🔥 Rabaty na meble ogrodowe!

Formularz kontaktowy

Masz pytania dotyczące Twojej sprawy? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.


Dane kontaktowe


Zgody

Podając swoje dane wyrażasz zgodę na skontaktowanie się przez Selsey sp. z o.o. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania.Administratorem danych osobowych przetwarzanych podczas procesu reklamacji będzie Selsey sp. z o.o. ul. Fabryczna 6, 53-609 Wrocław. Dane przetwarzane są w celu rozpatrzenia roszczeń i zastrzeżeń w zakresie należytego wykonania umowy, jak i zdarzeń z nią związanych. Masz prawo m.in. do: prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych podczas obsługi Twojego zgłoszenia będzie Selsey sp. z o.o. ul. Fabryczna 6, 53-609 Wrocław. Dane przetwarzane są w celu obsługi zgłoszenia i udzielenia odpowiedzi na to zgłoszenie. Masz prawo m.in. do: prawo dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności.

Salon z zieloną kanapą

Dołącz do newslettera i nie przegap okazji!

  • Informacje o promocjach
  • Aktualności w ofercie
  • Rankingi produktów
  • Najnowsze trendy
  • Praktyczne porady
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Selsey sp. z o.o. z siedzibą przy ul. ul. Fabrycznej 6, 53-609 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności