🎄 Święta w Twoim domu - odkryj świąteczny niezbędnik!
Czego szukasz?
Zobacz także
Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.
Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.
Opublikowany:  

Gniazda i łączniki elektryczne w matowej odsłonie to aranżacyjny HIT!

Detale ubierają przestrzeń. Architekci doskonale wiedzą, jak bardzo szczegóły wpływają na charakterystykę i styl pomieszczeń. Pojedyncze, drobne elementy wykończenia wnętrza nie muszą się bardzo wyróżniać, ale wszystkie razem powinny do siebie pasować, ponieważ dzięki temu tworzą spójną całość, o którą chodzi w projekcie. Jakie cechy osprzętu elektrycznego warto wziąć pod uwagę, aby pasował do wnętrza?

Struktura ma znaczenie

Matowe powierzchnie w ubiegłym i w tym roku były hitem aranżacyjnym. Połysk zastąpił bardziej uniwersalny, o szerszych możliwościach wykorzystania mat. Matowe wykończenia pojawiają się w bardzo popularnych aranżacjach wnętrz boho, scandi, eco czy japandi bazujących na neutralnej kolorystyce i naturalnych materiałach. Obecne są również w stylu nowoczesnym.

Matowe detale

Nowa kolorystyka z matową strukturą w osprzęcie elektrycznym serii podtynkowych DECO i MINI polskiego producenta – firmy Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. – to ukłon w stronę nowoczesnego wykończenia współczesnych wnętrz. Detale, jakimi są gniazda i łączniki mają ogromne znaczenie i wpływ na efekt końcowy aranżowanego wnętrza. Ważne, aby były dopasowane do koloru, faktury i materiałów użytych w przestrzeni. Od dziś, nie tylko kolor i materiał mają znaczenie, ale również struktura.

Kolor wypełnia przestrzeń

Cechą, która ma ścisły związek ze strukturą produktów oraz w sposób szczególny wpływa na dopasowanie elementów wyposażenia wnętrza do siebie nawzajem, jest kolor. Ramki i mechanizmy serii DECO oraz MINI są dostępne w wielu kolorach, aby można było znaleźć trafny wybór dla konkretnej przestrzeni.

Seria gniazd i łączników DECO i MINI jest dostępna w matowym wykończeniu kolorów takich jak: BIAŁY, SZARY, GRAFITOWY czy CZARNY. Dodatkowymi produktami dostępnymi w serii DECO są ramki uniwersalne DECO Pastel Matt w 12 modnych pastelowych kolorach: pudrowy róż, liliowy, lawendowy, kanarkowy, orzech ziemny, brzoskwiniowy, miętowy, lodowy błękit, lazurowy, czekoladowy, wrzosowy, szmaragdowy. W serii MINI natomiast powyższe kolory pastelowe zostały zastosowane w ramkach pośrednich dla jeszcze lepszego dopasowania do projektowanego wnętrza.

Struktura produktów, jak również ich kolor potrafią zmienić poszczególne elementy wnętrza. Warto spojrzeć szerzej na przestrzeń i spróbować również w zakresie drobnych elementów wyposażenia, jakim są gniazda i łączniki elektryczne, wybrać najbardziej pasujące. Styl pomieszczenia detale podkreślą najlepiej.


Artykuł powstał we współpracy z marką Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o.


Inne artykuły w tej kategorii


 
Salon z zieloną kanapą

Zapisz się do newslettera i daj się zaskoczyć 🎉

  • proste triki na wielkie zmiany
  • sprytne sposoby na urządzanie wnętrz
  • rankingi produktów i inspiracji
Administratorem danych, które wpiszesz, będzie Homebook sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu wysyłania Ci naszych ofert handlowych i naszych partnerów. Masz prawo m.in do: wycofania zgody, żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia danych, jak również do skorzystania z innych praw opisanych szczegółowo w Polityce Prywatności