Produkty Homla od dziś na Homebook – zobacz ofertę!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl Homebook.pl
Opublikowany:  

Odwiedź Targi Mieszkań i Domów w Warszawie i we Wrocławiu

Przekonaj się co w swojej najnowszej ofercie ma do zaproponowania największa impreza targowa dedykowana szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości. Targi we Wrocławiu i w Warszawie organizowane są w tym samym czasie, tj. od 6 do 7 października. Organizatorem targów jest Nowy Adres S.A. doświadczony dostawca kompleksowych i profesjonalnych narzędzi dla rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.

Bogata oferta wystawców, promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty czekające na odwiedzających targi oraz możliwość zapoznania się z premierowymi inwestycjami to tylko początek ofert dla odwiedzających targi. W tegorocznej edycji targów udział wezmą najważniejsi deweloperzy wraz ze swoimi inwestycjami działający na rynku wrocławskim i warszawskim.

Oprócz przeglądu zaproponowanego bogatego asortymentu deweloperskiego na zwiedzających będzie czekać strefa seminariów i porad. Do dyspozycji będą eksperci z zakresu finansów, najmu i zakupu. Dodatkowo na zainteresowanych czekać będzie bezpłatna konsultacja z Kasią Orwat DESIGN, projektantką wnętrz, ekspertką Homebook.pl. Podczas piętnastominutowych konsultacji będzie można dowiedzieć się jak zmienić wnętrze na bardziej funkcjonalne i nadać nowy charakter wnętrzu przez zmianę koloru ścian czy materiałów.

W czasie gdy rodzice będą zajęci poszukiwaniem nowego mieszkania, najmłodsi ciekawie spędzą czas na placu zabaw z malowaniem twarzy, kącikiem plastycznym i zabawami sportowo – edukacyjnymi.

Rodziny mogą liczyć na udogodnienia, m.in. bilet rodzinny w cenie 20 zł ( dla dwóch osób dorosłych, dzieci do 18 r.ż. pod opieką dorosłych mają wstęp bezpłatny). Bilety w kasach będą kosztowały 15 zł, e – bilety w cenie 7 zł są już dostępne na stronie https://www.mieszkaniowi.pl/.

Targi Mieszkań i Domów – Wrocław

• 06 – 07 październik 2018

• sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

• Hala Stulecia

• ul. Wystawowa 1

Targi Mieszkań i Domów - Warszawa

• 06 – 07 październik 2018

• sobota i niedziela, godz. 10:00–17:00

• EXPO XXI

• Ul. Prądzyńskiego 12/14


Inne artykuły w tej kategorii