Dekorując... postaw na kwiaty!

Wyobraźcie sobie ogród i relaks pod gorącym słońcem. W kołyszącym się między drzewami hamaku i towarzystwie niebieskiego nieba moglibyśmy przeleżeć cały dzień.

Szczególnie latem możemy sobie pozwolić na przyjemność odpoczywania na świeżym powietrzu wśród pięknej roślinności. Gdy za oknem pada deszcz lub jest po prostu zimno, prawdziwą odskocznię od szarej rzeczywistości znajdziemy w ścianach własnego domu. Otoczenie domowej zieleni zapewni nam spokój i chwilę wytchnienia.

kwiaty w domu, jakie kwiaty do domu, jak pielęgnować kwiaty domowe

Domowy ogród – to takie proste!

Domowy ogród urządzimy niemalże wszędzie. Niczym prawdziwi artyści możemy tworzyć wielobarwne dzieła przełamujące aranżacyjną nudę i chłodny minimalizm. W dekorowaniu kwiatami ogranicza nas bowiem jedynie wyobraźnia. Wystarczy dodać mocny akcent, aby wnętrze nabrało świeżego i radosnego wyrazu. Szczególnie wiosną możemy pozwolić sobie na kolorowe, kwiatowe szaleństwo w postaci żonkili, hiacyntów czy tulipanów. Na co dzień natomiast możemy cieszyć się zielonymi kreacjami niezależnie od pory roku.

Nieważne w jakim stylu urządziliśmy mieszkanie, rośliny są zawsze dobrym pomysłem na udekorowanie wnętrza. Warto dodać, że ponadczasowym i uniwersalnym. Puste parapety w naszych domach aż proszą się o zagospodarowanie i aranżacyjną kreatywność! Zielone ściany to doskonały sposób na stworzenie strefy relaksu w salonie i efektowną dekorację. Wertykalny ogród będzie idealnym wykończeniem eleganckich stylizacji. W kuchni uroku i przytulności dodadzą świeże, pachnące zioła. Na balkonie lub tarasie sprawdzi się bujna roślinność, która zasłoni nas przed ciekawskim wzrokiem przechodniów i sąsiadów. Stworzenie własnej, zielonej oazy nie jest zatem bardzo skomplikowane. Jedyne pytanie, które przychodzi nam do głowy brzmi: „jak o to wszystko zadbać?”. Nie mamy przecież aż tak dużo czasu!

kwiaty doniczkowe w domu, jak dbać o kwiaty w domu

Dlaczego HYDROBOX?

Warto pamiętać, że kwiaty, będące żywą dekoracją wnętrza czy ogrodu, zasługują na naszą wyjątkową troskę i uwagę. Aby cieszyć się nimi dłużej postawmy na rewolucyjne rozwiązanie, które ułatwi nam codzienną pielęgnację tych delikatnych dekorów. HYDROBOX pomoże nam utrzymać rośliny w doskonałej kondycji, a dodatkowo pozwoli na małe zapominalstwo. A gdy przyjdzie nam do głowy podróż lub spontaniczny weekend poza miastem nie musimy się martwić, że zostawiamy ulubiony domowy zielnik bez odpowiedniego nawadniania. Nic mu się nie stanie. W ogrodzie, na tarasie i balkonie rośliny również potrzebują naszej częstej interwencji. Szczególnie w upalne dni z trudem przychodzi nam zapewnianie roślinności wystarczającej ilości wody. Tutaj również sprawdzi się HYDROBOX. Ciekawi co to takiego? Kliknijcie i przekonajcie się sami!

REWOLUCJA W NAWADNIANIU ROŚLIN W DOMU I OGRODZIE

HYDROBOX co to takiego?

Marzycie o pięknym ogrodzie, ukwieconym balkonie lub bujnej roślinności w domowym zaciszu? Z pomocą przychodzi Hydrobox, dzięki któremu nie tylko zadbacie o nawodnienie roślin, ale i przyspieszycie ich wzrost! HYDROBOX to rewolucyjny produkt do nawadniania i pielęgnacji roślin. Pomaga przetrwać roślinom przy nasadzaniu i w okresie suszy oraz zauważalnie poprawia ich kondycję, przy jednoczesnym krótszym i rzadszym podlewaniu. Opatentowana technologia Hydrobox pozwala na magazynowanie większej ilości wody, niż przy dotychczas stosowanych rozwiązaniach. Dzięki specjalistycznemu superabsorbentowi, HYDROBOX zatrzymuje wodę w postaci stałej, a roślina pobiera ją kiedy potrzebuje, zgodnie ze swoimi potrzebami.

hydrobox, jak zapewnić wilgoć kwiatom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HYDROBOX występuje w 8 wariantach o różniej wielkości i kształcie. Każdy z nich dopasowany jest do innego rodzaju roślin – zarówno tych doniczkowych, jak i ogrodowych. Łatwo znajdziesz model odpowiedni dla swoich roślin. Kupując HYDROBOX, dobieraj jego rozmiar do średnicy doniczki i bryły korzeniowej rośliny.

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Dekoracje
Zobacz więcej artykułów w kategorii Dekoracje
Komentarze