Zmień swoje wnętrze z VOX i wygraj metamorfozę za 30 000 zł 🏆
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Porta Drzwi
Porta Drzwi
Opublikowany:  

O!TwórzMieszkanie – poznaj wyjątkowe jury konkursu Porta!

Piękne mieszkanie dla jednych oznacza eklektyczną mieszankę. Innym kojarzy się z surową geometrią, oszczędnym minimalizmem czy przytulnością rodem ze Skandynawii, gdzie miękkie pledy i aromatyczne świece zapraszają do błogiego relaksu. Te różne definicje łączą pasja tworzenia, przywiązanie do detalu oraz charakter wyrażający osobowość mieszkańców. To przestrzeń z „duszą”! Tego właśnie szukać będą jurorzy konkursu „O!Twórz Mieszkanie” z Porta Drzwi.

Akcja „O!Twórz Mieszkanie” rusza już 11 stycznia 2019 roku. W gronie jury zasiadają specjaliści i znawcy designu, którzy nie boją się odważnych połączeń, cenią estetyczny miszmasz, a także sięgają po funkcjonalność oraz praktyczne zestawienia. To ludzie, dla których aranżacja wnętrz jest nie tylko pracą, lecz także pasją i inspirującą przyjemnością. Kim są Iwona Ławecka-Marczewska, Anna Poprawska oraz Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska? Jakich projektów szukają?

Iwona Ławecka-Marczewska – redaktor naczelna miesięcznika „Dobre Wnętrze”. Od wielu lat związana z designem. Pisze o architekturze, wzornictwie, sztuce, rzemiośle. Przybliża czytelnikom najnowsze trendy, zaraża miłością do piękna, inspiruje. Prywatnie mama dwóch córek, właścicielka wyżła, miłośniczka aktywności oraz literatury. W projektach szukać będzie przede wszystkim ludzi – ich historii, charakteru i zainteresowań – bo to oni tworzą klimat mieszkania.

Anna Poprawska – architekt wnętrz oraz Brand & Product Marketing Director Homebook.pl. Redaktor naczelna corocznego wydania albumu Homebook Design. Od dziecka zafascynowana projektowaniem i tworzeniem niebanalnych aranżacji. Miłośniczka dalekich podróży, jogi i sztuki. Stawia na eklektyzm i wyrażanie siebie. Ceni indywidualne podejście do urządzania – i tego też będzie szukać w zgłoszeniach: oryginalności, temperamentu oraz odważnych kombinacji, które odzwierciedlą osobowość mieszkańców.

Beata Kwiatkowska i Joanna Real-Studzińska – twórczynie najpopularniejszego bloga o tematyce wnętrzarskiej MakeHomeEasier.pl. Projektują wnętrza prywatne i komercyjne. Beata kocha spędzać czas z rodziną, uwielbia swoje dwa psy, a w wolnych chwilach jeździ na nartach. W urządzaniu stawia na prostotę i minimalizm. Szuka funkcjonalnych, ale i oryginalnych rozwiązań. Asia z kolei spełnia swoje marzenia, jeździ konno i odpoczywa na łonie przyrody. W pracy kieruje się sercem, wybiera umiejętne połączenia „starego” z „nowym”, preferuje eklektyzm z domieszką praktyczności.


Inne artykuły w tej kategorii