LETNIA WYPRZEDAŻ - czas start! Kupuj z rabatami 🔥
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
Dafi.pl
Dafi.pl
Opublikowany:   Zmodyfikowany:  

Prosto z kranu, smaczna jak źródlana. Taniej i wygodniej z nowym systemem od Dafi

Czy popularna kranówka jest wystarczająco dobra i czy warto sięgać po wodę butelkowaną, która jest droższa, a na dodatek trzeba ją przynieść ze sklepu? Cena, wysiłek i czas mają wpływ na nasze wybory. Wiele osób, aby zredukować zużycie plastiku, rezygnuje z produktów pakowanych jednorazowo. Amatorzy picia wody prosto z kranu, zachwalają jej zalety, szczególnie łatwą dostępność. A co jeśli przeszkadza nam kamień w czajniku i dodatkowo chcemy poprawić smak naszej domowej kranówki? Wystarczy niewielki wkład na zakup sprytnego urządzenia.

Z konsumenckich badań marki Dafi*, czołowego polskiego producenta filtrów do wody, wynika, że woda z kranu jest często zbyt twarda do gotowania w czajniku, zakamienia też ekspres do kawy i żelazko skracając ich wydajność i żywotność.

Aż 52% badanych wskazało, że wybiera wodę filtrowaną, aby ograniczyć powstawanie kamienia w urządzeniach. Dlatego właśnie firma Dafi wprowadziła na rynek urządzenie, które sprawi, że wszystkie niedogodności związane z wyborem najlepszej wody do picia i gotowania po prostu znikną.

Koszt, który natychmiast się zwróci

O dostęp do lepszej kranówki zadba nowy system filtrujący Dafi Flow Comfort. Czym się charakteryzuje i jakie korzyści ze sobą niesie? Jak to się dzieje, że z kranu leci oczyszczona woda bez zapachu chloru i innych zanieczyszczeń, a na dodatek bezpieczna dla urządzeń AGD?

Stacjonarne systemy filtrujące kojarzą nam się z wysoką ceną i skomplikowanym montażem, wymagającym zatrudnienia odpowiedniego specjalisty. Potem z kolei czeka nas mozolna wymiana filtra. Na samym starcie chcemy zrezygnować, ale… marka Dafi zmienia ten schemat. Misją firmy jest dostarczanie urządzeń wysokiej jakości nie tylko w dobrej cenie, ale również łatwych w montażu.

Firma Formaster, właściciel marki Dafi, przeanalizowała rynek i dostępne na nim urządzenia tego typu, a następnie zaprojektowała i wyprodukowała w 100% w Polsce urządzenie, które nie posiada wad, na które narzekają konsumenci w przypadku urządzeń innych marek.

Filtr Dafi jest na tyle wydajny i skuteczny, że cena, jaką dotąd płaciliśmy za kupowanie wody w zgrzewkach i czas, jaki temu poświęcaliśmy stanie się dla nas zbędnym absurdem.

Moc płynąca z niewidzialnego miejsca

Cała technologia ukryta jest pod zlewem. System Flow Comfort zajmuje mało miejsca i posiada dwie opcje montażu:

 • Bateria trójdrożna do wody ciepłej, zimnej i filtrowanej, gdzie wężyk do wody filtrowanej przebiega bezpośrednio we wnętrzu baterii (w kranie).
 • Dodatkowy kranik o małym rozmiarze do montażu obok baterii, którą już posiadamy w kuchni.

System z łatwością dopasuje się do wystroju każdej kuchni. W ofercie dostępne są różne rodzaje baterii – od klasycznych po nowoczesne modele.

Zawsze dostosowany do Twoich potrzeb

Producent Dafi Flow Comfort zadbał o łatwą regulację systemu dostosowaną do jakości wody w naszym miejscu zamieszkania. W tym celu do zestawu filtrującego zamieszczono pasek do mierzenia twardości wody.

Osoby, które borykają się z uporczywym kamieniem kotłowym, mogą wykorzystać funkcję filtracji nastawioną na redukcje twardości wody. Absolutnie nie znaczy to jednak, że stanie się ona zdemineralizowana. W wielu miejskich aglomeracjach to nie twardość jest problemem, lecz nieodpowiedni smak wody. Wówczas łatwo wyregulujemy filtr na opcje oczyszczania poprzez węgiel aktywny, znany ze swych silnych właściwości absorbowania m.in. chloru.

Montaż – to dziecinnie łatwe

Przyłączenie systemu do instalacji wodnej nie wymaga przeróbek, specjalnych projektów ani dodatkowych narzędzi. Wymiana wkładu filtrującego i regulacja poziomu twardości wody są intuicyjne i łatwe. Stopień twardości wody możemy wybrać na głowicy, która znajduje się na samej górze filtra. Można również skorzystać z ustawienia uniwersalnego.

A jeśli użyteczność filtra dobiegnie końca? Każdy domownik z powodzeniem poradzi sobie samodzielnie z jego wymianą na nowy. W zależności od twardości wody, jeden filtr może posłużyć nam nawet przez rok.

Gwarancja jakości i skuteczności

System Dafi Flow Comfort został sprawdzony laboratoryjnie pod względem skuteczności i bezpieczeństwa, użyte w nim surowce dają gwarancję, że niepożądane substancje zostaną zredukowane. Nikt nie lubi zapachu, a tym bardziej posmaku chloru, System Flow Comfort Dafi dzięki blokowi węglowemu skutecznie go redukuje.

Żywica jonowymienna zawarta w filtrze sprawia, że to również idealne rozwiązanie dla osób korzystających z czajników, ekspresów do kawy i żelazek. W filtrze zawarte są złoża zmiękczające wodę, które redukują nadmiar soli wapnia i magnezu tworzących kamień kotłowy.

Paleta korzyści:

 • Intuicyjny montaż

 • Oszczędność pieniędzy

 • Ograniczenie zużycia plastiku.

 • Kompaktowy rozmiar

 • Wygodny i szybki sposób wymiany

 • Regulacja twardości wody.

 • Zabezpieczenie przed wylaniem wody – system nie przecieka podczas wymiany filtra.

 • Ochrona sprzętów AGD przed osadzaniem kamienia.

 • Czysta i smaczna woda pozbawiona chloru każdego dnia.

Chcesz poznać bliżej System Flow Comfort? Odwiedź strony:


*Próba N=1142 Ogólnopolska reprezentatywna próba Polaków w wieku 18+.
Reprezentatywność zachowana ze względu na: płeć, wiek, wielkość miejscowości oraz rozproszenie (województwo).


Artykuł powstał we współpracy z marką Dafi.


Inne artykuły w tej kategorii