Salon w różnych o(d)słonach

Spośród wszystkich osłon okiennych żaluzje poziome pozwalają na swobodne ustawienie natężenia światła wpadającego do naszych pomieszczeń. Skutecznie chronią przed słońcem i są łatwe w utrzymaniu czystości. Idealnie sprawdzają się w salonach, a co najważniejsze doskonale komponują się z różnymi rodzajami podłóg, okien i mebli.

salon w stylu eklektycznym, szara sofa, złota lampa wisząca, żaluzje wewnętrzne, szklany stolik

Klasyczne drewno

Niezależnie od wystroju naszego salonu żaluzje drewniane stanowią idealne dopełnienie aranżowanych pomieszczeń. Dzięki dużej palecie barw bez problemu dopasujemy je do koloru mebli, ramy okna lub innych elementów wykończeniowych naszego wnętrza. Żaluzje drewniane łączą jednocześnie styl i elegancję. Cechuje je wysoka jakość i funkcjonalność, co zapewnia ich użytkownikom długotrwałą i komfortową obsługę. Wszystkie żaluzje drewniane wytwarzane są z egzotycznych gatunków drzew, dzięki czemu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Lamele są lekkie, dzięki czemu zapewnią nam wygodę podczas codziennego użytkowania. Dodatkowym atutem żaluzji jest naturalna struktura drewnianych lamel, co w połączeniu z refleksami świetlnymi, z pewnością zachwyci najbardziej wymagających użytkowników. Żaluzje drewniane nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Zmiotka do kurzu w zupełności wystarczy do utrzymania naszych żaluzji w czystości.

brązowe żaluzje wewnętrzne
>> Zobacz wszystkie żaluzje poziome ANWIS <<

Nowoczesne aluminium

Żaluzje aluminiowe poza swoim szerokim zastosowaniem w biurach i miejscach użytku publicznego, coraz częściej wybierane są do mieszkań i domów, jako element dekoracyjny wnętrza. Lamele żaluzji aluminiowych są zdecydowanie cieńsze od drewnianych; po całkowitym złożeniu żaluzja zajmuje niewielką część okna, pozwalając na przenikanie większej ilości światła bezpośrednio do pomieszczenia. Wybierając żaluzje aluminiowe ANWIS, otrzymamy do dyspozycji ponad 160 kolorów, które utworzą idealną ozdobę okna a co za tym idzie, naszego salonu. Decydując się na to rozwiązanie dostajemy do wyboru kilka interesujących wzorów: matowy, metaliczny lub perforowany drewnopodobny. Istnieje również możliwość połączenia taśmy aluminiowej z drewnianymi elementami wykończeniowymi, dzięki czemu uzyskujemy nieograniczone możliwości aranżacyjne. Żaluzje aluminiowe są również łatwe w czyszczeniu i nie wymagają stosowania specjalnych preparatów. Przy zamkniętych lamelach możemy wyczyścić jedną a następnie drugą stronę żaluzji, bez konieczności ich demontażu.

Egzotyczny bambus

Żaluzje bambusowe ANWIS to kolejna propozycja, którą powinniśmy rozważyć wybierając osłony okienne do naszego salonu. Podobnie jak żaluzje drewniane posiadają ciekawą naturalną strukturę, pełną różnorodnych odcieni i przebarwień. Z pewnością przypadnie ona do gustu osobom ceniącym oryginalność i elegancję. Lamele bambusowe są cieńsze od drewnianych, jednak nie tracą odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki szerokiej dostępności kolorów lamel oraz osprzętu żaluzji, jesteśmy w stanie idealnie dopasować ich kolorystykę do stolarki okiennej. Tak samo, jak w przypadków dwóch poprzednich systemów, żaluzje bambusowe nie sprawią nam problemów podczas sprzątania salonu.

>> ANWIS <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Salon
Zobacz więcej artykułów w kategorii Salon
Komentarze

Anonimowy użytkownik

Jeszcze lepiej wygladaja pionowe.
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

w biurze......
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

Z tym "łatwym utrzymaniem w czystości" tak bym nie przesadzała.
  • Dodano rok temu

Anonimowy użytkownik

No i jak otworzyć jedną połówkę drzwi balkonowych?
  • Dodano rok temu