Weekendowe okazje! Stoliki do -60% ☕
Czego szukasz?
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Najpiękniejsze projekty roku 2017

Minął kolejny rok, a wraz z nim przybyło na Homebooku.pl wiele wspaniałych realizacji i projektów. Po raz pierwszy jednak postanowiliśmy wraz z opiniotwórczymi blogami o tematyce wnętrzarskiej: FORelements, HOUSE LOVES, Interiors Design Blog, My Full House, Szczypta Designu, wnetrznosci.com nagrodzić te, które wyróżniły się: designem, pomysłowością i kreatywnością, komplementarnością rozwiązań oraz wpisały się w wysokie oczekiwania estetyczne. Zobaczcie jakie wnętrza, projekty domów oraz metamorfozy podbiły serca eksprtów i przyznano im tytuły: Wnętrze Roku 2017, Metamorfoza Roku 2017, Dom Roku 2017.Wnętrze Roku 2017

Wnętrze Roku 2017 jurorzy, na drodze głosowania, wytypowali z prawie 50 realizacji utrzymanych w różnorodnej stylistyce i charakterze. Oprócz LAUREATA kategorii, projektu stworzonego przez krakowski team: DOUBLE LOOK DESIGN, wysokie noty zdobyli również: EXTRAVAGANZA | WIESIA WARSZAWSKA, SAS WNĘTRZA I KUCHNIE, DOMAGAŁA DESIGN, SHOKO.DESIGN, REPUBLIKA ARCHITEKTURY, FORMEA STUDIO, FORMATIV. KASIA I MICHAŁ DUDKO, RACA ARCHITEKCI, SILKE INTERIORS, ARCHOMEGA BIURO ARCHITEKTONICZNE.

Laureat kategorii: DOUBLE LOOK DESIGN za projekt WILLA W KRAKOWIEWyróżnienia

SOPOT 12 / proj. wnętrza: EXTRAVAGANZA | WIESIA WARSZAWSKA

NADMORSKI APARTAMENT / proj. wnętrza: SAS WNĘTRZA I KUCHNIE

MIEJSKI STYL / proj. wnętrza: DOMAGAŁA DESIGN

WOODY ALL / proj. wnętrza: SHOKO.DESIGN

DOM NY / proj. wnętrza: REPUBLIKA ARCHITEKTURY

MIESZKANIE Z PASTELOWYMI AKCENTAMI / proj. wnętrza: FORMEA STUDIO

DOM W GDYNI 2017 / proj. wnętrza: FORMATIV. KASIA I MICHAŁ DUDKO

MIESZKANIE. GDAŃSK UL. JAGLANA / proj. wnętrza: RACA ARCHITEKCI

WARSZAWA PRAGA PÓŁNOC / proj. wnętrza: SILKE INTERIORS

MIESZKANIE Z KUCHNIĄ POD SCHODAMI / proj. wnętrza: ARCHOMEGA BIURO ARCHITEKTONICZNEMetamorfoza Roku 2017

Tytuł Metamorfoza Roku 2017 przyznany został za spektakularny "remont" budynku mieszkalno-gospodarczego z 1905 roku. Architekt Karolina Rutka-Głogocka, właścicielka pracowni KWADRATON, podjęła się przebudowy i zaprojektowała nowy układ funkcjonalny przy zachowaniu jak największej ilości oryginalnych elementów. Jury również doceniło metamorfozy przeprowadzone przez: MARIĘ JACHALSKĄ, OLĘ PASZKO.

Laureat kategorii: KWADRATON za projekt METAMORFOZA DOMU W GÓRACH ORLICKICHWyróżnienia

REWITALIZACJA WILLI / proj. metamorfozy: MARIA JACHALSKA

ŚWIATŁO I PRZESTRZEŃ NA 31M2 / proj. metamorfozy: OLA PASZKODom Roku 2017

Za najlepszy Dom Roku 2017 uznano projekt AMETYST II o powierzchni niespełna 84 m2, który jest w stanie wpisać się w potrzeby 4-osobowej rodziny. Uwagę jury wzbudziły również dwa nowoczesne projekty stworzone przez: LEMUR ARCHITEKCI, HOMEKONCEPT PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH.

Laureat kategorii: PRACOWNIA PROJEKTOWA DOBRE DOMY FLAK & ABRAMOWICZ za projekt domu AMETYST IIWyróżnienia

WILLA W TWARDOGÓRZE / proj. domu: LEMUR ARCHITEKCI

PROJEKT DOMU HOMEKONCEPT 51 / proj. domu: HOMEKONCEPT PROJEKTY DOMÓW NOWOCZESNYCH

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym i wyróżnionym pracowniom . Laureaci w poszczególnych kategorii: Wnętrze Roku 2017 DOUBLE LOOK DESIGN, Metamorfoza Roku 2017 KWADRATON, Dom Roku 2017 PRACOWNIA PROJEKTOWA DOBRE DOMY FLAK & ABRAMOWICZ otrzymują nagrody w postaci vouchera o wysokości 30 tys. złotych, na promocję pracowni na portalu Homebook.pl w 2018 roku. Forma oraz dokładny czas realizacji nagrody ustalony zostanie na drodze indywidualnych rozmów z LAUREATAMI. Do biur znajdujących się na szczycie zestawienia powędrują także odznaki Wnętrze Roku 2017 / Metamorfoza Roku 2017 / Dom Roku 2017 – szukajcie ich w profilach pracowni.


Inne artykuły w tej kategorii
 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności