowolnie modyfikować: -szczegółowe aranżacje wnętrz mieszkalnych, -szczegółowe aranżacje wnętrz obiektów użyteczności publicznej, -projekty przebudów i adaptacji, -projektowanie ogrodów i elementów małej architektury, -nadzory nad realizacjami, także nad remontami "pod klucz" , a także organizację zakupów elementów wyposażenia wnętrz, -niskonakładowe aranżacje przed sprzedażą mieszkań, wraz ze zdjęciami do ogłoszeń.
więcej »
Wyróżniające się nieprzeciętnym charakterem, ciepłym klimatem wnętrza domów i mieszkań. Nowoczesne, klasyczne, minimalistyczne czy inspirowane wnętrza są funkcjonalne, komfortowe i ponadczasowe. Projekty wnętrz domów i mieszkań w Krakowie i okolicach oraz zdalnie w Warszawie i całej Polsce.
więcej »
Każde wnętrze jest wyzwaniem do stworzenia niebanalnej, funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni :) Projektowanie wnętrz i ogrodów
więcej »
Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Stawiamy na nowoczesność, dlatego na bieżąco analizujemy nowe trendy,poznajemy rozwijającą się technologię i przyswajamy wiedzę o nowoczesnych materiałach wykończeniowych. Kompleksowe projektwanie i aranżacja wnętrz ; wizualizacje ; design
więcej »
Ana & Berta Projekt to Studio Wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej. Indywidualne podejście do klienta to podstawa,bo wiem ,że każdy ma inne potrzeby i oczekiwania. Inspiruje mnie klasyka,ale w połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami i prostym detalem. Zapraszam do współpracy. Projektowanie wnętrz prywatnych i użyteczności publicznej.
więcej »