Co szukasz?
Zobacz także

Wyniki E-IKON – zobacz ranking sklepów internetowych Grupy Domodi

E-IKONY to ranking, który powstał na podstawie tysięcy ankiet użytkowników Homebook.pl, Domodi.pl oraz Allani.pl. Nagrodzone zostały Wasze 3 ulubione sklepy online z branży wnętrzarskiej oraz 3 z branży modowej. Jury złożone z członków Grupy Domodi przyznało również po 4 wyróżnienia w każdej z branż. Organizując ranking E-IKONY, chcieliśmy wyróżnić naszych partnerów biznesowych, a jednocześnie dać użytkownikom serwisów możliwość oddania głosu na swoje ulubione sklepy.

E-ikony

Zwycięzcy E-IKON, czyli gdzie najchętniej robicie zakupy?

Nagrodę główną w kategorii „wybór użytkowników” otrzymały e-commerce’y, które były najczęściej wskazywane przez użytkowników w badaniu ankietowym jako ulubione sklepy internetowe.


W rankingu branży Home&Garden:

 • pierwsze miejsce zajął sklep YourHomeStorycom.pl,
 • drugie miejsceAgataMeble.pl,
 • trzecie miejsceIkea.pl.

W rankingu Fashion są to kolejno Orsay.pl, 4F.com.pl i Adidas.pl.

TOP 3 – wybór użytkowników Homebook.pl

Wyróżnienia w branży Home&Garden

Pozostałe nagrody były przyznawane przez członków Grupy Domodi między innymi za współpracę, zaangażowanie, podejście do ekologii czy wprowadzanie innowacji na rynek.

W branży Home&Garden nagrodzono sklepy w poszczególnych kategoriach:

 • Ikea.pl w kategorii „Ekologia w Home” za całokształt obecnie podejmowanych działań i dążenie do osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2030 roku.
 • Sfmeble.pl w kategorii „Inspirujące trendy na Homebook.pl” za możliwość personalizacji produktów i wyznaczanie trendów wnętrzarskich, które będą inspiracją dla konsumentów.
 • Castorama.pl w kategorii „Najbardziej innowacyjny sklep na Homebook.pl” za wprowadzenie usługi click&colletc oraz castomaty.
 • Edinos.pl w kategorii „Bestseller” za wyjątkową ofertę i największą ilość przejść użytkowników do sklepu z serwisu Homebook.pl.

Wyróżnienia w branży Fashion

W branży Fashion zostały natomiast wyróżnione następujące sklepy:

 • Reserved.pl w kategorii „Ekologia w Fashion” za całokształt działań mających pozytywny wpływ na środowisko, w tym za kolekcję Eco Aware.
 • Modivo.pl w kategorii „Innowacja w Fashion” za rozwijanie kanału omnichannel, w którym offline przenika się z online, wyznaczając tym samym nowe kierunki w rozwoju e-commerce.
 • Gomez.pl w kategorii „Najlepszy sklep premium na Domodi.pl” za szeroki asortyment markowej odzieży premium.
 • Born2be.pl w kategorii „Bestseller” za największą liczbę przejść użytkowników do sklepu z serwisów Domodi.pl i Allani.pl.

Nagrody w ramach rankingu E-IKONY to uhonorowanie całościowej pracy wykonywanej przez sklepy internetowe. Wyróżnione zostały te e-commerce’y, które są najbardziej przyjazne użytkownikom oraz te, których działania i styl komunikacji są nieszablonowe i wyznaczające trendy w branży modowej oraz wnętrzarskiej.

Przeczytaj więcej o wynikach rankingu E-IKONY >>

Data publikacji: ostatnia modyfikacja:

Mogą Cię zainteresować
Inne artykuły w kategorii Inne
Zobacz więcej artykułów w kategorii Inne
Komentarze