-15% na wszystko w Bonami z kodem - promocja trwa tylko do 24.10!
Sprawdź
Czego szukasz?
Zobacz także
AGD DESIGN

Opis

Jaka pralka jest lepsza? Lodówka mała czy duża? Z noFrost? Zmywarka 45 cm czy 60 cm? A może trzeci kosz na sztućce? O co właściwie chodzi klasą energetyczna urządzeń? Czy to ważne kryterium? Jaki wybrać kolor? Który brand jest najlepszy?

Znasz te dylematy? Gubisz się w gąszczu produktów?

Jeśli gubisz się w gąszczu ogromnego wyboru lodówek, pralkę, piekarników i innych produktów AGD i chcesz oddać to w ręce profesjonalisty to zadzwoń do mnie! Chętnie pomogę :)

Gwarantuję wybór najlepszych sprzętów, idealnie dopasowanych do potrzeb użytkownika oraz profesjonalny montaż.

Od 11 lat związana z branżą AGD. Doświadczenie zdobywałam pracując za równo w sklepie z AGD, jak i centralnie zarządzając pełnym portfolio produktów. Współpracuję z największymi brandami AGD w Polsce jaki i na świecie. Dzięki udziałowi w międzynarodowych targach zawsze na bierząco z nowościami produktowymi. Pracowałam przy produkcji programu "Zgłoś remont", gdzie pomagałam w doborze sprzętu AGD. Kilkanaście zrealizowanych projektów u zadowolonych klientów. Zapraszam do współpracy klientów indywidualnych, architektów oraz firmy :)

Profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru i dopasowania sprzętu AGD do projektu kuchni lub już istniejącej. Uczestnictwo w wspólnych zakupach Zakup sprzętu w imieniu klienta Montaż sprzętu przez profesjonalistów

Praca na terenie całego kraju.

pozdrawiam, Arletta z AGD DESIGN

AGD DESIGN obserwuje użytkownika OroConcept Anna Orowiecka-Stanisławska.