Czego szukasz?
Zobacz także
VOX
VOX
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Drabina we wnętrzu - jak ją wykorzystać?

Wnętrza, które nam się podobają i przykuwają naszą uwagę to wnętrza, w których coś się dzieje. Bez względu na styl w jakim urządzone jest nasze mieszkanie, drabina sprawdzi się w każdym miejscu.

Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego co to dokładnie jest, czy perfekcyjnie skomponowany zestaw kolorów, czy mnogość różnych ale dopasowanych do siebie struktur i wzorów, czy też jeden element, który samym swoim istnieniem po prostu tworzy wnętrze. Jednym z takich ciekawych elementów, które mogą pojawić się w naszym wnętrzu jest… drabina.

W zasadzie znana, częstokroć stosowana przy zabudowie wysokich biblioteczek, aby łatwiej było dostać cię do książek. Okazuje się jednak że drabiny i drabinki mogą być elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu.

Ten ciekawy element możemy znaleźć np. na strychu w postaci starej drabiny malarskiej i jeśli nasze wnętrze utrzymane jest w stylistyce rustykalnej, vintage czy prowansalskiej wystarczy odpowiedni kolor farby i możemy stworzyć „mebel” , który będzie stojakiem na nasze doniczki z kwiatami. Drabina świetnie też sprawdzi się w łazience jako wieszak na ręczniki obok stylizowanej wanny.

Nie masz smykałki majsterkowicza? Drabinkę możesz kupić w Meble VOX, a do niej organizery, które z pewnością pomieszczą wszelkiego rodzaju szpargały i drobne rzeczy, których pełno w każdym domu.

Okazuje się zatem, że drabina doskonale się spisze w kuchni, łazience i jadalni jako wieszak nie tylko na ręczniki, ale i kubki. W przedpokoju zastąpi szafkę na buty. Drabina może też służyć nam po prostu jako element czysto dekoracyjny, pozwalający nam po prostu cieszyć się ciekawie wykorzystanym przedmiotem we wnętrzu.

Bez względu na styl w jakim urządzone jest nasze mieszkanie drabina sprawdzi się w każdym miejscu.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności