Drzwi wejściowe nie muszą być nudne! Poznaj drzwi inspirowane francuską ulicą

Drzwi wejściowe pełnią wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim chronią przed chłodem, hałasem i intruzami. Zapewniają domownikom bezpieczeństwo i stanowią bramę, która oddziela prywatną przestrzeń od świata zewnętrznego. Nie podejmujmy więc decyzji o ich zakupie pochopnie – upewnijmy się, że drzwi spełnią zarówno nasze wymagania praktyczne, jak i estetyczne. W końcu każde drzwi wejściowe odgrywają także istotną rolę reprezentacyjną – powinny pasować do elewacji budynku i charakteru naszego domu.

Z pewnością drzwi wejściowe muszą wyróżniać się świetną termoizolacyjnością, dobrymi parametrami antywłamaniowymi oraz zapewniać lokatorom ochronę przed hałasami dochodzącymi z zewnątrz. Jednak czy drzwi wejściowe mogą łączyć solidność i funkcjonalność z atrakcyjnym designem? Producenci i inwestorzy przyzwyczaili nas do drzwi nijakich – zupełnie bez wyrazu. Wystarczy przyjrzeć się polskim ulicom – wszystkie drzwi prezentują się podobnie – mają ciemne, smutne kolory i tę samą, tradycyjną formę. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w niektórych europejskich krajach np. we Francji. Paryskie uliczki, zabytkowe kamienice i malownicze domki stały się inspiracją dla marki Vetrex – producenta stolarki klasy premium,do stworzenia nowoczesnej i rewolucyjnej kolekcji drzwi wejściowych.

czerwone drzwi wejściowe

Paryski szyk

Coraz więcej uwagi poświęcamy nie tylko aranżacji domowego wnętrza, ale także elewacji i stolarce. Znacznie częściej sięgamy po odważne kolory, nietypowe materiały i intrygujące połączenia. Chcemy, żeby otaczająca nas przestrzeń wyróżniała się na tle innych, była unikalna, niepowtarzalna – po prostu nasza. Podróże, otwartość na nowe trendy i zmiany zaowocowała powstaniem wyjątkowej kolekcji drzwi marki Vetrex – inspirowanej Francją.Jej architekturą, atmosferą i wielokulturowością. Producent zadbał, aby drzwi wejściowe dostępne w kolekcji zachwycały nie tylko designem, ale także funkcjonalnością. W ofercie znajdziemy 6 linii – każda jest inna i każdej przyświeca motto. To, co je łączy to niebanalne wzornictwo, najlepsze materiały, przemyślane zestawienia i duża elastyczność – to my decydujemy o rodzaju wykończenia skrzydła, jego kolorze, podchwytach i klamkach. Zapraszamy na spacer po francuskich uliczkach!

Drzwi Symétrie Premium

Drzwiom wejściowym Symétrie Premium przyświeca hasło „dobre połączenia”. Ta wysmakowana linia z pewnością zachwyci miłośników nowoczesnego designu, którzy śledzą trendy i lubią być na bieżąco. Do wyboru są 4 modele, które różnią się dekorami i szkleniem. Do dyspozycji mamy również bogatą paletę barw, w której znajdują się zarówno klasyczne odcienie, jak i śmiałe, niecodzienne tony - ciemna zieleń, purpurowa czerwień i błękit. Drzwi Symétrie Premium perfekcyjnie podkreślą nowoczesną bryłę budynku, zapewniając nam jednocześnie poczucie bezpieczeństwa i świetnie właściwości termoizolacyjne.

zielone drzwi wejściowe

Drzwi Unique Premium

To idealne drzwi dla osób kreatywnych, amatorów miękkich, fantazyjnych linii. Drzwiom Unique Premium przypisano hasło „odważne zestawienia”, które celnie oddaje charakter tego modelu. Do wyboru mamy nie tylko różne kolory skrzydeł, ale także przeszklenia –przeźroczyste, refleksyjne, piaskowe oraz decormat. Wszystko po to, aby drzwi spełniały oczekiwania domowników i jak najlepiej pasowały do bryły budynku.

Zobacz ofertę drzwi PREMIUM marki VETREX >>

Drzwi Essence Premium

„Naturalne inspiracje” – to hasło przewodnie drzwi Essence Premium, które w pełni oddaje ich ducha. Drzwi Essence Premium wyróżniają się minimalistycznym designem i subtelnymi zdobieniami, które nawiązują do świata natury. Fantastycznie wpiszą się w nowoczesną, skandynawską i klasyczną bryłę domu. Przypadną do gustu przede wszystkim wielbicielom wyrafinowanej prostoty, którzy szukają drzwi o wyjątkowym, lecz delikatnym wzornictwie. Takich, które nie zdominują przestrzeni, a staną się jej idealnym dopełnieniem.

szare drzwi wejściowe

Drzwi Lune Premium

Kolejne drzwi z niezwykłej kolekcji marki Vetrex to skrzydła Lune Premium – „poruszające kierunki”. Ta elegancka linia oferuje aż sześć modeli do wyboru – zarówno ze szkleniami i dekorami, jak i bez nich. To kolejna linia, w której to my decydujemy o ostatecznym wyglądzie drzwi– o ich kolorze, wykończeniu i klamce. Pamiętajmy, że choć klamka może wydawać się zupełnie niepozornym detalem, to tak naprawdę stanowi istotną nie tylko z punktu widzenia komfortu użytkowania, ale i estetyki, kropkę nad „i”. Jest jak biżuteria, która potrafi wydobyć charakter całej stylizacji. Dlatego zawsze starannie wybierajmy klamkę – zwróćmy uwagę na jej odcień, formę i długość.

zielone drzwi wejściowe

Drzwi Saveur Premium

„W ciągu dnia” – to hasło przewodnie wyjątkowej serii, dzięki której wnętrze naszego domu będzie jeszcze lepiej doświetlone. Drzwi Saveur Premium stawiają na wąskie, długie przeszklenia, które spełniają funkcję estetyczną i praktyczną. Dopełnieniem skrzydła jest smukła, geometryczna klamka, która znakomicie podkreśla stonowane, szykowne i nieco powściągliwe wzornictwo drzwi Saveur Premium.

szare drzwi wejściowe

Drzwi Linéarité Premium

Ostatni model w kolekcji to zjawiskowe drzwi Linéarité Premium, którym przypisane zostało motto „nieoczekiwane dopasowanie”. Ten najbardziej klasyczny ze wszystkich modeli jest też najbardziej uniwersalny – zda egzamin w domach tradycyjnych, wiejskich, nowoczesnych i skandynawskich. Charakteru dodają mu tłoczenia, które przywołują skojarzenia z francuską i angielską zabudową. Aby podkreślić wyjątkowość drzwi Linéarité Premium warto śmiało podejść do kwestii kolorystyki i postawić na intensywne barwy takie jak modna magenta, jasna zieleń oraz odcienie niebieskiego lub czerwonego. To znakomita opcja dla wielbicieli kolorów, którzy pragną ożywić swój dom i przywołać urok francuskich kamienic.

różowe drzwi wejściowe do domu, kolorowe drzwi wejściowe

Kolekcja Drzwi Premium Vetrex odważnie przełamuje utarte schematy i wyznacza nowe ścieżki. Skierowana jest do osób, które śledzą wnętrzarskie nowinki i liczą na niepowtarzalny efekt. W ofercie znajdziemy drzwi, które zachwycają wzornictwem, wykończeniem i funkcjonalnością. Wszystkie dostępne w kolekcji drzwi wykonane są z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół – mają właściwości antywłamaniowe, termoizolacyjne i chronią przed hałasem. Nie znajdziemy tutaj dróg na skróty i kompromisów – drzwi Premium Vetrex perfekcyjnie łączą atrakcyjny design z walorami praktycznymi.

>> VETREX <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze