⌛ Ostatni dzień promocji! CYBER MONDAY do -75%
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Wyniki konkursu - Metamorfoza kuchni

Konkurs METAMORFOZA KUCHNI dobiegł końca. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie w nim udziału. Doceniamy zaangażowanie wszystkich osób, które nadesłały zdjęcia prezentujące efekty przed i po remoncie najważniejszego pomieszczenia w Waszych domach i mieszkaniach.

Poniżej prezentujemy zwycięskie prace:

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranych za pośrednictwem wiadomości e-mail.

I miejsce

Autor: colorful-dreams

Niezwykle klimatyczna kuchnia, która powstała na istniejącej tkance. Wymagała od twórców dużej kreatywności, by przekształcić ciemne wnętrze w przytulne i urokliwe pomieszczenie, dodatkowe udekorowane zmieniającymi się wraz z sezonami dekoracjami.

II miejsce

Autor: Olga Drozd

Atrakcyjna metamorfoza kuchni, która kosztowała właścicieli jedynie 1000 zł. Projekt pokazuje, że przy niewielkim budżecie można zdziałać cuda. Przemalowanie mebli oraz płytek dało spektakularny efekt końcowy.

III miejsce

Autor: sarkka

Poddasze to miejsce często trudne w zagospodarowaniu. Tutaj właściciele postanowili, by w miejscu schowka powstała prawdziwa otwarta kuchnia. Wyzwaniem było zaprojektowanie kuchni, która pasowałaby stylem do drewnianych ścian. Aby zmniejszyć koszty remontu nie skorzystano z usług fachowców. Metamorfoza została przeprowadzona przez samych właścicieli, a efekt jest naprawdę oryginalny.

Wyróżnienie - nagroda publiczności!

Autor: PannaAnnaa


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności