✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
MAXlight
MAXlight
Opublikowany:  

Designerska lampa – jeden element, który odmieni Twoje wnętrze!

Czy jedna rzecz może zmienić wszystko? Kto choć raz remontował swój dom, ten wie, że to wymaga pieniędzy, czasu, energii. Czy tak jednak musi być zawsze? A gdyby tak odmienić swoje wnętrze, bez wysiłku, wprowadzając do niego jeden element, który zachwyci? Lampa Geometric marki MAXLIGHT sprawi, że spojrzycie na swój salon, swoją jadalnię na nowo.

O idei powstania tej lampy, jej zaletach opowiada Katarzyna Kurleto – kreator marki MAXLIGHT:

- Skąd pomysł na akurat taką formę lampy?

- Źródłem pomysłu są nasi klienci, projektanci, architekci. Mam z nimi codzienny, bezpośredni kontakt, dzięki temu mogę poznawać ich potrzeby. Ta lampa wynika wprost z tego, czego oczekują. Wystarczyło uważnie ich słuchać i zrozumieć. Dlatego zależało mi na tym, żeby stworzyć coś co będzie nowoczesne, ale nie – minimalistyczne. Element, który będzie miał zdolność skupienia na sobie uwagi.

- Pomysł okazał się być trafiony…

- Tak! Tak, nasi klienci o tym zdecydowali - od 6 tygodni Geometric jest naszym najlepiej sprzedającym się produktem. A wyróżnienie „Dobry Design 2019” w kategorii "Przestrzeń pokoju dziennego", przyznany przez profesjonalistów, jest miłym potwierdzeniem tego, co o naszej lampie myślą kupujący.

- Co Pani zdaniem jest największą zaletą tego produktu?

- Ta lampa w prosty sposób zmienia wnętrze. Można nią kreować zupełnie inną przestrzeń.

Geometric P0271 lampa wisząca czarna

Geometric P0271 lampa wisząca czarna

4778 zł
Geometric P0272 lampa wisząca biała

Geometric P0272 lampa wisząca biała

4778 zł

- W lampie tej zastosowaliście zintegrowane diody LED - niektórzy klienci obawiają się takich rozwiązań, zastanawiają się czy będą musieli wymienić całą lampę, gdy skończy się żywotność diod.

- Znam te obawy. Często klienci zadają mi takie pytania, dlatego w tej lampie zastosowaliśmy technologię, która znacząco przedłuża jej trwałość. Żywotność lampy Geometric jest kilkakrotnie dłuższa niż produktów starszej generacji. Użyliśmy w niej systemu diod LED, które potrafią świecić, bez wyraźnej utraty jasności, około 50.000 godzin. W pokojach dziennych używamy oświetlenia średnio przez 5 godzin w ciągu doby, więc lampy Geometric mogą być użytkowane nawet przez ponad 25 lat.


Inne artykuły w tej kategorii