Czego szukasz?
Zobacz także
Homebook.pl
Homebook.pl
Opublikowany:  

Wyjątkowe sprzęty AGD, czyli co powinno znaleźć się w nowoczesnym mieszkaniu?

Sprzęt AGD, w jaki wyposażone jest nowoczesne mieszkanie, powinien być nie tylko energooszczędny i atrakcyjny wizualnie, ale także jak najlepiej wspierać jego mieszkańców w codziennym życiu. Zwłaszcza w przygotowywaniu posiłków i sprzątaniu. Jeżeli szukasz nowego sprzętu, sprawdź nasze propozycje nowoczesnych rozwiązań. Jakich? Dowiedz się!

Jakie urządzenia powinny znaleźć się w nowoczesnej kuchni? Na pewno robot kuchenny, który pomoże Ci nie tylko szybko przygotować ciasto, pokroi warzywa na sałatkę w idealną kostkę, wyciśnie sok z pomarańczy, ale także zmieli mięso czy sprawi, że w upalny dzień przygotujesz domowe lody. Dzięki ekspresowi automatycznemu błyskawicznie przygotujesz swoją ulubioną kawę: espresso, cappuccino, latte macchiato czy Americano. Okap kuchenny z kolei pomoże Ci nie tylko pozbyć się oparów powstających podczas gotowania, ale także oświetli miejsce, w którym przygotowujesz posiłek i będzie ozdobą Twojej kuchni. W sprzątnięciu tego, co w trakcie gotowania wysypało się na podłogę, pomoże Ci odkurzacz pionowy. W sklepie RTV Euro AGD znajdziesz wiele takich produktów. Sprawdziliśmy, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę.

Tnij, siekaj, wyrabiaj ciasto i wyciskaj soki z robotem kuchennym

Planetarne roboty kuchenne są naprawdę popularne. Wśród nich znajdziesz proste, urządzenia które pomogą Ci np. w przygotowaniu idealnie gładkiej masy na sernik, jak i takie, które będą dla Ciebie wsparciem także przy innych kuchennych czynnościach. Do tej właśnie kategorii należy Bosch MUM5XW40. Wśród najważniejszych zalet tego robota trzeba wymienić mocny silnik o mocy 1 000 W, który zapewnia urządzeniu maksymalną wydajność, planetarny system mieszania 3D (dzięki niemu składniki zostaną wyrobione z dużą dokładnością, a na brzegu misy nie pozostaną resztki masy) czy wbudowaną wagę pozwalającą na odmierzenie wszystkich składników bezpośrednio w misie czy blenderze.

Przy pomocy tego robota nie tylko zetrzesz ziemniaki, zmielisz mięso, zagnieciesz ciasto, zetrzesz warzywa na wiórki czy wyciśniesz sok. W zestawie znajdzie się też przystawka do lodów, która pozwoli Ci przygotować domowe lody lub sorbet.

RTV EURO AGD

Bosch MUM5XW40 + przystawka do lodów MUZ5EB2


Kawa jak w kawiarni dzięki ekspresowi automatycznemu

Niektórzy nie wyobrażają sobie poranka bez, stawiającego na nogi espresso. Inni wolą powoli delektować się latte macchiato czy cappuccino. Niezależnie od tego, do której grupy należysz, swoją ulubioną kawę przyrządzisz w ekspresie automatycznym Siemens TP507R04.

Obsługa tego ekspresu jest niezwykle prosta – rodzaj napoju wybierasz przy pomocy dotykowego wyświetlacza (w ten sposób możesz przygotować m.in. espresso, espresso macchiato, klasyczną czarną kawę, cappuccino czy latte macchiato). O doskonałe zmielenie ziaren kawy i aromat przygotowanego napoju zadba ceramiczny młynek ceramDrive. Czujniki systemu sensoFlow będą kontrolować proces parzenia i tym samym dobiorą najlepszy smak dla Twojej kawy, a funkcja oneTouch DoubleCup pozwoli Ci przyrządzenie w tym samym czasie dwóch filiżanek kawy (niezależnie od tego, na jaką kawę masz ochotę). O czystość i higienę urządzenia zadbają AutoMilk Clean, który przy pomocy gorącej pary wyczyści układ mleczny po każdym przygotowaniu kawy z mlekiem oraz wyjmowana jednostka zaparzania. Można ją wyciągnąć od frontu urządzenia. Dzięki temu możesz łatwo wyjąć ją z ekspresu, umyć pod bieżącą wodą, włożyć z powrotem i znów cieszyć się znakomitą kawą.

RTV EURO AGD

Siemens TP507R04


Pozbądź się niechcianych zapachów i oparów z kuchni. Skorzystaj z okapu kuchennego

Okap kuchenny - to urządzenie kojarzymy przede wszystkim z usuwaniem niechcianych zapachów i oparów powstających w trakcie gotowania. To jednak nie wszystko. Okap kuchenny – taki jak np. VDB Cube P Glass – ma także inne możliwości.

Czym charakteryzuje się ten okap? Dzięki funkcji „turbo”, która uruchamia maksymalną moc urządzenia, możesz szybko usunąć wszystkie opary, jakie powstały w czasie gotowania (maksymalna wydajność okapu wynosi 375 m3/godzinę). Okap wyposażony jest też w wykonany z aluminium filtr przeciwtłuszczowy. Jego zadaniem jest oddzielenie tłuszczu od pochłanianych oparów, dzięki czemu na ścianach i meblach nie powstaje tłusty osad. Filtr jest wykonany z aluminium, odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia.

VDB Cube P Glass oświetli też kuchenną przestrzeń roboczą. Jest to możliwe dzięki temu, że wyposażony jest w energooszczędne, LED-owe, oświetlenie. Zapewni Ci ono dobre światło i zużyje mniej prądu niż tradycyjna żarówka.

Pozbądź się każdego pyłku z podłogi dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy jest nie tylko alternatywą dla odkurzacza „tradycyjnego”. Może go także w pełni zastąpić. Jest przy tym od razu gotowy do pracy. Jednym z wartych polecenia takich urządzeń jest Dyson V11 Torque Drive Extra. Jakie są najważniejsze parametry tego odkurzacza? W pełni naładowany akumulator pozwala odkurzaczowi pracować nawet przez 60 minut. Odkurzacz wykorzystuje technologię Radial Root Cyclone. 14 cyklonów generuje siłę ponad 79 000 g, wyrzucając do pojemnika kurz bez zatykania filtra, dzięki czemu nie dochodzi do utraty mocy ssania.

Możesz korzystać z trzech trybów sprzątania: Auto, który automatycznie dostosowuje moc ssania do rodzaju powierzchni w celu maksymalnego wydłużenia czasu działania akumulatora, Eco – idealnego do czyszczenia dużych domów i każdego rodzaju podłogi i Boost, dzięki któremu pozbędziesz się nawet wtartego brudu. Na ekranie LCD możesz śledzić m.in. aktualnie włączony tryb pracy odkurzacza czy pozostały czas pracy.

Cyfrowy silnik obraca wałek szczotki z prędkością 60 obrotów na sekundę. Zabrudzenia z dywanu zbierane są przez sztywne nylonowe włosie szczotki, a drobny pył z twardych podłóg wychwytują włókna węglowe.

Dzięki mechanizmowi Point and shoot higienicznie pozbywasz się całego kurzu i brudu z pojemnika w odkurzaczu (zanieczyszczenia są wyrzucane w głąb kosza na śmieci), a Ty nie musisz dotykać zabrudzeń. Odkurzacz i akcesoria możesz przechowywać w ściennej stacji dokującej, która jednocześnie ładuje urządzenie.

Kupując nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia możesz także oszczędzić. Wystarczy, że skorzystasz z akcji promocyjnej, która trwa w sklepie RTV Euro AGD do 21 sierpnia 2021 r.


Artykuł powstał we współpracy z RTV Euro AGD.


Inne artykuły w tej kategorii


Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności