🥳 Urodzinowa promocja Bonami! Z kodem rabatowym -15% na wszystko!
Sprawdź
Czego szukasz?
Pfleiderer
Pfleiderer
Opublikowany:  

Ruszyła druga edycja konkursu Wnętrze Roku Pfleiderer – zapraszamy do udziału!

25 listopada wystartowała druga edycja konkursu Wnętrze Roku Pfleiderer, skierowanego do architektów i projektantów, a także inwestorów i wykonawców. Zgłoś swoją realizację w jednej z ośmiu kategorii – na zwycięzców czekają nie tylko wysokie nagrody pieniężne, ale również profesjonalne warsztaty związane z najświeższymi trendami i designem.

Wnętrze Roku Pfleiderer

Druga edycja konkursu Wnętrze Roku Pfleiderer to idealna okazja do zaprezentowania i promowania projektów oraz realizacji branży wnętrzarskiej i meblarskiej, w których wykorzystane zostały produkty firmy Pfleiderer. Przyjmowanie zgłoszeń potrwa do 10 lutego 2022 roku – nie zwlekaj, wejdź na stronę www.wnetrzeroku.pl i prześlij swoją pracę! Spośród wszystkich zgłoszeń jury wyłoni te najciekawsze, a wybrane projekty będą promowane szerokiemu gronu odbiorców w wielu publikacjach.

Wybierz jedną z ośmiu kategorii

Realizowałeś projekt wnętrza mieszkalnego? A może zaprojektowałeś spektakularną aranżację restauracji lub pensjonatu? W konkursie Wnętrze Roku Pfleiderer znajdziesz aż osiem kategorii, w ramach których możesz zgłosić swoją realizację, oto one:

  • Wnętrza hotelowe – hotele, pensjonaty, aparthotele
  • Opieka zdrowotna – szpitale, sanatoria, hospicja, apteki, przychodnie
  • Wnętrza biurowe
  • Budynki edukacji zbiorowej – przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe
  • Wnętrza HORECA – restauracje, puby, bary
  • Wnętrza mieszkalne
  • Obiekty w fazie projektowej
  • Obiekty, w których zastosowano dekory z dedykowanych mood’ów kolekcji Mood Stories

Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonione zostanie I, II oraz III miejsce. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne, możliwość udziału w profesjonalnych warsztatach związanych z trendami i designem, a także limitowane, ekskluzywne wzorniki kolekcji Mood Stories. To jednak nie wszystko! Każdy z laureatów będzie miał także zapewnioną publikację wygranej realizacji w kilku najpopularniejszych mediach wnętrzarskich w kraju.

W drugiej edycji konkursu firma Pfleiderer przyzna również nagrodę specjalną w kategorii „Obiekty, w których zastosowano dekory z dedykowanych mood’ów” oraz nagrody dodatkowe za wyróżnienia w każdej z kategorii.

Kto wyłoni zwycięzców?

W konkursowym jury zasiądą specjaliści o wszechstronnej wiedzy z dziedzin: architektury, biznesu oraz designu, których wspólną pasją pozostaje aranżacja wnętrz. Może to właśnie Twój projekt wzbudzi największe emocje ekspertów? Zapraszamy do udziału w konkursie!


Artykuł powstał we współpracy z marką Pfleiderer.


Inne artykuły w tej kategorii