Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także

Jesteś architektem, wykonawcą lub innym specjalistą z branży? Zaprezentuj się w największym portalu wnętrzarskim w Polsce i zyskaj nowych klientów bez ponoszenia kosztów reklamy!

4 mln osób odwiedza homebook.pl w miesiącu

900 tys. zarejestrowanych użytkowników

1,5 mln fanów na Facebooku

170 tys. obserwujących profil na Instagramie

Daj się odnaleźć milionom uzytkowników!

Załóż bezpłatny profil, uzupełnij dane i stwórz swoje portfolio wgrywając projekty. Dzięki tym informacjom osoby budujące dom, urządzające mieszanie lub przeprowadzające remont bez problemu odnajdą wizytówkę Twojej firmy.

Z Homebook możesz więcej!

Buduj rozpoznawalność swojej pracowni

Dodaj zdjęcia i wizualizacje projektów, a możesz mieć pewność, że redakcja zadba o ich widoczność w serwisie. Najlepsze z nich zostaną wykorzystane w artykułach, zaprezentowane na fb Homebook.pl, przedstawione w formie filmu lub wirtualnego spaceru. Aktualizuj swoje portfolio na bieżąco i zwiększaj szansę na wzrost popularności Twojego profilu. Dziel się fachową wiedzą uczestnicząc na forum i buduj relacje z nowymi klientami.

Wykorzystaj jako narzędzie do pracy z inwestorem

Twórz ideabooki, które pomogą określić stylistykę oraz wybrać rozwiązania wpisujące się w gust i potrzeby Twoich klientów. Sprawnie wyszukuj produkty pasujące do Waszych wspólnych idei i gromadź inspiracje do przyszłych projektów.

Publikuj realizacje w prestiżowym albumie „Homebook Design”

Wgraj do profilu zdjęcia realizacji i wyznaczaj trendy wnętrzarskie! Raz w roku redakcja wybiera najbardziej inspirujące i nieszablonowe projekty, które zamieszczane są w unikatowej na rynku polskim publikacji. Sprawdź: homebookdesign.pl/.

Profesjonaliści o Homebook

Zobacz opinie specjalistów, którzy dołączyli do Homebook.pl!

Kasia i Michał Dudko,
FORMATIV. INDYWIDUALNE PROJEKTY WNĘTRZ

Homebook daje wiele możliwości. Z jednej strony jest naszą wizytówką w sieci, wielu klientów pozyskujemy właśnie przez portal. Z drugiej - jest miejscem wymiany opinii na temat naszych projektów, dzięki czemu dostajemy informację zwrotną, co się w naszych realizacjach podoba, a co przeszło bez echa. W komentarzach staramy się podpowiadać rozwiązania i materiały, których używamy. Jesteśmy na portalu od wielu lat i widzimy jak wiele się zmieniło. Świadomość klientów, ich upodobania i sama marka Homebooka - ostatni album Homebook Design robi duże wrażenie - zarówno samo wydanie, ale również to jak piękne rzeczy projektujemy w Polsce.

Karolina Rutka-Głogocka,
AUTORSKA PRACOWNIA PROJEKTOWA KWADRATON

Autorska pracownia projektowa Kwadraton powstała ponad 5 lat temu. Posiadaliśmy doświadczenie i wiedzę w zakresie projektowania, ale nie wiedzieliśmy jak w naturalny sposób trafić do inwestora i zaprezentować mu nasze pomysły oraz projekty. Trafiliśmy na Homebook, specjalistów którzy pomogli wykorzystać potencjał pracowni. Portal rozrastał się z roku na rok, a my nareszcie mogliśmy pokazać nasze portofolio szerszemu gronu odbiorców. Dzięki Homebookowi nasza baza klientów stale się powiększa, a my możemy robić to co kochamy – projektować!

Ida Mikołajska,
MIKOŁAJSKASTUDIO

Warto założyć profil specjalisty na Homebook.pl, aby zaistnieć w sieci - to najpopularniejszy w kraju portal tematyczny. To dodatkowa forma promocji pracowni, zwiększamy też szansę, że potencjalny klient zobaczy nasze projekty. Oprócz wizytówki serwis ma projektantom wiele do zaoferowania. Możemy zaprezentować się pisząc artykuły lub wypowiadając się jako eksperci, a najciekawsze projekty mogą liczyć na nagrania filmowe. Ponadto jest to okazja do bliższej współpracy z prężnym zespołem ludzi otwartych na wszelkie nowości ze świata designu i przystępujących z zapałem do każdego nowego zadania. Razem współtworzymy bazę projektów i produktów, do których każdy może sięgnąć, tym samym przyczyniamy się do edukacji estetycznej społeczeństwa. Wpływamy na ogólne przekonanie, że warto zainwestować w usługę projektowania wnętrz, bo warto mieszkać pięknie i wygodnie.

Z Homebook możesz więcej!

Dzięki statystykom dostępnym w profilu sprawdzisz ile osób ogląda i zapisuje Twoje zdjęcia oraz które z Twoich zdjęć / projektów są najbardziej popularne. To pozwoli Ci lepiej zrozumieć jakie rozwiązania i trendy podobają się użytkownikom Homebook.pl. Takie informacje mogą być pomocne w wyznaczaniu kierunku rozwoju Twojej firmy. Posiadając profil specjalisty, oprócz statystyk, dostajesz również powiadomienia o pojawiających się pytaniach do Twoich prac, dzięki czemu w prosty sposób nawiązujesz nowe kontakty i zyskujesz nowych klientów.

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się jak najlepiej wykorzystać potencjał Homebook.pl do promocji swojej firmy? Napisz: zuzanna.dominow@homebook.pl