COCO dom naturą malowany - zdjęcie od COCO Pracownia projektowania wnętrz

Oto COCO dom naturą malowany... Dom tętniący życiem, jakie do wnętrz wnoszą kochający naturę mieszkańcy... Dom, który jest efektem COCO pracy ukształtowanej jest wokół życia, które ma się toczyć w projektowanych przez nas wnętrzach. Nasza praca jest więc ściśle związana z życiem tych, dla których tworzymy. Centrum naszego zainteresowania jest człowiek w kontekście czasu, miejsca i natury, to dla niego aranżujemy przestrzeń, w której tworzy życie i w której ma się dobrze czuć. Człowiek to sens naszej codziennej projektowej pracy, dlatego chwile, kiedy gościmy we wnętrzach zamieszkanych już przez COCO inwestorów są dla nas radością nie do opisania! Takie wizyty i związane z nimi sesje zdjęciowe nadają największy sens naszej codziennej, projektowej pracy! Oto foto sesja na koniec lata namalowana w barwach zachodzącego słońca... Oto COCO kulisy przytulnego domu, który narodził się z matki natury… Projekt: COCO Pracownia projektowania wnętrz https://www.facebook.com/pracowniacoco www.pracowniacoco.pl Zdjęcia: Łukasz Markowicz https://www.facebook.com/Markowicz
Kategoria
Styl
Wielkość
Wyposażenie
Wyposażenie

Produkty z kategorii Łazienka

Więcej zdjęć z projektu COCO dom naturą malowany

Więcej podobnych zdjęć

Zadano 1 pytanie o to zdjęcie

Katarzyna Kubiak 3

Katarzyna Kubiak 3

Czy bateria prysznicowa zastosowana przy sedesie jest uniwersalna czy ma wyłącznie takie zastosowanie jak w tej aranżacji ?
  • 4 lata temu
COCO Pracownia projektowania wnętrz

COCO Pracownia projektowania wnętrz

Pani Katarzyno to podtynkowa bateria bidetowa... dobre rozwiązanie, gdy nie mamy miejsca na bidet a jedynie na muszlę WC :) http://www.tresgriferia.com/producto.asp?tresgriferia=180-914----05. Nieco droższe są kompakty: Duravit Sensowash lub Geberit Aquaclean. Mam nadzieję, że choć trochę pomogliśmy! No i po więcej inspiracji zapraszamy na naszą fb stronę: www.facebook.com/pracowniacoco. Pozdrowienia!
  • 4 lata temu
Zobacz wszystkie komentarze

Komentarze użytkowników

ines89

ines89

Dodano do Ideabooka łazienka 1
  • 6 miesiący temu
ines89

ines89

Dodano do Ideabooka łazienka
  • 6 miesiący temu
kamila-lapeta

kamila-lapeta

Dodano do Ideabooka korytarz
  • rok temu