Kolekcja Mio. Nowość nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem must have 2015!

Tydzień po premierze kolekcja Mio otrzymała prestiżowe wyróżnienie must have 2015!

"Kolekcja Mio odpowiada na aktualny trend personalizacji produktów. System powstał dla tych, którzy chcą stworzyć niepowtarzalne, autorskie wnętrza."

Jedna z czterech najnowszych kolekcji mebli, których premiera odbyła się pod koniec czerwca - Mio została wytypowana przez Radę Ekspertów, składającą się z przedstawicieli mediów i ważnych ośrodków wzornictwa w plebiscycie must have 2015 w ramach Łódź Design Festiwal. To jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży meblarskiej. Na wybór Jury miała wpływ subiektywna ocena, której ważnym aspektem było odzwierciedlenie produktu wśród aktualnych trendów w projektowaniu.

salon w stylu nowoczesnym, szare meble z drewnianymi elementami

Kolekcja Mio odpowiada na aktualny trend personalizacji produktów. System powstał dla tych, którzy chcą stworzyć niepowtarzalne, autorskie wnętrza. Użytkownik sam buduje bryłę mebla łącząc elementy: bukowe drabinki, skrzynki, fronty z perforowanej blachy czy szkła. Krok po kroku powstaje kształt, funkcja i estetyka. Mebel można dalej zmieniać np. rozsuwając skrzynki. Prosty montaż i konfigurator on-line pozwalają zmienić proces w zabawę. System Mio jest modułowy i uniwersalny, można go dostosowywać do małych wnętrz lub wielokrotnie się z nim przeprowadzać.

Kolekcja Mio oraz pozostałe nowości 2015 są już dostępne w salonach Meble VOX.

Wolność zaczyna się w domu

Wierzymy, że wolność zaczyna się tam, gdzie możecie robić to co kochacie, dlatego nasze produkty projektujemy z myślą o waszych pasjach i potrzebach. Jedną z nich jest poczucie wolności. To ono sprawia, że stajemy się kreatywni, odważni i szczęśliwi.

Wierzymy, że piękne i funkcjonalne wnętrze to początek szczęśliwego domu, a właśnie w takim domu zaczyna się wolność.

24 sierpnia rozpoczęła się ogólnopolska kampania wizerunkowa marki VOX, stanowiąca kolejny etap realizacji nowej strategii marki i jej komunikacji. Zobaczcie najnowszą kampanię!

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze