Klasyka nigdy nie wychodzi z mody

Łazienka jest dość konserwatywnym wnętrzem, które większość z nas komponuje w określonych tonacjach – najczęściej białej lub pastelowej. Warto jednak pamiętać, że czasem wystarczy wyróżniający się akcent kolorystyczny, aby pomieszczenie nabrało klasy i uroku.

Barcelona - to wielokrotnie nagradzana kolekcja mebli łazienkowych firmy Elita Sp. z o. o., wykonana z wysokiej jakości materiałów imitujących naturalne drewno (kolor piemonte). Pojemne szuflady wyposażone są w prowadnice z wbudowanym mechanizmem miękkiego domyku. Oznacza to, iż w ostatniej fazie zamykania mechanizm wyhamowuje, zapobiegając w ten sposób trzaskaniu.

białe płytki ścienne, szary owalny dywanik z długim włosiem, biała łazienka z drewnianymi akcentami
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kolejnym atutem mebli i jednocześnie doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących porządek oraz piękno jest organizer, idealnie wkomponowany w pierwszą szufladę.

Wodoodporny organizer jest doskonałym sposobem na podział i odpowiednią aranżację nie tylko kosmetyków, ale również przedmiotów codziennego użytku. Dzięki niemu w naszych szufladach będzie panował ład i nawet najmniejsze drobiazgi będą miały swoje stałe miejsce. Warto dodać, że wszystkie elementy są kolorystycznie harmonijne, dzięki czemu podkreślają purystyczny design szuflady.

szafka pod umywalkę z przegródkami

Seria zaprojektowana została z niebywałą precyzją, tak aby wszelkie szczegóły dały satysfakcję z ich codziennego użytkowania. Chromowane uchwyty podkreślają styl kolekcji.

Istotą mebli Barcelona jest bez wątpienia nowoczesny i jednocześnie skromny design. Subtelne krawędzie szafek wizualnie nadadzą każdemu pomieszczeniu ładu oraz spokoju. Seria występuję w pięciu kolorach: białym, czarnym i antracyt lakierowanym na wysoki połysk oraz w strukturze grey i piemonte. Elementy kolekcji to szafki podumywalkowe w rozmiarach 60, 80 i 100 cm, słupek oraz szafka wisząca.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Łazienka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Łazienka
Komentarze
Klasyka rzeczywiście zawsze pozostaje w modzie bo jest bezpieczna :) Mimo wszystko, warto na nią postawić, tym bardziej, że z klasycznego w bardziej "szalone" zawsze można przerobić. Ja osobiście korzystałam z usług firmy Project-Art z Warszawy, którą skądinąd polecam, i właśnie klasyczne rozwiązania jakie mi w niej doradzono sprawdzają się świetnie!
  • Dodano 4 lata temu