Czego szukasz?
Zobacz także
OSPEL
OSPEL
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Aranżacja przyszłości, czyli internetowy konfigurator osprzętu elektrycznego firmy Ospel

Wybór osprzętu elektrycznego, który jednocześnie będzie maksymalnie funkcjonalny i perfekcyjnie dopasowany do wystroju konkretnego pomieszczenia to niełatwe zadanie. Zdarzają się bowiem sytuacje, że wybrane produkty w rzeczywistości nie współgrają z charakterem wnętrza i nie robią takiego wrażenia, jak w katalogu lub projekcie przygotowanym przez dekoratora. Firma Ospel postanowiła rozwiązać ten problem i przygotowała wielofunkcyjny konfigurator online, ułatwiający perfekcyjne dopasowanie osprzętu elektrycznego do własnych potrzeb.

Szybko, łatwo i precyzyjnie

Bezpłatny konfigurator firmy Ospel to narzędzie, które przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań. Internetowa aplikacja nie tylko umożliwia tworzenie najbardziej optymalnych i funkcjonalnych zestawów gniazd czy łączników, ale także pozwala na znalezienie produktów w pożądanym kolorze, kształcie i stylistyce. Co ważne, korzystanie z narzędzia jest niezwykle proste i wygodne, dzięki przyjaznemu, intuicyjnemu interfejsowi.

Pierwszym krokiem na drodze do konfiguracji własnego zestawu jest wybór jednej z sześciu dostępnych serii osprzętu elektrycznego firmy Ospel (Karo, As, Sonata, Sonata Stal Inox, Impresja i Gazela). Wśród nich są zarówno propozycje klasyczne, jak i nowoczesne, zatem użytkownicy bez problemu znajdą rozwiązanie idealnie wpisujące się w ich gust.

Kolejny punkt to zaznaczenie koloru oraz określenie rozmiaru ramki, w której znajdą się konkretne elementy osprzętu. W zależności od potrzeb wybrać można ramkę pojedynczą lub wielokrotną. Ostatni krok to stworzenie konkretnego zestawu elementów, poprzez zaznaczenie wybranego osprzętu i umieszczenie go w ramce (metodą przeciągnij i upuść).

W konfiguratorze firmy Ospel dostępne są wszystkie produkty, które oferuje zdefiniowana seria osprzętu – od gniazd pojedynczych i podwójnych, poprzez wszelkiego typu łączniki, a na elektronicznych czujnikach, regulatorach i ściemniaczach kończąc. Po zapisaniu swoich ustawień użytkownik otrzymuje podsumowanie, obejmujące wykaz i specyfikację wszystkich wybranych elementów, a także całościową wycenę przygotowanego przez siebie zestawu.

Odkryj w sobie dekoratora

Wielofunkcyjny konfigurator osprzętu elektrycznego online powstał z myślą o wsparciu użytkowników w przygotowaniu najbardziej optymalnego i funkcjonalnego zestawu elementów. Firma Ospel nie zapomniała jednak również o względach estetycznych. Osprzęt wizualnie musi harmonizować z wystrojem wnętrza, dlatego też konfigurator został dodatkowo uzupełniony o wizualizer, czyli wirtualne studio aranżacyjne. Narzędzie to pozwala dopasować osprzęt do pomieszczeń o różnym przeznaczeniu (salon, kuchnia, łazienka, sypialnia i przedpokój), a także urządzonych w różnym stylu. Co więcej, użytkownicy mogą dowolnie modyfikować kolor ścian i podłóg, maksymalnie przybliżając je do własnych projektów. Dzięki temu zyskają pewność, że wybrany osprzęt będzie doskonale prezentował się w ich domach, biurach czy mieszkaniach.

Konfigurator i wizualizer firmy Ospel dostępne są za pośrednictwem poniższych adresów:


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności