Odkryj konsole do przedpokoju i salonu już od 199zł 👀
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Zuza Dominów
Zuza Dominów
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Poszukujemy najlepszych realizacji 2017 roku - pokaż swoje projekty!

Zrealizowałeś interesujący projekt, z którego jesteś dumy? Spełniłeś marzenia: pary kochającej podróże, singielki uwielbiającej gotować dla przyjaciół, miłośnika zwierząt, rodziny z dziećmi... Pochwal się efektami i zdobądź tytuł Wnętrza Roku 2017, Metamorfozy Roku 2017 lub Domu Roku 2017 przyznawany przez Homebook.pl, we współpracy z najbardziej opiniotwórczymi blogerkami wnętrzarskimi.

KATEGORIE KONKURSOWE

Wnętrza Roku 2017

Warunkiem wzięcia udziału w tej kategorii konkursowej jest zgłoszenie pracy konkursowej. Praca konkursowa to minimum 8 zdjęć, z których przynajmniej cztery powinny prezentować kolejno: kuchnię, salon, łazienkę i sypialnię.

Metamorfozy Roku 2017

Warunkiem wzięcia udziału w tej kategorii konkursowej jest zgłoszenie pracy konkursowej. Praca konkursowa to minimum 8 zdjęć, z których trzy powinny prezentować wnętrza przed dokonaniem modernizacji, kolejne 5 fotografii winny przedstawiać efekt finalny.

Domu Roku 2017

Warunkiem wzięcia udziału w tej kategorii konkursowej jest zgłoszenie pracy konkursowej. Praca konkursowa to minimum 8 wizualizacji lub zdjęć, z których cztery powinny prezentować bryłę budynku, a pozostałe wnętrza.

O KONKURSIE

KTO? Konkurs skierowany jest do profesjonalistów. Mogą w nim wziąć udział architekci/projektanci wnętrz oraz architekci domów.

KIEDY? Na wszystkie prace konkursowe czekamy od 15 grudnia 2017.

CO MOŻNA WYGRAĆ? Do laureatów każdej kategorii konkursowej powędruje voucher o wysokości 30 tys. złotych, na promocję pracowni na portalu Homebook.pl w 2018 roku. Nagrodzone prace zaprezentujemy również na stronie głównej i fanpage Homebooka oraz na blogach o tematyce wnętrzarskiej: Bajkowe Wnętrza, FORelements, HOUSE LOVES, Interiors Design Blog, My Full House, Szczypta Designu, wnetrznosci.com.

WARTO PAMIĘTAĆ: I. Każdą pracę konkursową należy dodać jako nowy projekt z dopiskiem „konkurs” w nazwie projektu. II. Do konkursu można zgłosić nieskończenie dużą ilość prac konkursowych.

KTO I JAK OCENIA? Podczas oceny prac konkursowych jury zwróci uwagę na:

  • design;

  • pomysłowość i kreatywność;

  • komplementarność rozwiązań:

  • ogólną estetykę wnętrz i domów oraz zamieszczonych zdjęć i wizualizacji.

Wyboru najlepszych realizacji dokonają:

Ewa Bojczuk / Homebook

Ewa Bojczuk / Homebook

Z branżą wyposażenia wnętrz związana od lat. Najpierw offline, przy organizacji konferencji dla architektów. Teraz już tylko online, na Homebook.pl. Z serwisem związana od momentu jego powstania. Miłośniczka "cytatów" i odwołań do popkultury we współczesnych wnętrzach, modzie i kulturze.

Ela Chudzicka i Mateusz Chołys / wnetrznosci.com

Ela Chudzicka i Mateusz Chołys / wnetrznosci.com

Jesteśmy parą, którą łączy pasja do pięknych wnętrz i mebli. Kochamy lata 60, podróże, jedzenie oraz fotografię. W wolnym czasie przerabiamy stare meble - najczęściej znalezione. Główną tematyką naszego bloga są wnętrza i wszystko co z nimi związane od wyposażenia poprzez nowości technologiczne. Nie boimy się burzyć, remontować, malować, przerabiać i urządzać.

Zuza Dominów / Homebook

Zuza Dominów / Homebook

Od 2003 związana z branżą wyposażenia wnętrz. Pracowała w magazynach wnętrzarskich, ale od 6 lat związała swoje życie z Internetem. Wielki fan realizacji i projektów polskich architektów/projektantów/designerów, zwolenniczka powrotu tradycyjnego rzemiosła oraz „drugiego” życia przedmiotów i budynków.

Marta Jagłowska / Bajkowe Wnętrza

Marta Jagłowska / Bajkowe Wnętrza

Zawodowo związana z branżą reklamową i marketingiem. Prywatnie miłośniczka pięknych wnętrz i oryginalnych projektów. Autorka znanego bloga wnętrzarskiego: Bajkowe Wnętrza, w którym prezentuje najciekawsze projekty i aranżacje oraz przybliża sylwetki designerów, którzy cenią nowoczesny wygląd i wysoką funkcjonalność wnętrz.

Dagmara Jakubczak / FORelements

Dagmara Jakubczak / FORelements

FORelements to strona o designie w szerokim ujęciu. To jego krytyka, filozofia, historia; także historia sztuki, targi, wydarzenia i miejsca odwiedzane podczas podróży. Publikuję też na YouTube, na kanale „Akademia Dagmary”, odkrywając niezwykłe obiekty, wydarzenia i zjawiska. Przekonuję – również podczas moich wykładów – że design jest wszędzie.

Ula Michalak / Interiors Design Blog

Ula Michalak / Interiors Design Blog

Inicjatorka i organizatorka Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich na Lodz Design Festival. Pomysłodawczyni Bloggers Zone na poznańskich targach Home Decor i Arena Design, gdzie wraz z grupą blogerek aranżuje autorską przestrzeń meblami i dodatkami z oferty wystawców. Promotorka amerykańskiego glamouru we wnętrzach. Nie boi się wyrafinowanych kolorów, kunsztownych dekoracji i wysublimowanych rozwiązań.

Magdalena Podgórska / Szczypta Designu

Magdalena Podgórska / Szczypta Designu

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Administracja. Ceniąca dobre wzornictwo, na bieżąco śledząca nowe trendy w aranżacji wnętrz. Szczególnie inspirują ją skandynawski design, prowadzi blog w tej tematyce www.szczyptadesignu.pl. W wolnym czasie jeździ konno oraz na rowerze.

Kasia Rutkowiak  /  My Full House

Kasia Rutkowiak / My Full House

Fotograf, stylistka wnętrz, autorka My Full House - jedynego autorskiego profesjonalnego bloga wnętrzarskiego o tematyce skandynawskiej w Polsce. Mama trójki dzieci, tworząca skandynawską oazę w Warszawie. Wielbicielka kawy, świeżych kwiatów i sushi. Duńskie "hygge" ma we krwi.

Karolina Zagrodzka  /  HOUSE  LOVES

Karolina Zagrodzka / HOUSE LOVES

Jestem projektantem wnętrz, inżynierem budownictwa, fotografem, kreatorem wizerunku i bloggerem prowadzącym jednego z najpopularniejszych blogów wnętrzarskich w Polsce. Moja multi-funkcjonalna praca, to moja pasja. Wnętrza jednak są moją największą fascynacją. Na blogu dzielę się wszystkim co przyciąga moje oko i serce, jednocześnie podchodząc do wielu kwestii w sposób racjonalny i funkcjonalny.


Inne artykuły w tej kategorii