Nowoczesny sposób na wybór osłon okiennych – pobierz bezpłatną aplikację i zobacz jakie to proste!

Wybór odpowiedniej osłony okiennej to niełatwa sprawa – idealna powinna być nie tylko funkcjonalna, ale również perfekcyjnie dopasowana do stylu naszego mieszkania. Żaluzje fasadowe, drewniane, a może modne plisy? Wybór jest tak szeroki, że czasami trudno stwierdzić, jakie osłony będą prezentowały się najlepiej na naszych oknach. Dziś, by to sprawdzić, wystarczy sięgnąć po telefon z aplikacją mobilną Anwis Home, która wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość, nakłada wirtualny projekt na skanowany obszar okna. To świetny sposób, by znaleźć idealnie dopasowane osłony okienne i to bez wychodzenia z domu. Jak to działa?

żaluzje plisowane

Wybierz osłony okienne korzystając z rozszerzonej rzeczywistości

Nie musimy już dłużej zastanawiać się, jak nasze wymarzone przesłony okienne prezentowałyby się na oknach – wystarczy, że skorzystamy z nowej aplikacji Anwis Home, a od razu zobaczymy efekty! Z jej pomocą wybierzemy rodzaj osłony, osprzęt oraz kolorystykę, a modele wszystkich produktów możemy obejrzeć z każdej strony, ponieważ wykonane zostały w technologii 3D. Rozszerzona rzeczywistość (AR) perfekcyjnie odwzorowuje wygląd systemów osłonowych i pozwala szybko przetestować sposób sterowania: podnosić je, opuszczać, a w przypadku żaluzji poziomych także zmieniać kąt nachylenia lamel, a to z pewnością pomoże nam podjąć odpowiednią decyzję!

żaluzje plisowane
>> Pobierz aplikację ANWIS HOME <<

Te możliwości sprawiają, że aplikacja Anwis Home doskonale odzwierciedla wygląd i funkcjonalność zainstalowanej w oknie osłony. Dzięki niej możemy w łatwy sposób sprawdzić, jak poszczególne rozwiązania prezentują się w danej przestrzeni – zarówno w środku, jak i zewnątrz. To świetne rozwiązanie dla niezdecydowanych i dla wszystkich osób, które chcą, by osłony okienne idealnie pasowały do stylu domowej przestrzeni. Menu aplikacji Anwis Home jest intuicyjne, co sprawia, że każdy z łatwością poradzi sobie z projektowaniem własnych osłon przy pomocy wirtualnej rzeczywistości.

Od wizualizacji do realizacji – jakie możliwości zapewnia aplikacja?

Wybraliśmy już swoją wymarzoną osłonę okienną i sprawdziliśmy, jak prezentuje się na naszym oknie. Co dalej? To proste, aplikacja samodzielnie zmierzy rozmiar wizualizowanej osłony, a po zapisaniu projektu wymiary będą widoczne w opisie zdjęcia. A wszystko to bez kłopotliwego biegania z metrówką, ołówkiem i kartką papieru – łatwo, szybko i wygodnie. Przygotowaną wizualizację możemy następnie przesłać poprzez wiadomość MMS, a nawet udostępnić na Facebooku czy Instagramie.

Dodatkowo **aplikacja Anwis Home** umożliwia przejście na stronę producenta, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne inform ...

Dodatkowo aplikacja Anwis Home umożliwia przejście na stronę producenta, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne informacje, dotyczące interesujących nas osłon okiennych. Jeśli zdecydujemy się na zakup osłony z naszego projektu, możemy od razu przystąpić do realizacji.

Program pozwala na bezpośrednie przejście do mapy partnerów handlowych ANWIS, skąd można przesłać gotowy projekt do wybranego salonu sprzedaży. Na podstawie dostarczonych materiałów profesjonalny doradca przygotuje dla nas indywidualną ofertę handlową.

Dlaczego warto skorzystać z aplikacji Anwis Home? Oto szybki przegląd najważniejszych zalet:

  • Jest prosta i intuicyjna w obsłudze,

  • zajmuje niewiele pamięci urządzenia,

  • umożliwia przetestowanie sposobu sterowania osłoną,

  • pozwala zapoznać się z wiernym odwzorowaniem produktu wraz ze wszystkimi detalami (technologia 3D),

  • wizualizuje najpopularniejsze systemy osłon wewnętrznych i zewnętrznych (żaluzje drewniane, plisowane i fasadowe),

  • mierzy wymiary zaprojektowanej osłony i pozwala na zapisanie wizualizacji w pamięci urządzenia,

  • ułatwia realizację projektu, umożliwiając jego bezpośrednie przesłanie do wybranego salonu sprzedaży ANWIS.

Wybór odpowiednich osłon okiennych nie jest łatwy. Różne materiały, sposoby sterowania i funkcjonalności mogą zawrócić w głowie, a efekt nie zawsze bywa taki, jakiego oczekiwaliśmy. By zaoszczędzić sobie czasu na żmudnych poszukiwaniach, warto skorzystać z uroków wirtualnej rzeczywistości i pobrać aplikację Anwis Home. Z jej pomocą szybko sprawdzimy, jak poszczególne osłony wyglądają na naszym oknie – przymierzajmy, aranżujmy i bawmy się swobodą wyboru, a rezultaty z pewnością będą fenomenalne!

>> ANWIS <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Produkty
Zobacz więcej artykułów w kategorii Produkty
Komentarze