Idealne krzesła do Twojej jadalni już od 119zł 🤩
Cerrad
Cerrad
Opublikowany:  

Targi CERSAIE Bologna 2016

Zapraszamy na targi CERSAIE Bologna 2016

CERSAIE to jedne z największych targów płytek ceramicznych i sanitariatów, które wyznaczają najnowsze trendy w designie. Tegoroczna 34. edycja targów Cersaie odbędzie się w Bolonii w dniach 26-30 września 2016 r. Impreza ta, co roku przyciąga ponad kilkuset wystawców i kilkadziesiąt tysięcy odwiedzających. Cersaie są chętnie odwiedzane przez architektów i projektantów z całego świata. W tym międzynarodowym wydarzeniu udział biorą światowi liderzy w zakresie ceramiki i wyposażenia łazienek, w tegorocznej edycji targów Cerrad również przedstawi swoje nowości produktowe. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska B14 w hali 26, na targach CERSAIE zaprezentujemy szereg interesujących kolekcji płytek gresowych i klinkierowych, występujących w nowych formatach.

Zakładka dla inwestorów, architektów i projektantów

Stworzyliśmy zakładkę dla inwestorów, architektów, projektantów po to by mogli pobrać pełny zakres informacji technicznych naszego asortymentu (karty produktu, deklaracje właściwości użytkowych). Udostępniamy tam szereg inspiracji, naszych aranżacji wnętrz z płytkami Cerrad, każdy ma możliwość pobrania tekstur w JPG, a także bazę CAD DECOR, pokazujemy zdjęcia z naszych inwestycji. Architekci mają możliwość zamówienia wzornika (płytki imitujące drewno oraz beton). Zachęcamy wszystkich aby przesyłali projekty z wykorzystaniem płytek CERRAD.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności