Czego szukasz?

HOMEBOOK W SKRÓCIE

Wszystko dla domu pod jednym adresem:
produkty, inspiracje, porady architektów.

Homebook.pl to platforma, która podpowiada jak krok po kroku stworzyć wymarzony dom. Pod jednym adresem znajdziesz ofertę większości sklepów i marek wnętrzarskich, zainspirujesz się stylowymi aranżacjami oraz skonsultujesz swoją wizję z projektantem wnętrz.

BUDUJESZ, REMONTUJESZ, URZĄDZASZ LUB DEKORUJESZ?

Homebook zawiera tysiące zdjęć aranżacji wnętrz, które pobudzą Twoją wyobraźnię i zainspirują do stworzenia ciekawego, jedynego w swoim rodzaju wnętrza. Możesz przeglądać, dodawać oraz zapisywać najlepsze zdjęcia grupując je tematycznie w Ideabooki.

Najlepsi specjaliści z całego kraju w jednym miejscu. Homebook to stale aktualizowana baza biur projektowych, architektów, wykonawców i innych specjalistów z branży oraz miejsce umożliwiające prosty i przyjemny sposób komunikacji z nimi.

Homebook to również wyszukiwarka produktów znanych marek dostępnych obecnie na rynku. Dzięki naszej platformie masz dostęp do szerokiej, stale aktualizowanej oferty bez wychodzenia z domu.

Nie wiesz jak urządzić małą łazienkę lub dobrać odpowiednio kolory? Z pomocą przyjdzie Homebook. Użytkownicy platformy – profesjonaliści oraz pasjonaci aranżacji i projektowania wnętrz chętnie służą dobrą radą i pomogą wyjść z każdej opresji.