HOMEBOOK W SKRÓCIE

Homebook.pl to nowoczesna platforma internetowa skupiająca entuzjastów i profesjonalistów projektowania wnętrz. To miejsce w sieci, które pomoże Ci w urządzeniu wymarzonego domu lub ogrodu. Znajdziesz tutaj setki tysięcy produktów, prawie milion inspiracyjnych zdjęć, porady, trendy i bazę specjalistów z branży. Czyli wszystko czego potrzebujesz w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu!

BUDUJESZ, REMONTUJESZ, URZĄDZASZ LUB DEKORUJESZ?

Zainspiruj się
Homebook zawiera tysiące zdjęć aranżacji wnętrz, które pobudzą Twoją wyobraźnię i zainspirują do stworzenia ciekawego, jedynego w swoim rodzaju wnętrza. Możesz przeglądać, dodawać oraz zapisywać najlepsze zdjęcia grupując je tematycznie w Ideabooki.
Znajdź profesjonalistów
Najlepsi specjaliści z całego kraju w jednym miejscu. Homebook to stale aktualizowana baza biur projektowych, architektów, wykonawców i innych specjalistów z branży oraz miejsce umożliwiające prosty i przyjemny sposób komunikacji z nimi.
Znajdź produkty
Homebook to również wyszukiwarka produktów znanych marek dostępnych obecnie na rynku. Dzięki naszej platformie masz dostęp do szerokiej, stale aktualizowanej oferty bez wychodzenia z domu.
Dołącz do społeczności
Nie wiesz jak urządzić małą łazienkę lub dobrać odpowiednio kolory? Z pomocą przyjdzie Homebook. Użytkownicy platformy – profesjonaliści oraz pasjonaci aranżacji i projektowania wnętrz chętnie służą dobrą radą i pomogą wyjść z każdej opresji.