Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl Homebook.pl
Opublikowany:  

Wydarzenia

Rusza druga edycja konkursu Cerrad Creative Design

Konkurs Cerrad Creative Design jest kierowany do zawodowych architektów oraz architektów lub projektantów wnętrz i studentów kształcących się w tych specjalizacjach. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie dla przedszkola łazienki dla z wykorzystaniem kolekcji płytek Grupy Cerrad. Zgłoszenia można wysyłać do 16 maja.

cerrad creative design

Opis zadania konkursowego

Firma Cerrad, za pośrednictwem konkursu Creative Design, chce uatrakcyjnić i unowocześnić łazienki w Przedszkolu Miejskim nr 14 im. Jana Brzechwy w Starachowicach. Obecnie pomieszczenia te nie są dostosowane do potrzeb dzieci, a ewentualne remonty były do tej pory odsuwane na dalszy plan z powodu ograniczonych środków.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaproponowanie aranżacji, która będzie miała walory wizualne i odznaczy się funkcjonalnością. Warunkiem jest wykorzystanie w projekcie płytek firmy Cerrad z kolekcji: z kolekcji: Aviona, Grapia, Listria, Macro, Cerros, Rapid, Masterstone, Softcement, Calacatta, Marquina, Acero, Tonella, Catalea, Tacoma, Cambia, Apenino, Cortone, Laroya, Lukka, Mattina, Concrete, Batista, Montego, Tassero, Ceramika Nowa Gala: Geotec, Tioga, Avenida, Stonehenge, Antique Calacatta, River Rock, Pierre bleue, Vintage Rapolano, Mirador, Ebro, Vario lub Neutro.

Partnerami konkursu są: Homebook.pl, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi oraz Miasto Starachowice.

Uczestnik powinien przygotować pracę w formie planu lub zrzutu technicznego wraz z wizualizacją. Powinien także przesłać zestawienie wykorzystanych materiałów lub dodatków oraz osobne rzuty techniczne z ułożeniem płytek na podłodze lub ścianach. Szczegółowe zasady konkursu znajdują się na stronie https://cerrad.com/konkurs/.

Nagrody w konkursie

Pierwsza nagroda w konkursie Cerrad Creative Design to 10 tys. zł oraz realizacja aranżacji łazienki we współpracy z władzami miasta Starachowice. Uczestnik, który zajmie drugie miejsce, otrzyma 3 tys. zł. Trzecią nagrodą jest natomiast kwota 1 tys. zł. Całość funduje firma Cerrad, która przekaże także płytki na remont łazienek.


Inne artykuły w tej kategorii