Czego szukasz?
Fabryka Mebli ‘’UNIMEBEL” Jan Mucha
Fabryka Mebli ‘’UNIMEBEL” Jan Mucha
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Kuchnia sercem domu

Funkcjonalność, elegancja i komfort użytkowania. Urządzając wymarzoną kuchnię nie powinniśmy zapominać o żadnej z wymienionych cech. Warto pamiętać, że piękne linie mebli podkreślą wyjątkowość miejsca będącego sercem naszego domu. W końcu to właśnie w nim spędzamy sporo naszego czasu z rodziną i przyjaciółmi, na wspólnych rozmowach oraz spożywaniu posiłków. W nowej ofercie Unimebel znajdziemy meble spełniające wszystkie potrzeby i co najważniejsze ponadczasowe. Wśród sześciu propozycji mebli kuchennych Unimebel z litego drewna każdy z nas może znaleźć coś dla siebie.

Kuchnia z wyspą

Kuchnia z wyspą to niezwykle popularne w ostatnich latach praktyczne rozwiązanie przestrzeni kuchennej. Rozwiązanie to ma wiele zalet, przy czym najważniejsze z nich to przestronność i wysoka funkcjonalność. Miłośnicy rodzinnego gotowania będą usatysfakcjonowani możliwościami i różnymi funkcjonalnościami jakie daje wyspa kuchenna. Pod blatem możemy umieścić szafki z wygodnymi szufladami lub przeszkloną witrynę na ulubioną zastawę stołową. Coraz popularniejsze stają się również wyspy kuchenne niezabudowane pod blatem – są wtedy optycznie lekkie i pełnią funkcję dodatkowego stołu przy którym można wypić poranną kawę czy zjeść posiłek.

Prezentowana kuchnia jesionowa Unimebel z blatem bukowym, wybarwiona została w kolorze „teak whiskey”, który urzeka swoją niezwykłością i różnicuje pojedyncze słoje, czego finalnym efektem jest oryginalny rysunek jesionu w naszych wnętrzach, przypominający nam o tym, iż lite drewno to materiał w pełni naturalny i niepowtarzalny.

Zabudowa kuchenna

Szerokie możliwości technologiczne, sprawiają, że meble do zabudowy można z powodzeniem dopasować się do każdego wnętrza i sprawić, by nabrało nie tylko interesującego wyglądu, ale także zostało doskonale zagospodarowane i funkcjonalne poprzez maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Zabudowę kuchenną z litego drewna można uplasować nawet w niewielkim aneksie, a szeroki wachlarz możliwości wybarwień drewna, sprawi, że można dostosować meble do każdej aranżacji uzyskując harmonijny efekt zarówno na małej jak i dużej aranżacji.

Prezentowane kuchnie Unimebel pozwalają zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni na ergonomiczne przechowywanie. Różnorodność zastosowań zapewnia właściwe rozwiązanie do każdego mebla. Niewielka siła potrzebna do wysuwania poszczególnych szuflad sprawia, że korzystanie z nich jest niezwykle proste. Nawet bardzo obciążone szuflady poruszają się płynnie i delikatnie. Ciekawe funkcje pozwalają jeszcze bardziej zindywidualizować meble, sprawiając że kuchnia będzie dokładnie dopasowana pod wymagania klienta.

Niewielka kuchnia

Projekt mniejszej kuchni musi brać pod uwagę przede wszystkim praktyczność i przejrzystość. Przeistoczenie małej kuchni w funkcjonalne pomieszczenie, gdzie możliwe będzie wygodne gotowanie i przechowywanie naszych kuchennych akcesoriów, może być poważnym wyzwaniem. Podstawowymi wytycznymi powinny być ergonomia oraz maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni. Wygodne, głębokie półki oraz szuflady to najlepszy sposób na zyskanie dodatkowego miejsca.

Prezentowane kuchnie Unimebel wyróżniają dwa kamienne, blaty robocze połączone spójnie parapetem okiennym. Ciemne wybarwienie wyraźnie podkreśla wyjątkowe usłojenie litego jesionu, kontrastujący blat ożywia wnętrze a stalowe dodatki wprowadzają nieco nowoczesności i lekkości. Meble wyposażono w systemy okuć Blum oraz Hettich , pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni pod blatami i na ścianach. Dzięki zastosowanej technologii oraz perfekcyjnemu przygotowaniu drewna, jesionowe meble doskonale się sprawdzają w kuchennych wnętrzach, mimo narażenia na różnice temperatur i wilgotności oraz wysoki stopień użytkowania.

Otwarta kuchnia

Współczesna kuchnia to otwarta przestrzeń, zachęcająca do spotkań, rozmów i wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Urządzenie tego typu przestrzeni jest o wiele przyjemniejsze, daje bowiem wiele więcej możliwości aranżacyjnych z zachowaniem wszystkich zasad ergonomii. Im więcej przestrzeni, tym więcej pomysłów na jej aranżację. W kuchni otwartej powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na wybór frontów i blatów, które staną się elementem wystroju naszego wnętrza otwartego na salon.

Widoczne na zdjęciu meble Unimebel zostały zaprojektowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Główną rolę odgrywa oczywiście przepiękny jesion, uzupełniony naturalnym kamieniem oraz stalowymi dodatkami w postaci uchwytów oraz zabudowy AGD. Jasna bejca delikatnie akcentuje niezwykle atrakcyjny rysunek drewna jesionowego. Całość tworzy harmonijną przestrzeń, w pełni przejrzystą i wyważoną.

Wszystkie kuchenne meble z logo Unimebel wykonane są w całości z litego drewna jesionowego. Fakt ten świadczy o najwyższym kunszcie produkcji. Tylko odpowiednie zarządzanie procesami przygotowania drewna do produkcji poprzez szczegółową selekcję, wieloletnie sezonowanie oraz wolne suszenie są gwarancją perfekcyjnej jakości finalnej i wysokiej użyteczności, w tak zróżnicowanym środowisku jakim jest niewątpliwie kuchnia.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności