Szukasz idealnych drzwi? #Kupujzdomu i czuj się bezpiecznie z Programem Ochrony Kupujących

Szukasz drzwi do swojego domu lub mieszkania, ale wyjątkowa sytuacja, w której się znaleźliśmy, sprawia, że nie czujesz się bezpiecznie dokonując zakupów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! PORTA DRZWI to marka, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, znajdziesz wśród nich rozmaite modele w najróżniejszych stylach – jeśli chcesz kupić piękne drzwi, to z pewnością już o tym wiesz. To jednak nie wszystko, Porta zapewnia swoim klientom najwyższy komfort zakupów oraz poczucie bezpieczeństwa. W ramach akcji #kupujzdomu gwarantuje pełne wsparcie sprzedażowe zarówno w tematach dotyczących produktów, jak i rekomendowanych salonów sprzedaży. By uzyskać niezbędne odpowiedzi, wystarczy skonsultować się z ekspertami pod numerem telefonu: 58 58 58 056.

drzwi z podwyższoną ościeżnicą

W obecnej sytuacji epidemiologicznej wiele osób ma dziś wątpliwości co do dokonywania zakupów elementów wyposażenia domu z obawy przed niepowodzeniem. Ci natomiast, którzy już zakupu dokonali, często boją się, że z powodu stanu gospodarczego w kraju nie dojdzie do realizacji złożonego zamówienia. Naprzeciw tym obawom wyszła PORTA, wprowadzając jako pierwsze takie rozwiązanie w branży, Program Ochrony Kupujących. Chroni on klientów przy realizacji zamówienia wymarzonych drzwi .

Na czym polega Program Ochrony Kupujących PORTA?

Program Ochrony Kupujących zapewnia ochronę każdemu, kto zdecyduje się na zakup drzwi PORTA w dowolnym salonie sprzedaży. To wyjątkowe rozwiązanie gwarantuje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że Twoje zamówienie zostanie sfinalizowane, a wybrane drzwi zostaną bezproblemowo dostarczone pod wybrany adres. Program jest skierowany przede wszystkim do osób, które zamówiły drzwi w dowolnym sklepie partnerskim marki PORTA DRZWI, jednak nie otrzymały zakupionych produktów – z powodu zawieszenia działalności przez sprzedawcę lub w sytuacji, gdy realizacja zamówienia nie mogła być przez niego kontynuowana z powodów związanych z epidemią. PORTA zachęca przy tym swoich klientów, by wybierali rekomendowane punkty sprzedaży – pełna lista znajduje się na stronie producenta.

Dowiedz się więcej o Programie Ochrony Kupujących PORTA>>

W takiej sytuacji wystarczy wypełnić prosty formularz dostępny na stronie internetowej PORTA DRZWI. Wniosek zostanie rozpatrzony przez Rzecznika Klienta Porta, który w przeciągu 10 dni skontaktuje się z Tobą i przedstawi najlepsze rozwiązanie problemu. To natomiast pozwoli na bezpieczną realizację każdego zamówienia na korzystnych warunkach.

Wówczas wystarczy już tylko czekać na dostawę wybranych drzwi do domu lub do wybranego punktu sprzedaży!

drzwi ukryte bez ościeżnicy

W ramach akcji #kupujzdomu możesz również skontaktować się ze specjalistami marki PORTA DRZWI w sytuacji, kiedy wybrany przez Ciebie salon sprzedaży jest niedostępny lub kontakt z nim jest utrudniony. Eksperci nie tylko odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania i rozwieją wątpliwości związane z zakupem drzwi, ale również podadzą adres oraz kontakt do sprzedawcy, który sfinalizuje zamówienie.

Bezpieczny montaż

Z marką PORTA DRZWI bezpieczne są nie tylko zakupy, ale i montaż drzwi. Firma montażowa w pierwszej kolejności odbywa rozmowę telefoniczną z klientem, tak aby dopasować dla niego najbardziej dogodny termin i aby zapewnić mu jak największe bezpieczeństwo. W przypadku, gdy w domu, w którym mają być zakładane drzwi, znajduje się osoba na kwarantannie – dzień montażu można przełożyć na dowolny termin.

Pracownicy firmy przeprowadzającej montaż zostali też odpowiednio przeszkoleni oraz zaopatrzeni w niezbędny ekwipunek (rękawiczki, maseczki i płyny do dezynfekcji), tak aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo klientów. Sam montaż zaś zostaje przeprowadzony w szybki, bezkontaktowy sposób.

W Twoim domu trwa remont i już najwyższy czas, by zakupić nowe drzwi? Z Programem Ochrony Kupujących, stworzonym przez markę PORTA DRZWI możesz czuć się bezpiecznie na każdym etapie zamówienia, a także polegać na wsparciu wykwalifikowanych specjalistów. W tym trudnym czasie zadbaj o komfort swoich najbliższych i #kupujzdomu, bez obaw o powodzenie transakcji czy montaż drzwi.

>> PORTA DRZWI <<

Data publikacji:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Inne
Zobacz więcej artykułów w kategorii Inne
Komentarze