Końcówka zimowej wyprzedaży do -74% ⏰
Czego szukasz?
Zobacz także
Franke
Franke
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Kuchnia pełna zapachów, smaków... i piękna

Kuchnia jest wyjątkowa. W pełnym zapachów i smaków miejscu z przyjemnością oddajemy się towarzyskim spotkaniom i rodzinnym rozmowom. Coraz większą wagę przywiązujemy do designu i nowoczesnych rozwiązań, których nie może zabraknąć w dzisiejszej aranżacyjnej rzeczywistości. Inteligentny dom to przyszłość, która jest na wyciągnięcie ręki.

Projektanci Franke wiedzą, że kuchnia działa na wszystkie zmysły. Kulinarne podróże po całym świecie przekonały ich, że mimo różnic kulturowych czy językowych, jedna rzecz jest wspólna dla wszystkich kultur – uwielbienie do pysznego jedzenia i kultywowania wspólnych posiłków. Gotowaniu poświęcamy mnóstwo czasu. Studiujemy wykwintne przepisy, poszukujemy nowych smaków i z radością oddajemy się eksperymentom. W doskonale zaprojektowanej kuchni jest to zdecydowanie prostsze i przyjemniejsze. Wszystkie rozwiązania dostępne w kuchniach Franke pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Ergonomiczne baterie oczyszczające wodę, wygodne nakładki na zlewozmywak ułatwiające mycie, okapy dyskretnie schowane w blacie to nie jedyne pomysły marki Franke. Doskonała kuchnia według Franke to innowacyjność i piękny design pasujący się do każdego wnętrza.

Nowe spojrzenie na kuchnię

Całe wyposażenie kuchni może być doskonałe w całym calu. Dzisiejsza kuchnia to pomieszczenie otwarte na salon i gości. To wizytówka domu, a jej wizytówką jest z kolei strefa wody, dlatego powinna wyróżniać się perfekcyjnym wyglądem. Zlewozmywak i bateria są duetem niezastąpionym w kuchennych anturażu. W ofercie Franke znajdziemy baterie KWC z linii SIN, które ozdobią niejedno wnętrze.

Baterie z najnowszej linii KWC SIN Semi-Pro, Pull-Out i Pull-Out Spray są niezwykle poręczne i stylowe. Ich ergonomiczne wzornictwo dopracowane jest do perfekcji, każdy łuk i profil jest uzasadniony, nie ma zbędnych detali i dekorów. Kształt korpusu baterii nawiązuje do opływowej formy butelki wina, nadając im wyrafinowanej elegancji.

Baterie wykończone są chromem. Wszystkie posiadają innowacyjną głowicę ceramiczną oraz ruchomą wylewkę o obrocie 360 stopni. Mieszacz można zamontować z lewej lub prawej strony.

Baterie SIN Semi-Pro oraz SIN Pull-Out Spray wyposażone zostały w niewidoczny aerator 'Neoperl Cache', z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN który ułatwia pozbycie się kamienia z wylewki. Mechanizm został zaprojektowany w taki sposób, aby podczas użycia baterii drobinki wapnia i kamienia, które osadzają się na sitku były wypychane z otworów. W momencie zatrzymania przepływu wody, dziurki automatycznie się zwężają.

Natomiast ruchoma wylewka SIN Semi-Pro posiada elastyczny wąż highflex®, który pomaga w myciu dużych naczyń i trudno dostępnych miejsc. Wykonany został w oparciu o technologię wielowarstwowego tworzywa. Wąż można łatwo wyginać podczas prac kuchennych, a w stanie spoczynku pozostaje stabilny i powraca do oryginalnego kształtu.

Gotowy na kulinarną podróż z Franke?

SIN Semi-Pro Bateria kuchenna jednodźwigniowa z ruchomą wylewką, która obraca się o 360 st. Posiada innowacyjną głowicę ceramiczną 25mm oraz niewidoczny perlator 'Neoperl Cache' z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN. Wyposażona została w opatentowaną wylewkę prysznica KWC highflex™.

SIN Pull-Out Bateria kuchenna jednodźwigniowa z wyciąganą wylewką, która obraca się o 360 st. Posiada innowacyjną głowicę ceramiczną 25mm oraz niewidoczny perlator 'Neoperl Cache'. Baterię wyposażono w zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku.

SIN Pull-Out Spray Bateria kuchenna jednodźwigniowa z wyciąganą wylewką, która obraca się o 360 st. Posiada innowacyjną głowicę ceramiczną 25mm oraz niewidoczny perlator 'Neoperl Cache' z elastycznym sitkiem KWC JETCLEAN. Bateria wyposażona została w zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności