Czego szukasz?
Zobacz także
Marideko przytulny dom
Marideko przytulny dom
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Jak zrobić samodzielnie dekoracje na piknik w ogrodzie - pomysł Marideko na letnie przyjęcie

Miłośnicy ogrodowych dekoracji dzielą się na tych zaplanowanych "pod linijkę" i tych podchodzących do tematu na luzie, często aranżując prowizoryczne, miłe dla oka kąciki plenerowe. Ja zdecydowanie odnajduję się bardziej w improwizacji.

Przydadzą się na pewno koce, chroniące od wiatru i chłodu wieczorami i wygodne miejsce do siedzenia. W naszym klimacie sprawdzają się idealnie meble z technorattanu, którym nie straszny deszcz lub tańsza wersja w postaci palety.

Hamaki rozwieszane na drzewach lub stojakach (jeśli ogrod nie posiada dużych drzew) daja niebywały klimat. Chorągiewki, łapacze snów, papierowe kule, lampiony lub girlandy żarówek nie tylko cieszą oko, ale i oświetlą idealnie przestrzeń wieczorem.

Zanim jednak przeprowadziliśmy sie do domu z ogrodem, urządziłam nam kącik na balkonie w bloku. Miejsce praktyczne i piękne...i dla każdego. To zwykły pompowany materac i wiele kocy i poduch. Materac może leżeć na balkonie cale lato bez obawy o deszcz, a gdy ma się ochotę poleżeć-wystarczy położyć dowolne koce i poduchy.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności