🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
SMEG
SMEG
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Design w stylu retro

Od jaskrawych barw zainspirowanych Pop Art, po zaokrąglone linie retro... Smeg Retro 50’s jest współczesną interpretacją tradycyjnych urządzeń, w które został tchnięty duch wyjątkowego wzornictwa.

Detale nadają przestrzeni charakteru i sprawiają, że wszystko wokół nabiera nowego, wyjątkowego znaczenia. Nic dziwnego, że Smeg sięga po delikatne wzory i kolory ożywiające aranżacyjną rzeczywistość. Kuchnia czy łazienka nabierze nowego wyrazu gdy postawimy na tle stonowanych mebli barwny akcent w postaci dużego AGD – zamrażarki, chłodziarko-zamrażarki, zmywarki czy pralki.

Rodzina urządzeń Smeg Retro 50`s

Łączenie i reinterpretacja – to kluczowe czynności, które zainspirowały Smeg, aby opracowywać nie tylko zwykłe przedmioty codziennego użytku, lecz produkty mające własną historię i charakter pasujący do wielu aranżacji.

Rodzina urządzeń Smeg Retro 50’s powstała w wyniku połączenia technologii, estetyki, funkcjonalności oraz stylu oddając niepowtarzalny urok i atmosferę lat 50. ubiegłego stulecia. Przedmioty, przy których nie da się przejść obojętnie, stanowią mocny punkt każdego pomieszczenia, wprowadzając szczególny klimat pełen ponadczasowości i elegancji.

Z upływem lat produkty z kolekcji Retro 50’s stały się ikonami wzornictwa i designu. Barwy, delikatne linie są charakterystyczne i rozpoznawalne. Wśród wielu wzorów Smeg stworzył ekskluzywne, limitowane kolekcje chłodziarko-zamrażarek FAB28: począwszy od wersji w matowej czerni o powierzchni soft touch z wyjątkowym efektem aksamitu, przez szykowną złotą interpretację z logo MADE WITH SWAROVSKI ELEMENTS, a skończywszy na modelach pokrytych w całości jeansem oraz kolorem czekoladowym wykończonym złotym uchwytem oraz logo.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności