Jak stworzyć zaczarowany świat w pokoju dziecka? Zobacz kolekcję Happy Animals Green!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą, niezwykle radosną i prawdziwie wiosenną kolekcję Happy Animals Green, której niepowtarzalny urok zachwyci nie tylko najmłodszych użytkowników ale również ich rodziców.

Kolekcja ma obecnie swój debiut w palecie Meblikowych mebli dla dzieci, jest dedykowana dla maluszków od niemowlaka do starszaka, zarówno dla dziewczynek jak również dla chłopców.

pokój dziecięcy w stylu dżungli, urban jungle, zielone dodatki w pokoju dziecka

Jej ponadczasowa tematyka powoduje, iż jest ona wciąż modna bowiem nie ma dziecka, które nie byłoby zauroczone przyjaźnią ze zwierzętami.

Wyjątkowe połączenie soczystej zieleni z wyrazistą grafiką podkreśloną grawerami na śnieżnobiałym tle nadaje meblom niezwykłych walorów estetycznych, cieszy oko świeżością kontrastów oraz radością uśmiechniętych zwierzątek. Pełne uroku i pozytywnej energii - zebra, małpka, żółwik, miś koala ,tukan, lew, lemur oraz kameleon zapraszają do nasyconego szczęściem świata uśmiechu i nieustającej zabawy. W tak urządzonym wnętrzu zarówno dziewczynki jak i chłopcy poczują magię dziecięcego świata pełnego błogiej beztroski, którego nie sposób opuszczać.

pokój dziecięcy w liście, meble ze zwierzętami, motyw zwierząt w pokoju dziecięcym

Szeroki wybór brył pomoże z powodzeniem urządzić Państwu nawet najbardziej niestandardowe wnętrza. Funkcjonalność mebli ułatwi zaaranżowanie nie tylko pięknego ale również praktycznego pomieszczenia, które dzięki nowatorskim rozwiązaniom może rosnąć razem z dzieckiem.

Zaokrąglone krawędzie, pasek zabezpieczający przed przewróceniem mebla, farba ekologiczna oraz cichy domyk, sprawią, iż maluszki będą całkowicie bezpieczne w swoich nowo urządzonych pokojach. Rodzice bez obaw będą mogli pozostawić pociechy w ich bajkowych wnętrzach i cieszyć się ich radością.

Happy Animals Green - Zaproś szczęście do swojego domu!

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Pokój dziecka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Pokój dziecka
Komentarze
aa ja znalazłam kolejne piękne meble - http://happybabies.pl/
  • Dodano 3 lata temu