O!Twórz mieszkanie – komentuj zgłoszenia i wygrywaj atrakcyjne nagrody!

Jesteś estetą i kochasz piękne wnętrza? Przeczesujesz internet w poszukiwaniu wnętrzarskich inspiracji? Lubisz udzielać się w sieci? Mamy dla Ciebie coś specjalnego! Marka Porta Drzwi, organizator akcji „O!Twórz Mieszkanie” zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 10 nagród o wartości 500 zł! Co trzeba zrobić, by wygrać? O tym poniżej.

Czas na zgłoszenie do udziału w akcji „O!Twórz Mieszkanie” już minął, mamy jednak coś, co umili oczekiwanie na werdykt naszego jury! Do konkursu zgłoszonych zostało ponad 1000 unikatowych, wyjątkowych i niezwykle inspirujących domów i mieszkań. W puli przepięknych wnętrz znalazły się salony, sypialnie, łazienki, kuchnie i pokoje dziecięce, a każda fotografia zbliżyła nas do poznania zamieszkującej je rodziny. Wśród tak wielu wnętrz odkryliśmy najróżniejsze kierunki aranżacyjne – od przytulnego stylu skandynawskiego, przez romantyczną Prowansję, szalony eklektyzm, oszczędny minimalizm, styl nowoczesny, klasyczny czy glamour, aż po przestrzenie inspirowane surowym stylem industrialnym.

Dziś, przeglądając galerię zgłoszeń, możemy powiedzieć, jak mieszkają Polacy – niebanalnie, oryginalnie, komfortowo i po prostu pięknie! Zanim wybierzemy najpiękniejsze mieszkanie, zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez markę Porta Drzwi i partnerów akcji „O!Twórz Mieszkanie” – do wygrania są atrakcyjne nagrody, a jedyne, co musisz zrobić, by wygrać to napisać komentarz! Gdzie? Wejdź na stronę akcji „O!Twórz Mieszkanie”, zobacz wyjątkowe wnętrza z galerii zgłoszeń i wybierz projekt, który skradł Twoje serce. Opisz, dlaczego Ci się podoba, co Cię w nim urzekło oraz które drzwi z Top Kolekcji Porta najbardziej do niego pasują.

Może to właśnie Twój komentarz zostanie zauważony? Zobacz zgłoszenia uczestników, komentuj i wygrywaj!

>> WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE <<

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Konkursy
Zobacz więcej artykułów w kategorii Konkursy
Komentarze