Drabina we wnętrzu - jak ją wykorzystać?

Wnętrza, które nam się podobają i przykuwają naszą uwagę to wnętrza, w których coś się dzieje. Bez względu na styl w jakim urządzone jest nasze mieszkanie, drabina sprawdzi się w każdym miejscu.

Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co to dokładnie jest, czy perfekcyjnie skomponowany zestaw kolorów, czy mnogość różnych ale dopasowanych do siebie struktur i wzorów, czy też jeden element, który samym swoim istnieniem po prostu tworzy wnętrze. Jednym z takich ciekawych elementów, które mogą pojawić się w naszym wnętrzu jest… drabina.

czarny fotel, metalowa drabina, szara komoda, ozdobna grafika na ścianie, grafitowy regał z książkami

W zasadzie znana, częstokroć stosowana przy zabudowie wysokich biblioteczek, aby łatwiej było dostać cię do książek. Okazuje się jednak że drabiny i drabinki mogą być elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu.

drewniana drabina, drewniany stół, biała poduszka w czarne kropki

Ten ciekawy element możemy znaleźć np. na strychu w postaci starej drabiny malarskiej i jeśli nasze wnętrze utrzymane jest w stylistyce rustykalnej, vintage czy prowansalskiej wystarczy odpowiedni kolor farby i możemy stworzyć „mebel” , który będzie stojakiem na nasze doniczki z kwiatami. Drabina świetnie też sprawdzi się w łazience jako wieszak na ręczniki obok stylizowanej wanny.

Nie masz smykałki majsterkowicza? Drabinkę możesz kupić w Meble VOX, a do niej organizery, które z pewnością pomieszczą wszelkiego rodzaju szpargały i drobne rzeczy, których pełno w każdym domu.

Okazuje się zatem, że drabina doskonale się spisze w kuchni, łazience i jadalni jako wieszak nie tylko na ręczniki, ale i kubki. W przedpokoju zastąpi szafkę na buty. Drabina może też służyć nam po prostu jako element czysto dekoracyjny, pozwalający nam po prostu cieszyć się ciekawie wykorzystanym przedmiotem we wnętrzu.

drewniana drabina w łazience, biała wanna wolnostojąca, grafitowa podłoga

Bez względu na styl w jakim urządzone jest nasze mieszkanie drabina sprawdzi się w każdym miejscu.

Więcej inspiracji Meble Vox

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Meble
Zobacz więcej artykułów w kategorii Meble
Komentarze
Pracownia Gekon - swietny komentarz, usmialam sie :D Ale mozna te drabine przytwierdzic u gory, nawet zawiesic na hakach, a dol poprzez obciazenie powinien pozostac nieruchomy. Pozdrawiam :)
  • Dodano 4 lata temu