Weź udział w konkursie tesa Powerstrips i wygraj gotówkę!

Jeżeli lubisz urządzać wnętrza, przygotowywać dekoracje i stosować praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się na co dzień, to ten konkurs jest dla Ciebie! Pokaż nam, jak wykorzystałeś produkty tesa i wygraj nawet 1000 zł!

Montaż z możliwością zdjęcia?

Jeszcze nie tak dawno mocowanie przedmiotów do ścian wiązało się z użyciem narzędzi, poświęceniem czasu i bałaganem, jaki pozostawał po zabawach z młotkiem lub wiertarką… To już jednak przeszłość! Produkty montażowe tesa Powerstrips® to uznana marka samoprzylepnych rozwiązań, które pozwolą Ci zamontować większość przedmiotów wieszanych zazwyczaj na gwoździu lub kołku. Największą zaletą plastrów i haczyków Powerstrips® jest fakt, iż można je bez problemu usunąć, nie pozostawiając śladów na ścianie, czy innej powierzchni, na której zostały użyte.

Zaprezentuj swoje wykorzystanie produktów Powerstrips® i wygraj 1000 zł lub 100 zł!

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

• Kup produkt z serii tesa Powerstrips® w okresie trwania konkursu (10.04 - 04.06)

• Zachowaj dowód zakupu (paragon)

• Wejdź na stronę www.tesa.pl/konkurs

• Wypełnij formularz zgłoszeniowy, załączając zdjęcie przedstawiające użycie produktu

Konkurs trwa 8 tygodni - od 10 kwietnia do 4 czerwca 2017 roku - każdego tygodnia nagrodzimy 21 osób, które prześlą najciekawsze zdjęcie (20 osób otrzyma 100 zł, a autor najlepszego zdjęcia 1000 zł)! Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.tesa.pl/konkurs oraz profilu tesa Polska na Facebooku.

Strona konkursowa
Facebook

Wykaż się pomysłowością i pokaż, w jaki sposób użyłeś plastrów i haczyków tesa®

Produkty tesa Powerstrips® stanowią idealny sposób na pewny montaż, a dzięki możliwości usunięcia bez śladów, stanowią świetne rozwiązanie przy realizacji wszelkich kreatywnych pomysłów. Wieszanie girland, mocowanie ozdób, porządkowanie przestrzeni - zastosowania plastrów i haczyków się nieskończone! Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia! Największą korzyścią, jest możliwość zdjęcia mocowanego przedmiotu - bez dziur, zniszczonej ściany i bałaganu. A kiedy ponownie zapragniesz coś zawiesić, możesz użyć nowego plastra montażowego - to szybkie, łatwe i praktyczne rozwiązanie.

Na asortyment Powerstrips® składają się plastry montażowe i haczyki samoprzylepne. Wśród rozwiązań samoprzylepnych tesa dostępne są produkty przeznaczone do mocowania nie tylko na ścianach, ale także na powierzchniach przezroczystych oraz w pomieszczeniach, w których występują warunki zwiększonej wilgotności - np. łazienkach. Dzięki temu możesz zamocować przedmiot prawie wszędzie. Plastry i haczyki tesa® sprawdzą się idealnie, kiedy zechcesz powiesić przybory kuchenne, ręczniki w łazience, ozdoby w salonie lub dziecięce prace plastyczne w pokoju Twojego malucha. Zastosowań jest tyle, ile tylko jesteś w stanie wymyślić!

Sprawdź, jakie korzyści daje… zdjęcie!

Asortyment tesa Powerstrips®

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Konkursy

Zobacz więcej artykułów w kategorii Konkursy

Komentarze
  1. .