Stwórz beztroski pokój marzeń. Weź udział w konkursie! cz.1

Spełnij marzenia swojego dziecka z Dulux EasyCare! Podpowiemy Ci, jak w prosty sposób przemienić pokój swojej pociechy! Wystarczy chwycić za pędzel, aby wykreować wnętrze kreatywne i pełne dziecięcej beztroski! A gdy stworzysz pokój marzeń, zrób zdjęcia i weź udział w konkursie. Pospiesz się, bo termin zgłoszeń mija 31 sierpnia!

>> Kliknij i zobacz szczegóły konkursu <<

Jeśli myślisz, że metamorfoza pokoju dziecięcego jest drogim i czasochłonnym przedsięwzięciem to się mylisz. Wystarczy odrobina chęci, szczypta wyobraźni i odpowiednie farby. Za pomocą koloru wyczarujesz pokój małej księżniczki i superdziecka, a to nie jedyne możliwości superwytrzymałej farby Dulux do zadań specjalnych. Pokój dziecka wymaga wyjątkowej troski i wytrzymałości. Szczególnie, że w kreatywnym pokoju może zdarzyć się wszystko. Wytrzymałe na szorowanie farby EasyCare są 10 razy bardziej odporne niż wymagają tego normy! Dzięki powłoce hydrofobowej odpychają wodę i zabrudzenia, dlatego idealnie sprawdzą się w dziecięcym królestwie. Pokój pomalowany specjalnym preparatem zachowa świeżość przez lata. W tym artykule przedstawiamy cztery pomysły na stworzenie pokoju dziecięcego, które możesz wykorzystać. Zobacz, jak krok po kroku przemienić pokój dziecka w pokój marzeń!

Zobacz siedem inspiracji Dulux na pokój dziecięcy
Zobacz siedem inspiracji Dulux na pokój dziecięcy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pokój wróżki pełen magii

Hokus pokus, czary mary – proszę Państwa, oto czary! Wiara w magię i bajkowy świat kształtuje i poszerza dziecięcą wyobraźnię. Jeśli twoja pociecha uwielbia czarować, fascynuje się magicznymi postaciami i uwielbia przebierać się za wróżkę zaczaruj jej pokój za pomocą farby. Aby stworzyć pełen przygód pokój dla dziecka wystarczy odrobina czasu, inwencji oraz odpowiednie produkty. W magicznej przestrzeni dziecko poczuje się wyjątkowo! Nie trzymaj się sztywnych ram. Róż możesz zastąpić ulubioną barwą dziecka – przyjemnym dla oka błękitem przypominającym niebo lub zielenią lasu.

>> Zobacz jak stworzyć pokój wróżki <<

Pokój dla marzyciela – z głową w chmurach

„Kto czyta, ten żyje dwa razy” – mówi mądre powiedzenie. Z tym zgodzą się pewnie wszyscy. Mały marzyciel przeżywa przygody bohaterów, podróżuje wraz z nimi i odkrywa dalekie krainy. Aby zapewnić dziecku odpowiednią atmosferę sprzyjającą marzycielstwu stwórz mu prywatną krainę wyobraźni. Idealnie zaaranżowany pokój małego książkowego mola sprawi, że będzie on błądzić w chmurach, a jego ciekawość nigdy nie zostanie zaspokojona. Pozwól mu marzyć, wymyślać niestworzone historie, snuć opowieści i tworzyć nowe, fantazyjne światy wraz z bohaterami ulubionych książek.

>> Zobacz jak stworzyć pokój dla marzyciela <<

Pokój dla superdziecka

W dzieciństwie wszyscy chcieliśmy zostać superbohaterami. Marzyliśmy o posiadaniu supermocy! Jeśli twoje dziecko uwielbia zabawy w superbohaterów zapewnij mu beztroskie dzieciństwo i przemaluj pokój na miejsce sprzyjające kreatywnej zabawie. Pamiętaj, że utrwalasz tym dobre wzorce. Superbohaterowie są dobrzy, odważni, szlachetni i pewni siebie. Nic dziwnego, że stanowią wzór dla każdego dziecka! Za pomocą intrygującej metropolii umożliwisz dziecku przeniknąć w świat niezwyciężonych postaci.

>> Zobacz jak stworzyć pokój dla superdziecka <<

Pokój podróżnika, czyli witaj przygodo!

Powiada się, że "podróże kształcą", nawet jeśli tylko w naszej głowie. Wyobraźnia to potężna siła, która kreuje nowe światy i ożywia postaci. Aby zapewnić dziecku pokój marzeń, pozwól mu na dalekie wojaże – chociażby tylko w wyobraźni. Przygoda czeka przecież tuż za rogiem! Jeśli odpowiednio pomalujesz pokój swojej pociechy, poczuje się w nim jak mały podróżnik, zdobywca i poszukiwacz. Zachęcaj dziecko do marzycielstwa, odkrywania, bawienia się w odkrywcę. Beztroski pokój zdecydowanie mu w tym pomoże.

>> Zobacz jak stworzyć pokój podróżnika <<

Zainspiruj się z Dulux

Mawia się, że „wyobraźnia nie zna granic”. Nieograniczone pokłady fantazji pozwolą rodzicom stworzyć pokój o jakim marzy każde dziecko. Wystarczy bardzo niewiele – parę ciekawych kolorów, pędzel i własnoręcznie wycięte szablony. Nie trzeba wydawać fortuny, aby stworzyć dziecku raj dla rozwijania pasji. Jeśli zastanawiasz się jaki kolor wybrać do dziecięcego królestwa sięgnij po tester koloru. >> Kliknij << Dulux EasyCare to paleta niezwykłych barw, które z łatwością odmienią niejedno wnętrze. Dodatkowo są idealne właśnie do dziecięcych pokoi – ściany łatwo wyczyścić, nie przywierają do nich plamy i szybko nie stracą na intensywności.

>> Zobacz więcej inspiracji na beztroski pokój marzeń <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Pokój dziecka
Zobacz więcej artykułów w kategorii Pokój dziecka
Komentarze

Zobacz więcej produktów