✨ ŚWIATŁO & CZUŁOŚĆ - poznaj najnowszy trend na jesień!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Opoczno
Opoczno
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Konkurs #OpocznoiArchitekci „Codzienność dobrze zaprojektowana”

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz? Chcesz pokazać swoją pracę szerszej publiczności i zyskać jedną z atrakcyjnych nagród? Weź udział w konkursie Codzienność dobrze zaprojektowana zorganizowanym przez Opoczno – polskiego producenta płytek ceramicznych i gresów. Stwórz lub wybierz swój istniejący projekt z wykorzystaniem kolekcji z portfolio marki i oznacz realizację hasztagiem #OpocznoiArchitekci. Etap przyjmowania zgłoszeń już trwa!

O konkursie Codzienność dobrze zaprojektowana

Wnętrza, w których przebywamy na co dzień, mają ogromny wpływ na nasz nastrój. Kolorystyka, wystrój i praktyczne, przemyślane oraz dopasowane do potrzeb mieszkańców rozwiązania sprawiają, że czujemy się komfortowo. Odpowiednio zaprojektowana przestrzeń kreuje też naszą codzienność, dlatego zgodnie ideą konkursu Codzienność dobrze zaprojektowana, marka Opoczno poszukuje realizacji, które łączą estetykę i funkcjonalność, a na pierwszym miejscu stawiają ludzi i ich potrzeby – wygody, piękna i przebywania w przestrzeni szytej na miarę.

Jesteś projektantem lub architektem wnętrz? A może absolwentem czy studentem wydziałów projektowania wnętrz i designu? Jeśli chcesz pokazać swoje projekty szerokiemu audytorium, weź udział w konkursie Codzienność dobrze zaprojektowana – wybrane projekty pojawią się na stronie www.opoczno.eu, a także w kanałach social media. To wspaniała szansa, by dotrzeć do społeczności ponad 100 tys. osób zainteresowanych tematyką wnętrzarską! Patronat medialny nad konkursem Opoczno objęły portale WhiteMad.pl oraz PLNDesign.pl.

Jak wziąć udział w akcji?

Konkurs Codzienność dobrze zaprojektowana wystartował 18 października i potrwa do 5 grudnia 2021. Nie zwlekaj, etap przyjmowania zgłoszeń już trwa! Sprawdź, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w akcji:

 • oznacz w poście na Instagramie lub Facebooku projekt lub realizację wykorzystującą kolekcję Opoczno hasztagiem #OpocznoiArchitekci
 • w poście napisz krótko dlaczego dana kolekcja znalazła się w projekcie, umieść jej nazwę
 • oznacz w treści posta lub na zdjęciu profil @Opocznostyle

Praca powinna być umieszczona na tablicy Uczestnika jako post publiczny, opublikowany nie wcześniej niż 18 października 2021 (data rozpoczęcia konkursu) i nie później niż 5 grudnia 2021 (data zakończenia przyjmowania zgłoszeń).

Nagrody

Na autorów najlepszych projektów czekają nagrody:

I miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 3000 zł Promocja wyróżnionego projektu i autora (w tym pracowni) w mediach ogólnopolskich i mediach własnych Opoczno

II miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł Promocja wyróżnionego projektu i autora (w tym pracowni) w mediach ogólnopolskich i mediach własnych Opoczno

III miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł Promocja wyróżnionego projektu i autora w mediach ogólnopolskich i mediach własnych Opoczno

Organizatorzy przewidzieli również nagrody dodatkowe:

 • Maksymalnie 10 nagród dodatkowych dla wyróżniających się projektów konkursowych. Nagrodą dla laureatów będzie karta przedpłacona o wartości 100 zł.
 • Nagranie materiału video w formie wywiadu z autorem – promocja w mediach własnych Opoczno.

Szczegóły i regulamin dostępny na opoczno.eu: https://www.opoczno.eu/trendy/konkurs,236.html


Poznaj jury konkursu

Projekty konkursowe oceniać będzie jury w składzie:

 • Kamil Białas, redaktor naczelny magazynu White Mad i portalu WhiteMad.pl, pasjonat designu
 • Agnieszka Gumińska, promotorka polskiego designu i współtwórczyni portalu PLNDesign.pl
 • Grzegorz Goworek, architekt wnętrz, współzałożyciel STUDIOORGANIC
 • Iza Gemzała, architektka wnętrz, właścicielka pracowni Prosty Plan, blogerka
 • Patrycja Jakuć, Design Manager, Opoczno
 • Małgorzata Matuzewicz, Brand Manager Opoczno

Artykuł powstał we współpracy z marką Opoczno.


Inne artykuły w tej kategorii